WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
36
17
19
2
4
3
1
31
27
4
3
4
2
2
30
25
5
4
4
1
3
26
33
-7
5
4
0
4
18
39
-21
O miejsca 1-8O miejsca 9-12O miejsca 13-15
#967 - Egeszsegedre 5 - 9  Karta meczu
Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 6 - 9  Karta meczu
#967 - Zawierucha Apotex 6 - 11  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - Egeszsegedre 7 - 9  Karta meczu
Zawierucha Apotex - Uwaga Pies 11 - 2  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - #967 9 - 3  Karta meczu
Egeszsegedre - Uwaga Pies 9 - 8  Karta meczu
Zawierucha Apotex - Ultimatum Sztorm 7 - 5  Karta meczu
Uwaga Pies - #967 10 - 4  Karta meczu
Egeszsegedre - Zawierucha Apotex 4 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
51
15
36
2
4
2
2
33
35
-2
3
4
2
2
35
36
-1
4
4
2
2
31
37
-6
5
4
0
4
17
44
-27
O miejsca 1-8O miejsca 9-12O miejsca 13-15
Szczupaki - Astro Disco 8 - 13  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - Albatros 6 - 10  Karta meczu
Szczupaki - Grandmaster Flash 4 - 13  Karta meczu
Albatros - Astro Disco 10 - 6  Karta meczu
Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał 13 - 2  Karta meczu
Albatros - Szczupaki 8 - 10  Karta meczu
Astro Disco - Ultimatum Szkwał 12 - 6  Karta meczu
Grandmaster Flash - Albatros 13 - 5  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - Szczupaki 3 - 9  Karta meczu
Astro Disco - Grandmaster Flash 4 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
45
12
33
2
4
3
1
41
25
16
3
4
2
2
36
28
8
4
4
1
3
23
36
-13
5
4
0
4
4
48
-44
O miejsca 1-8O miejsca 9-12O miejsca 13-15
Ultimatum Flauta - BC Kosmodysk 1 - 12  Karta meczu
4hands - Flow 5 - 12  Karta meczu
Ultimatum Flauta - Mixed 0 - 13  Karta meczu
Flow - BC Kosmodysk 11 - 10  Karta meczu
Mixed - 4hands 13 - 2  Karta meczu
Flow - Ultimatum Flauta 13 - 1  Karta meczu
BC Kosmodysk - 4hands 9 - 6  Karta meczu
Mixed - Flow 9 - 5  Karta meczu
4hands - Ultimatum Flauta 10 - 2  Karta meczu
BC Kosmodysk - Mixed 5 - 10  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Grandmaster Flash   
12-10 Grandmaster Flash  
Albatros   
 7-8 Flow 
Flow   
11-5 Flow  
Egeszsegedre   
  10-11 Złoto BC Kosmodysk
Zawierucha Apotex   
6-9 BC Kosmodysk  
BC Kosmodysk   
 13-12 BC Kosmodysk 
Mixed   
9-6 Mixed Srebro Flow
Ultimatum Sztorm   
  Grandmaster Flash 
  12-10 Brąz Grandmaster Flash
  Mixed 
    
   4. Mixed
 Albatros  
 9-7 Albatros 
 Egeszsegedre  
  5-11 5. Zawierucha Apotex
 Zawierucha Apotex  
 8-7 Zawierucha Apotex 
 Ultimatum Sztorm  
   6. Albatros
    
  Egeszsegedre 
  9-10 7. Ultimatum Sztorm
  Ultimatum Sztorm 
    
   8. Egeszsegedre
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-12

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Astro Disco  
8-4 Astro Disco 
4hands  
 8-10 9. Uwaga Pies
Szczupaki  
4-13 Uwaga Pies 
Uwaga Pies  
  10. Astro Disco
   
 4hands 
 9-10 11. Szczupaki
 Szczupaki 
   
  12. 4hands
   

Rozpiska

Mixed, O miejsca 13-15

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
23
13
10
2
2
1
1
23
14
9
3
2
0
2
6
25
-19
Ultimatum Szkwał - Ultimatum Flauta 12 - 3  Karta meczu
#967 - Ultimatum Szkwał 10 - 11  Karta meczu
Ultimatum Flauta - #967 3 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk7162137
Michał RudyBC Kosmodysk7231235
Maciej WadasAlbatros7201030
Adam TomczykMixed723730
Albert NowakowskiMixed732629
Łukasz AdamskiGrandmaster Flash719827
Patryk TomiakUwaga Pies621223
Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Sztorm7111122
Radosław LenczewskiGrandmaster Flash713922
Monika ZaczkowskaMixed791221
Statystyki