WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
46
38
8
2
3
2
1
48
40
8
3
3
1
2
46
40
6
4
3
0
3
27
49
-22
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
4hands - 71 Wratislavia 13 - 14  Karta meczu
Grandmaster Flash - KS Nine Hills Chełmno 17 - 5  Karta meczu
4hands - Grandmaster Flash 18 - 15  Karta meczu
KS Nine Hills Chełmno - 71 Wratislavia 11 - 15  Karta meczu
KS Nine Hills Chełmno - 4hands 11 - 17  Karta meczu
71 Wratislavia - Grandmaster Flash 17 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
53
37
16
2
 RJP
3
2
1
49
56
-7
3
3
1
2
42
42
0
4
3
0
3
41
50
-9
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
KS KWR Knury Ultimate - Uwaga Pies 16 - 11  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - RJP 24 - 13  Karta meczu
KS KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 9 - 12  Karta meczu
RJP - Uwaga Pies 17 - 15  Karta meczu
RJP - KS KWR Knury Ultimate 19 - 17  Karta meczu
Uwaga Pies - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 15 - 17  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
44
35
9
2
3
2
1
43
36
7
3
3
1
2
39
42
-3
4
3
0
3
37
50
-13
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
Frisbnik - Brave Beavers 16 - 11  Karta meczu
KrakUF - BC Kosmodysk 11 - 13  Karta meczu
Frisbnik - KrakUF 16 - 13  Karta meczu
BC Kosmodysk - Brave Beavers 19 - 13  Karta meczu
BC Kosmodysk - Frisbnik 12 - 11  Karta meczu
Brave Beavers - KrakUF 13 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
63
24
39
2
3
2
1
56
32
24
3
3
1
2
29
56
-27
4
3
0
3
25
61
-36
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
mJAH - Mad Hatters 21 - 8  Karta meczu
Zawierucha Warszawa - RJP II 22 - 7  Karta meczu
mJAH - Zawierucha Warszawa 17 - 10  Karta meczu
RJP II - Mad Hatters 16 - 9  Karta meczu
RJP II - mJAH 6 - 25  Karta meczu
Mad Hatters - Zawierucha Warszawa 8 - 24  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Baraże

Baraże
Mecz 1 Frisbnik - KS KWR Knury Ultimate 12 - 17  Karta meczu
Mecz 2 RJP - KrakUF 17 - 16  Karta meczu
Mecz 3 4hands - RJP II 20 - 4  Karta meczu
Mecz 4 Zawierucha Warszawa - Grandmaster Flash 12 - 10  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
71 Wratislavia   
13-15 KS KWR Knury Ultimate  
KS KWR Knury Ultimate   
 12-18 mJAH 
mJAH   
17-14 mJAH  
RJP   
  15-14 Złoto mJAH
BC Kosmodysk   
8-13 4hands  
4hands   
 9-17 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW   
13-11 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW Srebro KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
Zawierucha Warszawa   
  KS KWR Knury Ultimate 
  16-13 Brąz KS KWR Knury Ultimate
  4hands 
    
   4. 4hands
 71 Wratislavia  
 15-18 RJP 
 RJP  
  17-18 5. Zawierucha Warszawa
 BC Kosmodysk  
 11-16 Zawierucha Warszawa 
 Zawierucha Warszawa  
   6. RJP
    
  71 Wratislavia 
  18-14 7. 71 Wratislavia
  BC Kosmodysk 
    
   8. BC Kosmodysk
    

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Frisbnik   
16-7 Frisbnik  
KS Nine Hills Chełmno   
 13-12 Frisbnik 
KrakUF   
19-11 KrakUF  
Mad Hatters   
  16-15 9. Frisbnik
RJP II   
12-18 Brave Beavers   
Brave Beavers    
 21-23 Grandmaster Flash 
Grandmaster Flash   
17-14 Grandmaster Flash 10. Grandmaster Flash
Uwaga Pies   
  KrakUF 
  19-8 11. KrakUF
  Brave Beavers  
    
   12. Brave Beavers
 KS Nine Hills Chełmno  
 12-7 KS Nine Hills Chełmno 
 Mad Hatters  
  10-17 13. Uwaga Pies
 RJP II  
 6-21 Uwaga Pies 
 Uwaga Pies  
   14. KS Nine Hills Chełmno
    
  Mad Hatters 
  5-16 15. RJP II
  RJP II 
    
   16. Mad Hatters
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP751960
Filip DobranowskiKS KWR Knury Ultimate7411455
Michał Dul71 Wratislavia644953
Marcin SosnaFrisbnik7301040
Michał RudyBC Kosmodysk6221739
Sara Pietkiewicz71 Wratislavia623436
Łukasz AdamskiGrandmaster Flash7162036
Kacper Podgajny4hands732436
Piotr ŚwierkotRJP II734236
Adrian SosnaRJP7181735
Statystyki