WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP Emeryci1175300105
2Adam Małek4handsKing117510085
3Tomasz KocZawierucha115522077
4Jakub KucharczykFlight Club112547072
5Piotr Polatowski4handsKing113332065
6Andrzej HolnickiZawierucha114417161
7Radosław LenczewskiGrandmaster Flash113029059
8Patryk TurkowskiFlight Club113719056
9Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku9494053
10Jan MadejBC Kosmodysk114110151
11Marcin Goss4handsKing112717044
12Paweł KozieradzkiTłuste Dyski11422044
13Lucyna GwarekZawierucha81527042
14Katarzyna Sawicka4handsKing11932041
15Robert JanuszewiczBC Kosmodysk111526041
16Aleksandra LisowskaFlight Club9436040
17Łukasz BarejaBC Kosmodysk112315138
18Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk11259034
19Zofia NawrockaRJP Emeryci8528033
20Wojciech WilkBC Kosmodysk11726033
21Maciej DanielewskimuJAHedini dysku111023033
22Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk81022032
23Danuta BiałekRJP Emeryci10328031
24Adam GrzelakGrandmaster Flash11229031
25Julian LiwszicmuJAHedini dysku11238031
26Piotr KuszewskiWTF Team11256031
27Piotr ŚwierkotRJP Emeryci7265031
28Piotr WiśniewskiFlight Club7228030
29Jakub RyzlakRJP Emeryci71019029
30Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk111415029
31Grażyna Chlebicka4handsKong111514029
32Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash81711028
33Łukasz AdamskiGrandmaster Flash7918027
34Magdalena SzwejZawierucha11323026
35Anna BronowskamuJAHedini dysku11818026
36Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash91313026
37Filip StępniakmuJAHedini dysku5179126
38Witold KosińskiRJP Renciści8619025
39Marlena JugoWTF Team11123024
40Kamil DąbrowskiZawierucha11321024
41Łukasz ŁysiakTłuste Dyski11420024
42Ryszard ŁuczynKsydomsok CB11915024
43Karolina RadzimirskaZawierucha111113024
44Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku9914023
45Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku61211023
46Karolina TomczykRJP Emeryci11203023
47Agata JentaKsydomsok CB11616022
48Piotr TrzaskowskiRJP Renciści111111022
49Karol HerszfeldKsydomsok CB11139022
50Sylwia Wróblewska4handsKing11318021
51Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku6615021
52Kamil KindziukZawierucha11156021
53Wojciech StańczykWTF Team11174021
54Wojciech RytelFlight Club8192021
55Maciej WyszogrodzkiWTF Team11515020
56Krzysztof SzlęzakZawierucha111010020
57Paweł WiejskiKsydomsok CB11200020
58Michał Gołębiowski4handsKing11415019
59Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk11910019
60Jan Kryciński4handsKong11163019
61Natalia OmarskamuJAHedini dysku11216018
62Adam SiwekWTF Team1199018
63Adam Kadenaci4handsKong11144018
64Kalina WilkBC Kosmodysk11413017
65Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash898017
66Adrian Sroka4handsKong11115016
67Maciej KalisiakmuJAHedini dysku9412016
68Katarzyna KalbarczykRJP Renciści1188016
69Katarzyna RostekGrandmaster Flash7213015
70Filip KrynickiGrandmaster Flash11411015
71Maja AbgarowiczGrandmaster Flash987015
72Maciej BuchertRJP Emeryci987015
73Maciej SkorupkaFlight Club7114015
74Katarzyna PodporamuJAHedini dysku6113014
75Aleksander RedwanmuJAHedini dysku7311014
76Paulina KowalskaGrandmaster Flash1059014
77Piotr BartoszukTłuste Dyski1177014
78Marcin Gecow4handsKing1177014
79Mateusz LiszewskiKsydomsok CB11131014
80Piotr MakułaTłuste Dyski11310013
81Michał RogińskiZawierucha1158013
82Andrzej StobieckiKsydomsok CB967013
83Maciej LorencTłuste Dyski11121013
84Paweł KierzniewskiRJP Emeryci7111012
85Stanisław RządzkiTłuste Dyski11210012
86Michał KibilRJP Renciści1148012
87Agata DudzińskaGrandmaster Flash957112
88Damian SkrzypczykTłuste Dyski1166012
89Anna PuczyńskaGrandmaster Flash1084012
90Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash2102012
91Piotr BiskupskiFlight Club8111012
92Maciej WęgierZawierucha11110011
93Ewa Jesionek4handsKing1147011
94Monika BiesiadaRJP Renciści874011
95Mateusz DydaGrandmaster Flash1073010
96Mateusz MaciążekWTF Team1191010
97Matylda Gąsiorowska4handsKing112709
98Magdalena Teperowska4handsKing112709
99Kamil CalińskiGrandmaster Flash84509
100Anna PilarczykFlight Club114509
101Jakub KurmuJAHedini dysku67209
102Maciej GrabowskiGrandmaster Flash22608
103Krystian KaletamuJAHedini dysku103508
104Anna StachowiakBC Kosmodysk113508
105Damian WójcikRJP Emeryci74408
106Michał DrzewiczFlight Club80707
107Kalina KarwowskaKsydomsok CB110707
108Katarzyna KolorczukWTF Team110707
109Julia BiegańskaGrandmaster Flash91607
110Radosław GaczyńskiZawierucha112507
111Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski112507
112Cezary OlszewskiTłuste Dyski102507
113Agata Chojnowska4handsKong113407
114Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk113407
115Andrzej DyśkoGrandmaster Flash23407
116Bartłomiej PłatkowskiRJP Renciści93407
117Małgorzata RożekmuJAHedini dysku84307
118Artur SierajGrandmaster Flash24307
119Cezary SzpadzikGrandmaster Flash24307
120Maciej AntoniakmuJAHedini dysku55207
121Anna BudzińskaKsydomsok CB111506
122Grzegorz SobczakKsydomsok CB112406
123Zofia WaliszewskaTłuste Dyski112406
124Anita JagiełłoWTF Team113306
125Bartosz BorysmuJAHedini dysku44206
126Olga Jankowska4handsKong94206
127Piotr BartoszekRJP Emeryci70505
128Ewa GrochowskaZawierucha80505
129Agata GryszczukZawierucha110505
130Monika MaciejewskaGrandmaster Flash80505
131Agata WiejakmuJAHedini dysku30505
132Joanna BanachWTF Team111405
133Jacek KędzioraWTF Team111405
134Jakub PleskaczRJP Emeryci71405
135Nik SamborskiTłuste Dyski111405
136Robert BielejewskiKsydomsok CB112305
137Tomasz DłużniewskiZawierucha112305
138Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash94105
139Łukasz ZdunekKsydomsok CB31304
140Anna AnchimFlight Club92204
141Grzegorz ŁubieńskiTłuste Dyski113104
142Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku13104
143Łukasz ZahutaRJP Renciści63104
144Radosław NiemiecWTF Team101203
145Aleksandra SzymaniakTłuste Dyski101203
146Adam ŚwiderskiZawierucha111203
147Piotr TokarskiKsydomsok CB111203
148Ewa BalickaTłuste Dyski110202
149Daniel BiesiadaRJP Renciści90202
150Franciszek HolnickiZawierucha80202
151Aneta WawrzyńczakFlight Club110202
152Jakub TowalskiZawierucha112002
153Agnieszka BuraczyńskaRJP Emeryci60101
154Karolina DybowskaTłuste Dyski110101
155Łukasz NanekWTF Team100101
156Katarzyna WardaszkoTłuste Dyski50101
157Piotr WarzybokTłuste Dyski100101
158Natalia WłodarczykTłuste Dyski110101
159Sebastian BalcerzakFlight Club71001
160Wiktor BudzińskiKsydomsok CB111001
161Ewa PotoręckamuJAHedini dysku41001
162Piotr Szejko4handsKong81001
163Przemek BiernackiWTF Team100000
164Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash20000
165Małgorzata BreczTłuste Dyski100000
166Radosław BronakowskiZawierucha80000
167Zuzanna Cichowska4handsKong30000
168Michele Corbetta4handsKing110000
169Marek DębskiFlight Club60000
170Borys EjryszewZawierucha80000
171Maurycy GłębickiTłuste Dyski110000
172Piotr GorczycaTłuste Dyski100000
173Anna IwanekZawierucha80000
174Renata JamkaRJP Renciści40000
175Maciej JanowskiFlight Club60000
176Stanisław KamionkaRJP Renciści30000
177Łukasz KomarTłuste Dyski100000
178Anna KonczewskaZawierucha80000
179Michał Kowalski4handsKong30000
180Oskar Kozłowski4handsKong80000
181Michał Kryciński4handsKong80000
182Krzysztof MajTłuste Dyski100000
183Łukasz MichalikmuJAHedini dysku10000
184Izabella Mier-JędrzejowiczRJP Renciści80000
185Antoni Moroz4handsKong80000
186Monika MuchaWTF Team100000
187Mariusz NarkiewiczTłuste Dyski50000
188Piotr NowakKsydomsok CB110000
189Katarzyna OleszekTłuste Dyski50000
190Wojciech PajączkowskiZawierucha80000
191Oliwia PraszczałekZawierucha80000
192Antoni RybińskiZawierucha80000
193Łukasz RządzkimuJAHedini dysku10000
194Jarosław SadowskiRJP Renciści30000
195Emilia SamczykZawierucha110000
196Tomasz Sęk4handsKing110000
197Adam SmogorzewskiRJP Renciści30000
198Dagmara StawiarskaZawierucha80000
199Tomasz StyłaRJP Renciści70000
200Agnieszka SzymaniakTłuste Dyski110000
201Konstanty ŚwięcickiZawierucha80000
202Konstanty ŚwięcickiZawierucha80000
203Michał TerechaZawierucha110000
204Mikołaj TomczukGrandmaster Flash20000
205Adam TurekFlight Club60000
206Marek WieczorekZawierucha110000