WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kwalifikacje Południe, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
58
30
28
2
4
3
1
59
31
28
3
4
2
2
46
42
4
4
4
1
3
36
62
-26
5
4
0
4
26
60
-34
FinałO 3. miejsceO miejsca 5-6O miejsca 7-8O miejsca 9-10
KS KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe 12 - 7  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 71 Wratislavia 12 - 10  Karta meczu
Frisbnik 2 - KS KWR Knury Ultimate 9 - 21  Karta meczu
Wrocław Południe - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 3 - 21  Karta meczu
Frisbnik 2 - 71 Wratislavia 10 - 14  Karta meczu
KS KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 13 - 7  Karta meczu
71 Wratislavia - Wrocław Południe 15 - 8  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Frisbnik 2 19 - 5  Karta meczu
71 Wratislavia - KS KWR Knury Ultimate 7 - 12  Karta meczu
Wrocław Południe - Frisbnik 2 8 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
62
34
28
2
4
2
2
47
42
5
3
4
2
2
44
53
-9
4
4
1
3
46
53
-7
5
4
1
3
37
54
-17
FinałO 3. miejsceO miejsca 5-6O miejsca 7-8O miejsca 9-10
KATO VICE - 2obvious Bielsko-Biała 13 - 12  Karta meczu
Frisbnik - KrakUF 11 - 9  Karta meczu
AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KATO VICE 13 - 11  Karta meczu
2obvious Bielsko-Biała - Frisbnik 5 - 19  Karta meczu
AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KrakUF 11 - 16  Karta meczu
KATO VICE - Frisbnik 13 - 15  Karta meczu
KrakUF - 2obvious Bielsko-Biała 9 - 11  Karta meczu
Frisbnik - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 17 - 7  Karta meczu
KrakUF - KATO VICE 13 - 9  Karta meczu
2obvious Bielsko-Biała - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 9 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, Finał

FinałyMiejsca
  
KS KWR Knury Ultimate 
13-12 Złoto KS KWR Knury Ultimate
Frisbnik 
  
  
 Srebro Frisbnik
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O 3. miejsce

FinałyMiejsca
  
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 
20-9 Brąz KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
KrakUF 
  
  
 4. KrakUF
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O miejsca 5-6

FinałyMiejsca
  
71 Wratislavia 
14-11 5. 71 Wratislavia
AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 
  
  
 6. AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O miejsca 7-8

FinałyMiejsca
  
Frisbnik 2 
8-16 7. KATO VICE
KATO VICE 
  
  
 8. Frisbnik 2
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O miejsca 9-10

FinałyMiejsca
  
Wrocław Południe 
5-9 9. 2obvious Bielsko-Biała
2obvious Bielsko-Biała 
  
  
 10. Wrocław Południe
  

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Michał Dul71 Wratislavia531536
Marcin SosnaFrisbnik529635
Grzegorz Jamiński2obvious Bielsko-Biała523730
Filip DobranowskiKS KWR Knury Ultimate522628
Krzysztof WątrobaFrisbnik571926
Bartłomiej SpecjałKS AZS AWF FLOW WROCŁAW513922
Maciej KruczkowskiKS KWR Knury Ultimate561521
Sara Pietkiewicz71 Wratislavia531720
Mateusz WidawskiFrisbnik 2561420
Chris ProsserKrakUF516420
Statystyki