Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki: Grupa D
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Jan Musiał
KrakUF
2
5
3
0
8
2
Rafał Kącki
KrakUF
2
8
0
0
8
3
Konrad Dujka
KrakUF
2
0
7
0
7
4
Piotr Latoszewski
Mojra
2
4
2
0
6
5
Jan Bednarski
KrakUF
2
1
4
0
5
6
Michał Rudy
Mojra
2
1
4
1
5
7
Łukasz Adamski
Mojra
2
1
3
0
4
8
Andrzej Holnicki
Mojra
2
2
2
0
4
9
Grzegorz Nowakowski
Mojra
2
2
2
0
4
10
Michał Zygmunt
KrakUF
2
3
1
0
4
11
Marcin Goss
Mojra
2
0
3
0
3
12
Radosław Kowaleczko
KrakUF
2
0
3
0
3
13
Jakub Kucharczyk
Mojra
2
0
3
0
3
14
Maciej Łukasiewicz
Brave Beavers
2
1
2
0
3
15
Andrzej Dyśko
Mojra
2
2
1
1
3
16
Kamil Osiecki
Mojra
2
2
1
0
3
17
Maciej Grabowski
Mojra
2
0
2
0
2
18
Filip Krynicki
Mojra
2
1
1
0
2
19
Piotr Szajna
KrakUF
2
1
1
0
2
20
Radosław Lenczewski
Mojra
2
2
0
0
2
21
Julian Liwszic
Mojra
2
2
0
0
2
22
Artur Sieraj
Mojra
2
2
0
0
2
23
Filip Szmyt
Brave Beavers
2
2
0
0
2
24
Adam Tomczyk
Mojra
2
2
0
0
2
25
Mateusz Gibki
Brave Beavers
2
0
1
0
1
26
Stanisław Grzywalski
Mojra
2
0
1
0
1
27
Norbert Staniszewski
Brave Beavers
2
0
1
0
1
28
Jacek Czarnecki
KrakUF
2
1
0
0
1
29
Adam Kazimierczak
Brave Beavers
2
1
0
0
1
30
Adam Bukowiec
Brave Beavers
2
0
0
0
0
31
Krzysztof Dalek
KrakUF
2
0
0
0
0
32
Dominika Furmanek
Brave Beavers
2
0
0
0
0
33
Adam Grzelak
Mojra
2
0
0
0
0
34
Jakub Grzybek
Brave Beavers
2
0
0
0
0
35
Michał Juskowiak
Brave Beavers
2
0
0
0
0
36
Daniel Niedziela
Brave Beavers
2
0
0
0
0
37
Dawid Niedziela
Brave Beavers
2
0
0
0
0
38
Bogusz Nowak
Brave Beavers
2
0
0
0
0
39
Jędrzej Pałka
KrakUF
2
0
0
0
0
40
Mateusz Rybarczyk
Brave Beavers
2
0
0
0
0
41
Mikołaj Smogór
Mojra
2
0
0
0
0
42
Wojciech Starzewski
Mojra
2
0
0
0
0
43
Dawid Włóka
Brave Beavers
2
0
0
0
0
44
Piotr Wojciechowski
Mojra
2
0
0
0
0
45
Paulina Woś
Brave Beavers
2
0
0
0
0