WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kwalifikacje Południe, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
63
27
36
2
4
3
1
51
34
17
3
4
2
2
44
49
-5
4
4
1
3
34
52
-18
5
4
0
4
27
57
-30
FinałO 3. miejsceO 5. miejsceO 7. miejsceO 9. miejsce
2obvious - KATO VICE 8 - 18  Karta meczu
Frisbnik 2 - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 6 - 16  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - 2obvious 11 - 16  Karta meczu
KATO VICE - Frisbnik 2 18 - 4  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 4 - 15  Karta meczu
2obvious - Frisbnik 2 10 - 9  Karta meczu
KATO VICE - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 13 - 6  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 2obvious 11 - 10  Karta meczu
Frisbnik 2 - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 8 - 13  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KATO VICE 9 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
60
20
40
2
4
3
1
55
33
22
3
4
2
2
57
31
26
4
4
1
3
39
60
-21
5
4
0
4
9
76
-67
FinałO 3. miejsceO 5. miejsceO 7. miejsceO 9. miejsce
Wrocław Południe - Frisbnik 3 - 16  Karta meczu
71 Wratislavia - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 4 - 17  Karta meczu
KrakUF - Wrocław Południe 21 - 0  Karta meczu
Frisbnik - 71 Wratislavia 18 - 9  Karta meczu
KrakUF - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 7 - 10  Karta meczu
Wrocław Południe - 71 Wratislavia 5 - 18  Karta meczu
Frisbnik - KrakUF 13 - 9  Karta meczu
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe 21 - 1  Karta meczu
71 Wratislavia - KrakUF 8 - 20  Karta meczu
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - Frisbnik 12 - 8  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, Finał

FinałyMiejsca
  
KATO VICE 
12-15 Złoto Klub Sportowy KWR Knury Ultimate
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 
  
  
 Srebro KATO VICE
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O 3. miejsce

FinałyMiejsca
  
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 
10-12 Brąz Frisbnik
Frisbnik 
  
  
 4. KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O 5. miejsce

FinałyMiejsca
  
2obvious 
8-15 5. KrakUF
KrakUF 
  
  
 6. 2obvious
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O 7. miejsce

FinałyMiejsca
  
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 
10-9 7. KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW
71 Wratislavia 
  
  
 8. 71 Wratislavia
  

Rozpiska

Kwalifikacje Południe, O 9. miejsce

FinałyMiejsca
  
Frisbnik 2 
16-7 9. Frisbnik 2
Wrocław Południe 
  
  
 10. Wrocław Południe
  

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Filip DobranowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate530535
Bartłomiej SpecjałKS AZS AWF FLOW WROCŁAW5131528
Daniel BłachKS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW5111526
Jan MusiałKrakUF517926
Jan KopiczkoFrisbnik5101222
Marcin SosnaFrisbnik516521
Agnieszka GradekFrisbnik 2517421
Jan GliwaFrisbnik561420
Artur FaltynKrakUF541519
Remigiusz SzymuraFrisbnik581119
Statystyki