English Polski
Zaloguj się

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
29
14
15
2
3
2
1
27
19
8
3
3
1
2
20
29
-9
4
 042
3
0
3
15
29
-14
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Flow 5 - 9  Karta meczu
042 - 4hands 3 - 10  Karta meczu
Flow - 4hands 9 - 4  Karta meczu
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - 042 8 - 7  Karta meczu
Flow - 042 11 - 5  Karta meczu
4hands - AKS ZŁY Kosmodysk 2 13 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
52
17
35
2
4
2
2
37
29
8
3
4
2
2
34
27
7
4
4
2
2
34
36
-2
5
4
0
4
4
52
-48
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-19
Ultimatum Flauta - Wrocław Południe 1 - 13  Karta meczu
Uwaga Pies - KKS Prokocim KrakUF 12 - 5  Karta meczu
Ultimatum Flauta - AKS ZŁY Kosmodysk 1 0 - 13  Karta meczu
Wrocław Południe - Uwaga Pies 8 - 3  Karta meczu
AKS ZŁY Kosmodysk 1 - KKS Prokocim KrakUF 13 - 4  Karta meczu
Uwaga Pies - Ultimatum Flauta 13 - 1  Karta meczu
KKS Prokocim KrakUF - Wrocław Południe 12 - 9  Karta meczu
AKS ZŁY Kosmodysk 1 - Uwaga Pies 13 - 6  Karta meczu
Wrocław Południe - AKS ZŁY Kosmodysk 1 7 - 13  Karta meczu
KKS Prokocim KrakUF - Ultimatum Flauta 13 - 2  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
52
13
39
2
4
3
1
40
26
14
3
4
2
2
36
25
11
4
4
1
3
19
40
-21
5
4
0
4
8
51
-43
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-19
ATRE Indians - #967 0 - 13  Karta meczu
Pogoń Pyton - Frisbnik 3 - 13  Karta meczu
ATRE Indians - AKS ZŁA Zawierucha 0 - 13  Karta meczu
#967 - Pogoń Pyton 10 - 1  Karta meczu
AKS ZŁA Zawierucha - Frisbnik 13 - 3  Karta meczu
Pogoń Pyton - ATRE Indians 12 - 4  Karta meczu
AKS ZŁA Zawierucha - Pogoń Pyton 13 - 3  Karta meczu
Frisbnik - #967 11 - 6  Karta meczu
#967 - AKS ZŁA Zawierucha 7 - 13  Karta meczu
Frisbnik - ATRE Indians 13 - 4  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
50
18
32
2
 RJP
4
3
1
44
28
16
3
4
2
2
31
39
-8
4
4
1
3
29
37
-8
5
4
0
4
18
50
-32
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-19
Sky This - Szczupaki 5 - 13  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - RJP 5 - 11  Karta meczu
Sky This - Savage Ultimate 2 - 13  Karta meczu
Szczupaki - Ultimatum Sztorm 9 - 8  Karta meczu
Savage Ultimate - RJP 11 - 9  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - Sky This 13 - 4  Karta meczu
RJP - Szczupaki 13 - 5  Karta meczu
Savage Ultimate - Ultimatum Sztorm 13 - 3  Karta meczu
Szczupaki - Savage Ultimate 4 - 13  Karta meczu
RJP - Sky This 11 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Flow   
10-9 Flow  
Wrocław Południe   
 11-7 Flow 
Savage Ultimate   
10-8 Savage Ultimate  
Frisbnik   
  8-10 1. AKS ZŁY Kosmodysk 1
AKS ZŁA Zawierucha   
11-8 AKS ZŁA Zawierucha  
RJP   
 5-9 AKS ZŁY Kosmodysk 1 
AKS ZŁY Kosmodysk 1   
13-5 AKS ZŁY Kosmodysk 1 2. Flow
4hands   
  Savage Ultimate 
  7-9 3. AKS ZŁA Zawierucha
  AKS ZŁA Zawierucha 
    
   4. Savage Ultimate
 Wrocław Południe  
 8-12 Frisbnik 
 Frisbnik  
  10-8 5. Frisbnik
 RJP  
 7-13 4hands 
 4hands  
   6. 4hands
    
  Wrocław Południe 
  7-8 7. RJP
  RJP 
    
   8. Wrocław Południe
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
AKS ZŁY Kosmodysk 2   
8-11 KKS Prokocim KrakUF  
KKS Prokocim KrakUF   
 10-4 KKS Prokocim KrakUF 
Szczupaki   
5-10 Pogoń Pyton  
Pogoń Pyton   
  9-10 9. #967
#967   
10-4 #967  
Ultimatum Sztorm   
 10-7 #967 
Uwaga Pies   
11-4 Uwaga Pies 10. KKS Prokocim KrakUF
042   
  Pogoń Pyton 
  6-10 11. Uwaga Pies
  Uwaga Pies 
    
   12. Pogoń Pyton
 AKS ZŁY Kosmodysk 2  
 13-6 AKS ZŁY Kosmodysk 2 
 Szczupaki  
  10-4 13. AKS ZŁY Kosmodysk 2
 Ultimatum Sztorm  
 13-6 Ultimatum Sztorm 
 042  
   14. Ultimatum Sztorm
    
  Szczupaki 
  9-10 15. 042
  042 
    
   16. Szczupaki
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 17-19

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
15
8
7
2
2
1
1
13
11
2
3
2
0
2
6
15
-9
Sky This - Ultimatum Flauta 8 - 2  Karta meczu
Ultimatum Flauta - ATRE Indians 4 - 7  Karta meczu
ATRE Indians - Sky This 6 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Ekaterina BadyaginaKKS Prokocim KrakUF7211233
Jakub KaczmarekSavage Ultimate7111728
Arkadiusz RosińskiSzczupaki722426
Bartłomiej BizońKKS Prokocim KrakUF716925
Tymon Serocki#967720525
Remigiusz SzymuraFrisbnik718624
Michał MuszyńskiWrocław Południe724024
Jan PeplińskiWrocław Południe751823
Marcin SosnaFrisbnik719423
Stanisław StupkiewiczAKS ZŁY Kosmodysk 1719322
Statystyki