WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
50
18
32
2
4
3
1
40
27
13
3
 RJP
4
2
2
31
39
-8
4
4
1
3
28
37
-9
5
4
0
4
18
46
-28
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-20
RJP - 2obvious 10 - 8  Karta meczu
Brave Beavers - Gunslingers 12 - 3  Karta meczu
2obvious - BC Kosmodysk 6 - 11  Karta meczu
RJP - Brave Beavers 6 - 11  Karta meczu
BC Kosmodysk - Gunslingers 13 - 2  Karta meczu
2obvious - Brave Beavers 5 - 10  Karta meczu
Gunslingers - RJP 7 - 12  Karta meczu
Brave Beavers - BC Kosmodysk 7 - 13  Karta meczu
Gunslingers - 2obvious 6 - 9  Karta meczu
BC Kosmodysk - RJP 13 - 3  Karta meczu

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
37
18
19
2
4
3
1
38
19
19
3
4
2
2
22
40
-18
4
4
1
3
24
26
-2
5
4
0
4
21
39
-18
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-20
Frisbnik - #967 13 - 4  Karta meczu
Ultimatum - Szczupaki 6 - 7  Karta meczu
#967 - AZS AWF Flow Wrocław 6 - 8  Karta meczu
Frisbnik - Ultimatum 7 - 5  Karta meczu
AZS AWF Flow Wrocław - Szczupaki 13 - 3  Karta meczu
#967 - Ultimatum 3 - 9  Karta meczu
Szczupaki - Frisbnik 3 - 13  Karta meczu
Ultimatum - AZS AWF Flow Wrocław 4 - 9  Karta meczu
Szczupaki - #967 9 - 8  Karta meczu
AZS AWF Flow Wrocław - Frisbnik 7 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
39
25
14
2
4
2
2
31
28
3
3
4
2
2
31
35
-4
4
4
2
2
28
33
-5
5
4
0
4
24
32
-8
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-20
Albatros - Czarna Kompania 10 - 4  Karta meczu
Egeszsegedre - 71 Wratislavia 6 - 4  Karta meczu
Czarna Kompania - Grandmaster Flash 7 - 10  Karta meczu
Albatros - Egeszsegedre 7 - 13  Karta meczu
Grandmaster Flash - 71 Wratislavia 9 - 7  Karta meczu
Czarna Kompania - Egeszsegedre 9 - 6  Karta meczu
71 Wratislavia - Albatros 6 - 9  Karta meczu
Egeszsegedre - Grandmaster Flash 6 - 8  Karta meczu
71 Wratislavia - Czarna Kompania 7 - 8  Karta meczu
Grandmaster Flash - Albatros 12 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
42
16
26
2
4
3
1
39
17
22
3
4
2
2
39
23
16
4
4
1
3
18
39
-21
5
4
0
4
6
49
-43
O miejsca 1-8O miejsca 9-16O miejsca 17-20
mJAH - Dysko Polot 13 - 0  Karta meczu
Uwaga Pies - 4hands 13 - 3  Karta meczu
Dysko Polot - Zawierucha 2 - 13  Karta meczu
mJAH - Uwaga Pies 9 - 7  Karta meczu
Zawierucha - 4hands 10 - 2  Karta meczu
Dysko Polot - Uwaga Pies 1 - 13  Karta meczu
4hands - mJAH 3 - 13  Karta meczu
Uwaga Pies - Zawierucha 6 - 10  Karta meczu
4hands - Dysko Polot 10 - 3  Karta meczu
Zawierucha - mJAH 6 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
BC Kosmodysk   
13-3 BC Kosmodysk  
Egeszsegedre   
 10-2 BC Kosmodysk 
mJAH   
12-8 mJAH  
Frisbnik   
  11-10 Złoto BC Kosmodysk
Grandmaster Flash   
10-9 Grandmaster Flash  
Brave Beavers   
 9-6 Grandmaster Flash 
AZS AWF Flow Wrocław   
10-9 AZS AWF Flow Wrocław Srebro Grandmaster Flash
Zawierucha   
  mJAH 
  11-7 Brąz mJAH
  AZS AWF Flow Wrocław 
    
   4. AZS AWF Flow Wrocław
 Egeszsegedre  
 3-10 Frisbnik 
 Frisbnik  
  10-7 5. Frisbnik
 Brave Beavers  
 9-8 Brave Beavers 
 Zawierucha  
   6. Brave Beavers
    
  Egeszsegedre 
  7-8 7. Zawierucha
  Zawierucha 
    
   8. Egeszsegedre
    

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
RJP   
7-11 Czarna Kompania  
Czarna Kompania   
 10-8 Czarna Kompania 
Uwaga Pies   
8-7 Uwaga Pies  
Ultimatum   
  5-10 9. 2obvious
Albatros   
3-10 2obvious  
2obvious   
 10-8 2obvious 
Szczupaki   
8-5 Szczupaki 10. Czarna Kompania
4hands   
  Uwaga Pies 
  12-7 11. Uwaga Pies
  Szczupaki 
    
   12. Szczupaki
 RJP  
 9-8 RJP 
 Ultimatum  
  9-6 13. RJP
 Albatros  
 12-3 Albatros 
 4hands  
   14. Albatros
    
  Ultimatum 
  8-6 15. Ultimatum
  4hands 
    
   16. 4hands
    

Rozpiska

Plażowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 17-20

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
30
13
17
2
3
2
1
26
17
9
3
3
1
2
20
21
-1
4
3
0
3
10
35
-25
71 Wratislavia - Gunslingers 8 - 7  Karta meczu
Dysko Polot - #967 3 - 12  Karta meczu
#967 - 71 Wratislavia 4 - 11  Karta meczu
Gunslingers - Dysko Polot 12 - 5  Karta meczu
Gunslingers - #967 7 - 4  Karta meczu
71 Wratislavia - Dysko Polot 11 - 2  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Mateusz GibkiBrave Beavers737239
Patryk TomiakUwaga Pies732234
Michał RudyBC Kosmodysk7102030
Mikołaj SmogórGrandmaster Flash7161329
Marcin SosnaFrisbnik719827
Maciej Kołodziejczyk2obvious724327
Grzegorz Jamiński2obvious7151126
Maurycy SzpakCzarna Kompania719625
Michał Dul71 Wratislavia721324
Tomasz SękCzarna Kompania6101323
Statystyki