Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki: Grupa B
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Monika Zaczkowska
RJP
5
4
13
0
17
2
Artur Fojut
Astro Disco
5
0
13
0
13
3
Piotr Świerkot
RJP
5
8
11
0
19
4
Jan Musiał
KrakUF
5
7
10
0
17
5
Hubert Kubit
KrakUF
5
3
9
0
12
6
Adrian Szewczul
Wamako Lake
5
4
8
0
12
7
Krzysztof Zając
Zawierucha
5
3
8
0
11
8
Paweł Kierzniewski
RJP
5
1
8
0
9
9
Adam Tomczyk
RJP
5
24
6
0
30
10
Jan Bednarski
KrakUF
5
8
6
0
14
11
Michał Chojnacki
Astro Disco
5
6
6
0
12
12
Michał Szparagowski
Astro Disco
5
4
6
0
10
13
Wojciech Kalbarczyk
RJP
5
2
6
0
8
14
Paula Rogowska
Zawierucha
5
1
6
0
7
15
Adrian Piankowski
Flyons
5
0
6
0
6
16
Konstanty Święcicki
Zawierucha
5
0
6
0
6
17
Karolina Radzimirska
Zawierucha
5
6
5
0
11
18
Dawid Pietrzak
Wamako Lake
5
3
5
0
8
19
Michał Graużenis
Astro Disco
5
0
5
0
5
20
Quentin Dupré la Tour
Astro Disco
5
11
4
0
15
21
Tomasz Kublin
RJP
5
7
4
0
11
22
Małgorzata Dalidonis
Flyons
5
5
4
0
9
23
Anna Bogusz
Wamako Lake
5
0
4
0
4
24
Klaudia Gęstwińska
Astro Disco
5
0
4
0
4
25
Michał Zygmunt
KrakUF
5
12
3
0
15
26
Andrzej Holnicki
Zawierucha
5
10
3
0
13
27
Patryk Turkowski
Zawierucha
5
5
3
0
8
28
Kamil Kindziuk
Zawierucha
5
4
3
0
7
29
Patrycja Fijał
Wamako Lake
5
2
3
0
5
30
Marika Mróz
Wamako Lake
5
2
3
0
5
31
Michał Smużewski
Astro Disco
5
2
3
0
5
32
Łukasz Macina
Zawierucha
5
1
3
0
4
33
Michał Terecha
Zawierucha
5
1
3
0
4
34
Renata Blicharz
KrakUF
5
0
3
0
3
35
Marta Chrobocińska
Flyons
5
0
3
0
3
36
Bartosz Dulka
Astro Disco
5
0
3
0
3
37
Kacper Rasiński
Wamako Lake
5
0
3
0
3
38
Elwira Piekart
Astro Disco
5
15
2
0
17
39
Michał Kozłowski
Wamako Lake
5
11
2
0
13
40
Piotr Pir
Wamako Lake
5
9
2
0
11
41
Rafał Kącki
KrakUF
5
6
2
0
8
42
Karolina Tomczyk
RJP
5
4
2
0
6
43
Roksana Dąbrowska
Wamako Lake
5
3
2
0
5
44
Izabella Mier-Jędrzejowicz
RJP
5
3
2
0
5
45
Bartosz Walacik
Wamako Lake
5
2
2
0
4
46
Jakub Adamczyk
KrakUF
5
1
2
0
3
47
Magdalena Kimla
KrakUF
5
1
2
0
3
48
Aleksandra Piankowska
Flyons
5
1
2
0
3
49
Małgorzata Bednarska
Zawierucha
5
0
2
0
2
50
Patryk Pietrzak
Wamako Lake
5
0
2
0
2
51
Mateusz Wieszczyński
Flyons
5
5
1
0
6
52
Elżbieta Konieczna
Astro Disco
5
3
1
0
4
53
Marek Skrzyński
Wamako Lake
5
1
1
0
2
54
Krzysztof Dalek
KrakUF
5
0
1
0
1
55
Mateusz Erdmann
Astro Disco
5
0
1
0
1
56
Aleksandra Gajewska
KrakUF
5
0
1
0
1
57
Monika Maniewska
RJP
5
0
1
0
1
58
Katarzyna Oleszek
Zawierucha
5
0
1
0
1
59
Konrad Skiba
Flyons
5
0
1
0
1
60
Magdalena Wiecha
KrakUF
5
0
1
0
1
61
Paulina Zięba
Flyons
5
0
1
0
1
62
Piotr Kuszewski
Zawierucha
5
12
0
0
12
63
Dawid Schmidt
Astro Disco
5
6
0
0
6
64
Andżelika Staszewska
Flyons
5
3
0
0
3
65
Piotr Czechowski
KrakUF
5
2
0
0
2
66
Łukasz Kłopotowski
Flyons
5
2
0
0
2
67
Kamil Wawrzyńcak
Flyons
5
2
0
0
2
68
Krzysztof Biesaga
Astro Disco
5
1
0
0
1
69
Aldona Krysiak
KrakUF
5
1
0
0
1
70
Andrzej Skorupski
Flyons
5
1
0
0
1
71
Grzegorz Alabrudziński
Flyons
5
0
0
0
0
72
Paweł Geller
RJP
5
0
0
0
0
73
Agata Gryszczuk
Zawierucha
2
0
0
0
0
74
Magdalena Jakubiak
Flyons
5
0
0
0
0
75
Tomasz Łabędź
KrakUF
5
0
0
0
0
76
Adrian Matusiak
Flyons
5
0
0
0
0
77
Magdalena Rędziniak
KrakUF
5
0
0
0
0
78
Magdalena Szwej
Zawierucha
5
0
0
0
0
79
Kacper Zając
Wamako Lake
5
0
0
0
0