WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Paweł MilanowiczAlbatros4215026
2Krzysztof GorczycaGunslingers4204024
3Marcel ByndasFlow Junior AZS AWF4146020
4Przemysław GalorAlbatros4118019
5Wiktor FicekGunslingers4136019
6Mateusz RąbGunslingers4145019
7Lucas RawersAlbatros4108018
8Piotr WrzaszczUltimatum4105015
9Grzegorz TomczykGunslingers4410014
10Stella SaganGunslingers4011011
11Jakub BogdaFlow Junior AZS AWF474111
12Piotr PrzybyłaUltimatum474011
13Anna BanaśFlow Junior AZS AWF446010
14Tomasz BąkUltimatum40909
15Ewa SmutekAlbatros40909
16Klaudia KubowiczAlbatros42709
17Rafał FurmanFlow Junior AZS AWF43609
18Julia HardyUltimatum41708
19Weronika SawczakAlbatros41708
20Maciej PająkFlow Junior AZS AWF45308
21Małgorzata CzaplińskaFlow Junior AZS AWF40606
22Dagmara PaszkoGunslingers40606
23Benjamin GulaAlbatros41506
24Maciej SkorupaFlow Junior AZS AWF42406
25Agata ŻukUltimatum42406
26Hanna WoroniukAlbatros44206
27Paweł ZadrożnyAlbatros44206
28Jakub CiechowskiUltimatum45106
29Michał GorzkowskiUltimatum46006
30Małgorzata BednarskaChude Dyski41405
31Grzegorz SolskiGunslingers21405
32Daniel BłachFlow Junior AZS AWF42305
33Ewa ChudzyńskaChude Dyski45005
34Jarosław RuszkiewiczUltimatum43104
35Justyna MohrUltimatum40303
36Wojciech PająkFlow Junior AZS AWF40303
37Andrzej KozłowskiChude Dyski41203
38Kacper ReszkeChude Dyski41203
39Dominika BarańskaFlow Junior AZS AWF42103
40Łukasz ŚwiątekGunslingers42103
41Milena TeślukUltimatum42103
42Agata RomankiewiczUltimatum40202
43Izabela SmelczyńskaChude Dyski40202
44Dagny GorostizaChude Dyski41102
45Patryk LesiakChude Dyski41102
46Marek ŁuczkiewiczUltimatum42002
47Maciej SypułaChude Dyski42002
48Michał BalcerzakChude Dyski40101
49Jędrzej KochanowskiUltimatum40101
50Natalia LamentFlow Junior AZS AWF40101
51Szymon RyncarzChude Dyski41001
52Mateusz BarańskiGunslingers20000
53Oliwia DeorockaUltimatum40000
54Katarzyna DobosiewiczFlow Junior AZS AWF30000
55Olga GnatowiczFlow Junior AZS AWF20000
56Michał GrzesikGunslingers20000
57Konrad IdlerFlow Junior AZS AWF20000
58Łukasz JaroszGunslingers40000
59Kamil KindziukChude Dyski40000
60Sonia KożuszekGunslingers20000
61Patrycja LupaFlow Junior AZS AWF20000
62Katarzyna ŁabudaFlow Junior AZS AWF20000
63Dawid MarzecFlow Junior AZS AWF20000
64Paweł MierzwińskiFlow Junior AZS AWF20000
65Magdalena PawelecChude Dyski40000
66Estera PinczerGunslingers40000
67Jędrzej PryskoChude Dyski40000
68Małgorzata PryśkoUltimatum40000
69Michalina PryśkoUltimatum40000
70Ewa RepelowskaFlow Junior AZS AWF20000
71Monika SzafranGunslingers20000
72Jakub WysockiGunslingers20000
73Krzysztof ZalewskiChude Dyski40000
74Kinga ZarycznaFlow Junior AZS AWF20000