WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Mateusz GibkiBrave Beavers18106240130
2Mateusz WieszczyńskiMad Hatters184746093
3Adam MaciejewskiBrave Beavers186823091
4Jakub KurmJAH187018188
5Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers186612078
6Piotr ŚwierkotRJP II18699078
7Michał KozłowskiSzczupaki18649073
8Michał RogińskiZWR Kocięta184329072
9Krzysztof ZającZWR Kocury185418172
10Tomasz GorczycaOhana184129070
11Paweł SołodkoDysko Polot144128069
12Joanna JurgaBrave Beavers18662068
13Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk184028068
14Piotr KuszewskiZWR Kocury184919068
15Andrzej HolnickiZWR Kocury185116067
16Bartłomiej DaniłowskiM&M182937066
17Szymon SzczepankowskiRJP18597066
18Jan MadejBC Kosmodysk184618064
19Sara Pietkiewicz71 Wratislavia182637063
20Adam ŁepakBrave Beavers133330063
21Paweł WiejskiBC Kosmodysk184122063
22Adam TomczykRJP II13556061
23Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP II18555060
24Paulina DulmJAH182633059
25Maciej ZabostGrandmaster Flash184415059
26Mariusz NarkiewiczZWR Kocury184514059
27Natalia MakułaZWR Kocury181840058
28Michał WachowiakYoung Brave Beavers184216058
29Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash182730057
30Piotr LatoszewskimJAH183324057
31Mikołaj SmogórGrandmaster Flash183621157
32Kamil WawrzyńcakMad Hatters18516057
33Maciej Zięba71 Wratislavia183719056
34Adam ŚwiderskiZWR Kocięta14488056
35Kamil MerchelskiUltimatum181342055
36Tadeusz PętlakGrandmaster Flash181737054
37Monika ZaczkowskaRJP II123023053
38Bartłomiej SkopińskiUltimatum182428052
39Klaudia Wrońska71 Wratislavia182130051
40Maciej KsiężakDysko Polot18438051
41Piotr Stadnicki71 Wratislavia182624050
42Piotr BieleckiPogoń Pyton171534049
43Natalia PopekmJAH181831049
44Dorota PopławskaMad Hatters18147148
45Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP II18741048
46Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers18542047
47Andrzej DaleszczykM&M182819047
48Krzysztof NowakBC Kosmodysk181036046
49Tomasz KublinRJP II183115046
50Marta SkrzypczykZWR Kocury181827045
51Ryszard ŁuczynPogoń Pyton18378045
52Artur SierajGrandmaster Flash183113044
53Alevtyna NenadyshchukSzczupaki18835043
54Stanisław Glinka4hands182121042
55Piotr WiśniewskiM&M142121042
56Hubert SzałkowskiOhana182616042
57Piotr WrzaszczUltimatum183210042
58Dagny GorostizaGrandmaster Flash182813041
59Kacper RękawieckiMad Hatters18365041
60Jakub KlimekUltimatum18733040
61Anna Bronowska-KurmJAH181129040
62Anna TymickaGrandmaster Flash181228040
63Dariusz LubczyńskiUltimatum181525040
64Bartosz Ciulkin4hands182812140
65Dawid PietrzakSzczupaki13328040
66Aleksander RedwanmJAH181128039
67Wojtek Bartosik042181227039
68Małgorzata Jagielska042182415039
69Grzegorz BubakRJP182712039
70Hanna KacorzykRJP II181622038
71Łukasz AdamM&M131820138
72Konstanty ŚwięcickiZWR Kocury182018038
73Julian LiwszicmJAH18335038
74Michał Orkan-ŁęckimJAH18631037
75Katarzyna OleszekZWR Kocury18730037
76Patryk PawlickiBrave Beavers13829037
77Bartłomiej SmolarekUltimatum18352037
78Wojciech KalbarczykM&M15279036
79Anna SawickaRJP II18233035
80Jan GrzegorczykZWR Kocury18332035
81Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk181025035
82Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash91025035
83Jacek Czerwonka71 Wratislavia18287035
84Andrzej StobieckiBC Kosmodysk182311034
85Wojciech KalbarczykRJP II15258033
86Mateusz KalinowskiSzczupaki13131032
87Luiza ZalewskaMad Hatters18131032
88Błażej ObrębskiSzczupaki181121032
89Przemysław Kuczyński4hands182012032
90Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash18248032
91Radosław LindnerDysko Polot18328031
92Dawid RobalewskiBrave Beavers141021031
93Arkadiusz RosińskiSzczupaki142011031
94Adam MałekM&M14273030
95Jędrzej MoczulskiDysko Polot17821029
96Michał Gacek4hands181316029
97Andrei KananovichRJP181415029
98Patryk BaranowskiDysko Polot181811029
99Karol Pernal4hands181811029
100Jakub KucharczykmJAH16227029
101Filip Piekarski04218325028
102Anna BuchertRJP14522027
103Szymon PoznańskiRJP II141116027
104Paweł Sośnierz04218198027
105Andrzej BobińskiPogoń Pyton18197026
106Paweł ZarzyckimJAH18421025
107Karolina TymickaGrandmaster Flash13520025
108Michał Dul71 Wratislavia161411025
109Hubert KlimkowskiOhana18250025
110Jakub NowakYoung Brave Beavers14222024
111Aleksandra Zalewska4hands18420024
112Sebastian MańczakYoung Brave Beavers181410024
113Agata ŻukUltimatum18518023
114Olga Krycińska4hands18149023
115Tomasz BąkZWR Kocięta17167023
116Rafał KąckiZWR Kocięta17194023
117Anna MechowskaRJP18220022
118Antonina TatajZWR Kocury18319022
119Iga SobieralskaZWR Kocury9517022
120Jakub Sidor4hands17616022
121Dawid GóreckiBrave Beavers91012022
122Ewa JesionekM&M141210022
123Agnieszka Ząbkowicz4hands18166022
124Piotr KliśGrandmaster Flash18175022
125Julia WrzosińskaBC Kosmodysk18175022
126Piotr WiśniewskiDysko Polot8184022
127Marcin GłowackiOhana18813021
128Witold ZaborowskiBrave Beavers4813021
129Aleksandra Nowak71 Wratislavia14912021
130Rafał Nguyen Viet4hands18129021
131Oliwia DeorockaUltimatum18174021
132Zuzanna Lachowicz4hands14119020
133Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk18317020
134Paweł Dąbrowski71 Wratislavia18119020
135Małgorzata RożekmJAH17128020
136Kacper ZającZWR Kocięta18128020
137Honorata ZąbekUltimatum18155020
138Piotr Trzaskowski4hands9182020
139Michał GorzkowskiUltimatum10191020
140Klara GossM&M9217019
141Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash18217019
142Katarzyna PodporamJAH18613019
143Piotr HrynkiewiczSzczupaki18811019
144Szczepan ZurekPogoń Pyton18136019
145Maciej SznapkaRJP II13145019
146Michał SzparagowskiMad Hatters14154019
147Przemysław Wnęk04218163019
148Piotr WąsikRJP II14117018
149Monika KozłowskaM&M13216018
150Barbara RabaM&M14612018
151Zofia BejmGrandmaster Flash13711018
152Julia HardyUltimatum11810018
153Przemysław Kopera71 Wratislavia18108018
154Michał Kryciński4hands18135018
155Michał Ostruszka04218144018
156Joanna KapkowskaZWR Kocięta15314017
157Julia KrólRJP II9314017
158Antoni LitwińskiDysko Polot8314017
159Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers9314117
160Kacper Doroba71 Wratislavia18512017
161Jacek Matuszewski4hands18512017
162Agata GryszczukZWR Kocięta18710117
163Emanuel KołataZWR Kocięta989017
164Dawid KrawczykMad Hatters1898017
165Seweryn DerewiczSzczupaki9125017
166Maciej GrabowskimJAH4134017
167Anna MączkowskaBrave Beavers13016016
168Oleg BaibuzZWR Kocięta5313016
169Lucyna PodgórskaZWR Kocięta5313016
170Łukasz Gruszczelak0429511016
171Maciej PiórkoSzczupaki18610016
172Magdalena MellermJAH1079016
173Weronika MaciejewskaBrave Beavers1888016
174Maciej KalisiakmJAH1897016
175Andżelika MianeckaOhana18114015
176Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk10213015
177Albert NowakowskimJAH569015
178Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1878015
179Monika KozłowskaSzczupaki1878015
180Jakub WęglarzOhana1887015
181Rafał Witczak04218123015
182Maria WolanczykYoung Brave Beavers13311014
183Filip KrynickiGrandmaster Flash1377014
184Karol WójcikGrandmaster Flash18013013
185Matylda LisiakOhana14112013
186Joanna Król4hands18211013
187Małgorzata KindziukZWR Kocury14310013
188Piotr BartoszekM&M1358013
189Robert JanuszewiczBC Kosmodysk1867013
190Wojciech LitwińskiDysko Polot885013
191Fabian PastewskiYoung Brave Beavers985013
192Krzysztof GilZWR Kocięta18111012
193Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk14111012
194Monika RolaMad Hatters18111012
195Karolina SenickaBrave Beavers5111012
196Joanna SawickaPogoń Pyton18210012
197Maja ŚwigońskaOhana13210012
198Piotr SobeckiOhana939012
199Patrycja Paczyńska-JasińskaM&M948012
200Adrian SosnaRJP II475012
201Sławomir StefańskiBrave Beavers13111012
202Mariusz BuczkowskiSzczupaki14011011
203Karolina BochniakBrave Beavers529011
204Krystyna Jędrzejewska-SzmekM&M529011
205Dawid KolUltimatum529011
206Aleksandra Demianiuk4hands1038011
207Piotr DowejkoSzczupaki1838011
208Anna WiśniewskamJAH1838011
209Daniel KühfeldtM&M547011
210Anna StachowiakM&M1456011
211Agata Chojnowska-Postek4hands965011
212Daria RyczkowskamJAH519010
213Agnieszka BoltYoung Brave Beavers428010
214Maciej MichalikPogoń Pyton1328010
215Monika RusekDysko Polot1828010
216Katarzyna WołosiewiczDysko Polot1628010
217Patrycja FijałSzczupaki1337010
218Krzysztof KrysaOhana1837010
219Radosław MaksymiukRJP II1237010
220Cyryl SkibińskiPogoń Pyton1837010
221Kamila BąkOhana1846010
222Martyna LisUltimatum946010
223Joanna WojciechowskamJAH846010
224Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash1855010
225Michał MaciejewskiYoung Brave Beavers1064010
226Maciej DłuzińskiMad Hatters1791010
227Natalia Wołowiec71 Wratislavia100909
228Przemysław BiłousRJP101809
229Ewa GaczyńskaZWR Kocury41809
230Jan WołłejkoZWR Kocury182709
231Katarzyna KomorowskaUltimatum133609
232Małgorzata KublinRJP143609
233Jakub RaczyńskiOhana184509
234Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk106309
235Michał KozłowskiM&M136309
236Adam BiegałaYoung Brave Beavers40808
237Jakub PuścionRJP140808
238Małgorzata WołosiewiczDysko Polot170808
239Michał KucharczykRJP172608
240Karol Sakosik042182608
241Grzegorz TomczykRJP84408
242Adam GrzelakGrandmaster Flash185308
243Maciej LitwińskiDysko Polot47108
244Przemysław PawłowskiMad Hatters40707
245Patrycja Zarzycka042180707
246Paulina DębickaRJP181607
247Olga Sowińska71 Wratislavia91607
248Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers82507
249Tadeusz KochmanPogoń Pyton183407
250Jan KozakoszczakGrandmaster Flash113407
251Mateusz ŁochyńskiYoung Brave Beavers143407
252Zbigniew BranieckiZWR Kocury24307
253Adam BrodaUltimatum115207
254Agata KaufmanSzczupaki135207
255Michał RogińskiM&M55207
256Michał SchillerBrave Beavers46107
257Paweł PakulskiDysko Polot87007
258Mateusz CzapskiDysko Polot50606
259Dorota BednarskaMad Hatters181506
260Agnieszka BoltBrave Beavers41506
261Julia LiberaPogoń Pyton141506
262Marcin PakulskiRJP181506
263Filip PlewińskiPogoń Pyton183306
264Elżbieta KoniecznaM&M94206
265Marcin KozeraDysko Polot54206
266Marianna BrzezińskaDysko Polot90505
267Anna GeierZWR Kocięta90505
268Stanisław SapierzyńskiZWR Kocięta80505
269Katarzyna Siennicka4hands50505
270Agata WodzińskaBC Kosmodysk80505
271Olga WojdakZWR Kocięta180505
272Mikołaj FiedorczukRJP II71405
273Maria FilipskaOhana91405
274Monika BargielRJP92305
275Bartłomiej SzostekUltimatum52305
276Jakub TumkielskiOhana182305
277Aldona Krysiak-AdamczykM&M43205
278Piotr Polatowski4hands183205
279Aleksandra DudekZWR Kocięta45005
280Tonia Białynicka-BirulaZWR Kocięta40404
281Kornelia Makowska71 Wratislavia180404
282Wiktoria PiotrowskaDysko Polot90404
283Jan CieplewskiBC Kosmodysk41304
284Kacper FryszczynZWR Kocury111304
285Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk141304
286Maciej KozeraDysko Polot51304
287Jan MencwelPogoń Pyton81304
288Urszula RudzkaPogoń Pyton181304
289Maurycy SzpakM&M141304
290Stewen NaanoRJP42204
291Anna SawickaM&M82204
292Michał Siennicki4hands42204
293Małgorzata DalidonisOhana43104
294Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash133104
295Wojtek SzackiPogoń Pyton183104
296Grzegorz LitwińskiDysko Polot44004
297Maciej SzuszczykiewiczBrave Beavers44004
298Karolina TomczykRJP134004
299Weronika BakaBC Kosmodysk40303
300Zofia BrzezińskaDysko Polot100303
301Amelia WiereńkoSzczupaki90303
302Beata ZwierzyńskaDysko Polot90303
303Adam LechnaYoung Brave Beavers51203
304Kamila BąkDysko Polot42103
305Piotr MagaM&M82103
306Julia WiereńkoSzczupaki102103
307Piotr Surie von CzechowskiM&M73003
308Marta BiałkowskaRJP130202
309Alicja KiersztanYoung Brave Beavers50202
310Olga LisieckaYoung Brave Beavers40202
311Wiktoria Mikołajczyk042140202
312Tomasz Oczadły042180202
313Zofia PrzypaśniakDysko Polot100202
314Sasza RychlicaGrandmaster Flash180202
315Anna WiśniewskaM&M40202
316Mateusz WojciechowskimJAH50202
317Katarzyna Wolf042140202
318Daniel ZaczyńskiDysko Polot50202
319Janka Białynicka-BirulaZWR Kocięta41102
320Radosław GaczyńskiZWR Kocury41102
321Wiktor LemańskiMad Hatters181102
322Karolina NowakYoung Brave Beavers111102
323Katarzyna OlesińskaPogoń Pyton181102
324Kacper ReszkeZWR Kocięta91102
325Pamela Salitra71 Wratislavia101102
326Małgorzata KindziukZWR Kocięta50101
327Aleksander LeśniewskiMad Hatters50101
328Sandra RatajczakYoung Brave Beavers40101
329Szymon RatajczakYoung Brave Beavers40101
330Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP90101
331Jakub Stawiszyński04250101
332Anna AndrzejewskaPogoń Pyton61001
333Karolina MazurekUltimatum51001
334Piotr BakalarzMad Hatters80000
335Ewa ChudzyńskaPogoń Pyton50000
336Magdalena DudzińskaOhana100000
337Liwia DuszyńskaOhana140000
338Marta Gielec04290000
339Karolina GlinieckaSzczupaki50000
340Elżbieta KomorowskaPogoń Pyton180000
341Mateusz LuftPogoń Pyton50000
342Julia MoczulskaDysko Polot50000
343Irmina OgrodowiczYoung Brave Beavers90000
344Karol Ostrowski71 Wratislavia90000
345Patrycja Pilarczyk04240000
346Jan PiotrowskiRJP120000
347Martyna SawaZWR Kocięta40000
348Karolina SkrobiszewskaOhana140000
349Agata StrzałkowskaPogoń Pyton50000
350Klaudia Świerk04290000
351Michał ZabłockiSzczupaki180000
352Joanna ZarembaMad Hatters50000