Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki: Grupa B
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Marcin Bielewski
Flow
3
22
2
0
24
2
Tomasz Zatoń
Flow
3
9
10
0
19
3
Bartłomiej Specjał
Flow
3
12
5
0
17
4
Łukasz Szczembara
Cutovice
3
13
3
0
16
5
Michał Dul
Flow
3
2
13
0
15
6
Jan Musiał
KrakUF
3
5
10
0
15
7
Aleksandra Szyrwiel
Flow
3
2
12
0
14
8
Rafał Kącki
KrakUF
3
12
1
0
13
9
Katarzyna Dobranowska
Flow
3
1
10
0
11
10
Hubert Kubit
KrakUF
3
1
10
0
11
11
Maciej Parys
Flow
3
4
7
0
11
12
Michał Zygmunt
KrakUF
3
4
5
0
9
13
Julia Bujar
Flow
3
2
6
0
8
14
Hanna Kacorzyk
Cutovice
3
1
7
0
8
15
Dariusz Urbanik
Flow
3
6
2
0
8
16
Mateusz Barański
Gunslingers
3
5
2
0
7
17
Krzysztof Gorczyca
Gunslingers
3
5
2
0
7
18
Marcin Hamm
Cutovice
3
1
6
0
7
19
Paulina Lewandowska
Flow
3
7
0
0
7
20
Mateusz Rąb
Gunslingers
3
6
1
0
7
21
Stella Sagan
Gunslingers
3
0
7
0
7
22
Anna Zachara
KrakUF
3
5
2
0
7
23
Wiktor Ficek
Gunslingers
3
4
2
0
6
24
Artur Grzybowski
KrakUF
3
4
2
0
6
25
Adrian Sosna
Cutovice
3
3
3
0
6
26
Piotr Szajna
KrakUF
3
5
1
0
6
27
Jakub Wysocki
Gunslingers
3
2
4
0
6
28
Anna Zygmunt
KrakUF
3
1
5
0
6
29
Jan Bednarski
KrakUF
3
2
3
0
5
30
Mariusz Bruj
Cutovice
3
4
1
0
5
31
Mateusz Frowal
Cutovice
3
1
3
0
4
32
Magdalena Kimla
KrakUF
3
1
3
0
4
33
Mateusz Palka
Cutovice
3
4
0
0
4
34
Jakub Adamczyk
KrakUF
3
2
0
0
2
35
Magdalena Gdula
Cutovice
3
1
1
0
2
36
Klaudia Gracka
Cutovice
3
0
2
0
2
37
Bogumiła Gręda
Cutovice
3
0
2
0
2
38
Filip Kostrzewski
Cutovice
3
1
1
0
2
39
Grzegorz Tomczyk
Gunslingers
3
0
2
0
2
40
Renata Blicharz
KrakUF
3
0
1
0
1
41
Justyna Szwajcowska
KrakUF
3
1
0
0
1
42
Sonia Kożuszek
Gunslingers
3
0
0
0
0
43
Dagmara Paszko
Gunslingers
3
0
0
0
0
44
Estera Pinczer
Gunslingers
3
0
0
0
0