WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Łukasz DobranowskiKWR Knury18109
2Wojciech WilkBC Kosmodysk14408
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash15308
4Maciej KruczkowskiKWR Knury11607
5Jan MusiałKrakUF11607
6Kacper Podgajny4hands14307
7Michał RudyBC Kosmodysk11506
8Mikołaj SmogórGrandmaster Flash13306
9Andrzej HolnickiZawierucha15106
10Łukasz AdamskiGrandmaster Flash13205
11Norbert StaniszewskiFurious Goats14105
12Michał ZygmuntKrakUF15005
13Julia BiegańskaGrandmaster Flash10404
14Ewa GrochowskaZawierucha10404
15Artur GrzybowskiKrakUF11304
16Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk11304
17Dawid PrzeperskiFurious Goats11304
18Katarzyna Rzążewska4hands11304
19Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash12204
20Filip DobranowskiKWR Knury12204
21Lucyna GwarekZawierucha12204
22Patryk TomiakUwaga Pies13104
23Piotr Wiśniewski4hands13104
24Rafał KąckiKrakUF14004
25Jan MadejBC Kosmodysk14004
26Zuzanna Cichowska4hands10303
27Michał SchillerUwaga Pies10303
28Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash11203
29Radosław GaczyńskiZawierucha12103
30Dawid KazimierczakBC Kosmodysk12103
31Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk13003
32Marcin Goss4hands13003
33Jakub KrólikowskiFurious Goats13003
34Małgorzata Gajda4hands10202
35Adam GrzegorowskiUwaga Pies10202
36Hubert KubitKrakUF10202
37Natalia PopekFurious Goats10202
38Daria RyczkowskaKWR Knury10202
39Jan StaniewiczUwaga Pies10202
40Patryk TurkowskiZawierucha10202
41Julia WrzosińskaBC Kosmodysk10202
42Anna ZygmuntKrakUF10202
43Robert JanuszewiczBC Kosmodysk11102
44Klara Piechowska4hands11102
45Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk11102
46Mikołaj TomczukFurious Goats11102
47Kalina WilkBC Kosmodysk11102
48Krzysztof ZającZawierucha11102
49Aleksandra GrzebytaUwaga Pies12002
50Adam Małek4hands12002
51Sarah TošnerováZawierucha12002
52Dominik DobranowskiFurious Goats10101
53Kamil FilipFurious Goats10101
54Marcin Gecow4hands10101
55Tomasz LechKWR Knury10101
56Magdalena MellerFurious Goats10101
57Karolina RadzimirskaZawierucha10101
58Michał TerechaZawierucha10101
59Maja AbgarowiczGrandmaster Flash11001
60Peter DrabikUwaga Pies11001
61Tomasz EndertKWR Knury11001
62Michał Gołębiowski4hands11001
63Dawid GrzebytaUwaga Pies11001
64Olga Jankowska4hands11001
65Magdalena KimlaKrakUF11001
66Adam KłosowiczFurious Goats11001
67Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash11001
68Mariusz NarkiewiczZawierucha11001
69Tomasz Sęk4hands11001
70Piotr SzajnaKrakUF11001
71Jakub AdamczykKrakUF10000
72Jan BednarskiKrakUF10000
73Kamila BiałczykKWR Knury10000
74Renata BlicharzKrakUF10000
75David Bwire EkonjoKWR Knury10000
76Mikołaj CałkaGrandmaster Flash10000
77Andrzej Chlebicki4hands10000
78Jacek CzarneckiKrakUF10000
79Andrzej DaleszczykUwaga Pies10000
80Agata DudzińskaGrandmaster Flash10000
81Łukasz EndertKWR Knury10000
82Jennifer FriedewaldUwaga Pies10000
83Dominika FurmanekFurious Goats10000
84Katarzyna GłuszkoKWR Knury10000
85Michał JakielaszekKWR Knury10000
86Natalia JaniakUwaga Pies10000
87Maria JeziorKWR Knury10000
88Aleksandra KocbuchFurious Goats10000
89Mateusz KosmalskiKWR Knury10000
90Krzysztof KozakiewiczKWR Knury10000
91Filip KrynickiGrandmaster Flash10000
92Piotr KuszewskiZawierucha10000
93Anna KuźmińskaUwaga Pies10000
94Wojciech MalinowskiUwaga Pies10000
95Mateusz MikutowskiUwaga Pies10000
96Katarzyna MłodzikowskaFurious Goats10000
97Weronika PerłowskaZawierucha10000
98Wojciech PietrzykKWR Knury10000
99Barbara RabaUwaga Pies10000
100Katarzyna RostekFurious Goats10000
101Maciej Skorupka4hands10000
102Marcin SkorupskiUwaga Pies10000
103Anna StachowiakBC Kosmodysk10000
104Sławomir StankowskiUwaga Pies10000
105Malwina StępińskaKWR Knury10000
106Agnieszka SzatanikUwaga Pies10000
107Justyna SzwajcowskaKrakUF10000
108Paweł SzymańskiUwaga Pies10000
109Jędrzej WiśniewskiFurious Goats10000
110Katarzyna ZawieruchaUwaga Pies10000
111Łukasz ŻyndaUwaga Pies10000