WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash3412016
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash3114015
3Marta CabajZdobywcy Oskarów3311014
4Maciej DziedzickiZdobywcy Oskarów3111012
5Szymon CiupakZdobywcy Oskarów3101011
6Mirosław MaliszewskiZdobywcy Oskarów373010
7Artur SierajGrandmaster Flash373010
8Aleksander RedwanmuJAHedini dysku32709
9Aleksandra GajewskaZdobywcy Oskarów34509
10Radosław LenczewskiGrandmaster Flash36309
11Krzysztof KowalskiZdobywcy Oskarów24408
12Jakub FriszZdobywcy Oskarów30707
13Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash33407
14Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash36107
15Ewa BańbułaGrandmaster Flash33306
16Daniel KühfeldtNine Hills34206
17Marcin MatanNine Hills34206
18Anna PuczyńskaGrandmaster Flash34206
19Julian LiwszicmuJAHedini dysku35106
20Maciej GrabowskiGrandmaster Flash32305
21Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku34105
22Marta GielecZdobywcy Oskarów30404
23Maciej SzuszczykiewiczNine Hills30404
24Agnieszka Żwirko-NiwińskamuJAHedini dysku32204
25Kamil CalińskiGrandmaster Flash33104
26Maja MiraszewskaNine Hills33104
27Michał BulińskiNine Hills34004
28Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash30303
29Mariusz GrzybekNine Hills30303
30Marta UryniakGrandmaster Flash30303
31Filip KrynickiGrandmaster Flash31203
32Katarzyna PodoporamuJAHedini dysku31203
33Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash32103
34Jakub PopowskiZdobywcy Oskarów32103
35Łukasz RządzkimuJAHedini dysku32103
36Bartosz ZakrzewickiNine Hills33003
37Anna BronowskamuJAHedini dysku30202
38Magdalena BulińskaNine Hills30202
39Piotr CabajZdobywcy Oskarów30202
40Paulina KowalskaGrandmaster Flash30202
41Iga LiberackaNine Hills30202
42Joanna NaporaNine Hills30202
43Sylwia RatowskaNine Hills30202
44Katarzyna RostekGrandmaster Flash30202
45Jakub RyzlakZdobywcy Oskarów30202
46Karolina TudelskaGrandmaster Flash30202
47Maciej AndersZdobywcy Oskarów31102
48Łukasz BudekmuJAHedini dysku31102
49Maciej KalisiakmuJAHedini dysku31102
50Marcin KleczkowskiNine Hills31102
51Wojciech MądrzejewskiNine Hills31102
52Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku31102
53Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku31102
54Paweł SierackiNine Hills32002
55Agata DudzińskaGrandmaster Flash30101
56Łukasz MarchlewskiNine Hills30101
57Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku30101
58Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku31001
59Emilia CichońNine Hills30000
60Jakub KurmuJAHedini dysku30000
61Małgorzata RożekmuJAHedini dysku30000
62Urszula WojtowiczNine Hills30000