English Polski
Zaloguj się

Mixed 2. Runda, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
31
14
2
3
1
2
38
39
-1
3
3
1
2
36
42
-6
4
3
1
2
35
42
-7
Zawierucha - Flow 9 - 15  Karta meczu
Brave Beavers - mJAH 9 - 15  Karta meczu
mJAH - Zawierucha 12 - 15  Karta meczu
Flow - Brave Beavers 15 - 11  Karta meczu
Flow - mJAH 15 - 11  Karta meczu
Zawierucha - Brave Beavers 12 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mixed 2. Runda, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
20
25
2
3
2
1
36
36
0
3
3
1
2
32
41
-9
4
3
0
3
29
45
-16
Grandmaster Flash - KWR Knury 6 - 15  Karta meczu
Zły Kosmodysk - Frisbnik 11 - 15  Karta meczu
Frisbnik - Grandmaster Flash 12 - 15  Karta meczu
KWR Knury - Zły Kosmodysk 15 - 9  Karta meczu
Grandmaster Flash - Zły Kosmodysk 15 - 9  Karta meczu
Frisbnik - KWR Knury 5 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mixed 2. Runda, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 RJP
3
3
0
45
33
12
2
3
2
1
44
38
6
3
3
1
2
34
44
-10
4
3
0
3
37
45
-8
71 Wratislavia - Uwaga Pies 15 - 10  Karta meczu
4hands - RJP 10 - 15  Karta meczu
RJP - 71 Wratislavia 15 - 14  Karta meczu
Uwaga Pies - 4hands 15 - 14  Karta meczu
Uwaga Pies - RJP 9 - 15  Karta meczu
71 Wratislavia - 4hands 15 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Mixed 2. Runda, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
15
30
2
3
2
1
37
29
8
3
3
1
2
23
42
-19
4
3
0
3
22
41
-19
Prokocim KrakUF - Szczupaki 10 - 13  Karta meczu
Czarna Kompania - Wrocław Południe 15 - 6  Karta meczu
Szczupaki - Czarna Kompania 9 - 15  Karta meczu
Wrocław Południe - Prokocim KrakUF 13 - 12  Karta meczu
Szczupaki - Wrocław Południe 15 - 4  Karta meczu
Prokocim KrakUF - Czarna Kompania 0 - 15

Rozpiska

Mixed 2. Runda, Grupa E

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
30
19
11
2
2
1
1
22
28
-6
3
2
0
2
25
30
-5
#967 - Mad Hatters 15 - 12  Karta meczu
2obvious - #967 7 - 15  Karta meczu
2obvious - Mad Hatters 15 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Mixed 2. Runda, Grupa F

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
36
21
15
2
3
2
1
34
29
5
3
3
1
2
28
30
-2
4
3
0
3
19
37
-18
Pogoń Pyton - Dysko Polot 7 - 11  Karta meczu
Ultimatum - Sky This 13 - 8  Karta meczu
Dysko Polot - Ultimatum 8 - 10  Karta meczu
Sky This - Pogoń Pyton 13 - 7  Karta meczu
Dysko Polot - Sky This 9 - 13  Karta meczu
Ultimatum - Pogoń Pyton 13 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Mateusz DydaSky This318220
Daniel BłachFlow361319
Monika ZaczkowskaRJP312618
Tymon Serocki#967212416
Grzegorz CiszewskiFrisbnik314216
Adam ŚwiderskiSzczupaki315116
Piotr WrzaszczUltimatum316016
Sara Doroba71 Wratislavia39615
Remigiusz SzymuraFrisbnik310515
Ryszard ŁuczynPogoń Pyton313215
Statystyki