WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers3106016
2Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers3115016
3Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers3104014
4Maciej Litwiński71 Wratislavia374011
5Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers3010010
6Patryk PawlickiYoung Brave Beavers355010
7Marcin Kozera71 Wratislavia364010
8Pamela Salitra71 Wratislavia364010
9Jan Kozakoszczak71 Wratislavia34509
10Kamil Ratajczyk71 Wratislavia34509
11Michał WachowiakYoung Brave Beavers37209
12Sebastian MańczakYoung Brave Beavers35308
13Alicja Szuster71 Wratislavia31607
14Kacper Doroba71 Wratislavia34307
15Anna MączkowskaYoung Brave Beavers31506
16Aleksandra JaworskaFlow Junior Blue32406
17Mateusz LechFlow Junior Blue32406
18Kacper KuszajFlow Junior Blue33306
19Stanisław KrysiakFlow Junior Blue34206
20Kacper OlczakFlow Junior Blue32305
21Michał ZmyślonyMAU Czarni32305
22Krzysztof Litwiński71 Wratislavia33205
23Kornelia Makowska71 Wratislavia33205
24Igor SzafrańskiFlow Junior Blue33205
25Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers30404
26Maya Kiernicka-AllavenaFlow Junior Blue31304
27Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers33104
28Wojciech MichalakMAU Czarni33104
29Paweł CholewaFlow Junior Blue30303
30Weronika MaciejewskaYoung Brave Beavers30303
31Aleksandra KrawczykMAU Czarni31203
32Marek RymkiewiczMAU Czarni31203
33Daria RyznarMAU Czarni31203
34Igor CzapiewskiMAU Czarni32103
35Jakub JakuśMAU Czarni30202
36Maria WolanczykYoung Brave Beavers30202
37Natalia Wołowiec71 Wratislavia30202
38Dariusz JędrasFlow Junior Blue31102
39Kacper MazurekFlow Junior Blue31102
40Dominik LewickiFlow Junior Blue32002
41Karolina SenickaMAU Czarni32002
42Katarzyna ŚwięckaFlow Junior Blue32002
43Szymon Zięba71 Wratislavia30101
44Anna TomaszewskaFlow Junior Blue31001
45Weronika WalkowiakMAU Czarni31001
46Weronika KawiorskaMAU Czarni30000
47Mateusz ŁochyńskiYoung Brave Beavers10000
48Maksymilian MatuszewskiYoung Brave Beavers10000
49Jakub NowakYoung Brave Beavers10000
50Karolina NowakYoung Brave Beavers30000
51Piotr SemczyszynMAU Czarni30000
52Zuzanna SzczepanowskaFlow Junior Blue30000
53Dawid WencMAU Czarni30000