II Liga, Grupa A
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 41 | 16 | 25 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 22 | 32 | -10 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 21 | 36 | -15 |
O miejsca 1-4 | O miejsca 5-8 | O miejsca 9-12 |
2obvious | - | Brave Beavers | 7 | - | 20 | Karta meczu | ||
Brave Beavers | - | Wrocław Południe | 21 | - | 9 | Karta meczu | ||
Wrocław Południe | - | 2obvious | 12 | - | 15 | Karta meczu |
II Liga, Grupa B
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 40 | 18 | 22 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 16 | 30 | -14 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 23 | 31 | -8 |
O miejsca 1-4 | O miejsca 5-8 | O miejsca 9-12 |
BC Kosmłodysk | - | Nine Hills | 4 | - | 21 | Karta meczu | ||
Nine Hills | - | Mad Hatters | 19 | - | 14 | Karta meczu | ||
Mad Hatters | - | BC Kosmłodysk | 9 | - | 12 | Karta meczu |
II Liga, Grupa C
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 38 | 9 | 29 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 28 | 19 | 9 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 6 | 44 | -38 |
O miejsca 1-4 | O miejsca 5-8 | O miejsca 9-12 |
Gunslingers | - | Albatros | 7 | - | 15 | Karta meczu | ||
Albatros | - | mJAH II | 23 | - | 2 | Karta meczu | ||
mJAH II | - | Gunslingers | 4 | - | 21 | Karta meczu |
II Liga, Grupa D
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 30 | 12 | 18 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 18 | 26 | -8 | |
3 | 2 | 0 | 2 | 15 | 25 | -10 |
O miejsca 1-4 | O miejsca 5-8 | O miejsca 9-12 |
4hands 2 | - | Ultimatum | 5 | - | 14 | Karta meczu | ||
Ultimatum | - | RJP II | 16 | - | 7 | Karta meczu | ||
RJP II | - | 4hands 2 | 11 | - | 10 | Karta meczu |
II Liga, O miejsca 1-4
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 53 | 34 | 19 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 41 | 35 | 6 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 28 | 40 | -12 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 33 | 46 | -13 |
Ultimatum | - | Nine Hills | 12 | - | 11 | Karta meczu | ||
Albatros | - | Brave Beavers | 13 | - | 18 | Karta meczu | ||
Brave Beavers | - | Nine Hills | 16 | - | 12 | Karta meczu | ||
Albatros | - | Ultimatum | 10 | - | 7 | Karta meczu | ||
Nine Hills | - | Albatros | 10 | - | 18 | Karta meczu | ||
Brave Beavers | - | Ultimatum | 19 | - | 9 | Karta meczu |
II Liga, O miejsca 5-8
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 40 | 30 | 10 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 44 | 27 | 17 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 30 | 37 | -7 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 28 | 48 | -20 |
RJP II | - | BC Kosmłodysk | 11 | - | 17 | Karta meczu | ||
Gunslingers | - | 2obvious | 14 | - | 13 | Karta meczu | ||
2obvious | - | BC Kosmłodysk | 11 | - | 6 | Karta meczu | ||
Gunslingers | - | RJP II | 11 | - | 10 | Karta meczu | ||
BC Kosmłodysk | - | Gunslingers | 7 | - | 15 | Karta meczu | ||
2obvious | - | RJP II | 20 | - | 7 | Karta meczu |
II Liga, O miejsca 9-12
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 50 | 35 | 15 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 45 | 27 | 18 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 40 | 32 | 8 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 18 | 59 | -41 |
mJAH II | - | Wrocław Południe | 4 | - | 19 | Karta meczu | ||
4hands 2 | - | Mad Hatters | 12 | - | 15 | Karta meczu | ||
Wrocław Południe | - | Mad Hatters | 12 | - | 15 | Karta meczu | ||
mJAH II | - | 4hands 2 | 3 | - | 20 | Karta meczu | ||
Mad Hatters | - | mJAH II | 20 | - | 11 | Karta meczu | ||
Wrocław Południe | - | 4hands 2 | 9 | - | 13 | Karta meczu |
Liderzy statystyk
Zawodnik | Zespół | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|---|
Mateusz Gibki | Brave Beavers | 5 | 44 | 7 | 51 |
Mateusz Wieszczyński | Mad Hatters | 5 | 25 | 11 | 36 |
Adam Maciejewski | Brave Beavers | 5 | 26 | 10 | 36 |
Michał Schiller | Brave Beavers | 5 | 16 | 15 | 31 |
Grzegorz Jamiński | 2obvious | 5 | 27 | 3 | 30 |
Witold Zaborowski | Nine Hills | 5 | 19 | 10 | 29 |
Hanna Woroniuk | Albatros | 5 | 14 | 11 | 25 |
Joanna Jurga | Brave Beavers | 5 | 1 | 23 | 24 |
Weronika Sawczak | Albatros | 5 | 10 | 14 | 24 |
Kamil Filip | Nine Hills | 5 | 14 | 10 | 24 |