WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

II Liga HMP, Grupa E

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
38
31
7
2
3
2
1
29
29
0
3
3
1
2
31
33
-2
4
3
0
3
31
36
-5
O miejsca 1-8
RJP II - Wrocław Południe 12 - 11  Karta meczu
Brave Beavers - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 12 - 9  Karta meczu
RJP II - Brave Beavers 12 - 13  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - Wrocław Południe 11 - 10  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - RJP II 9 - 7  Karta meczu
Wrocław Południe - Brave Beavers 10 - 13  Karta meczu

Rozpiska

II Liga HMP, Grupa F

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
43
33
10
2
3
2
1
43
36
7
3
3
1
2
35
42
-7
4
3
0
3
33
43
-10
O miejsca 1-8
Astro Disco - 71 Wratislavia 10 - 13  Karta meczu
2obvious - #967 Szczecin 10 - 15  Karta meczu
Astro Disco - 2obvious 11 - 14  Karta meczu
#967 Szczecin - 71 Wratislavia 12 - 14  Karta meczu
#967 Szczecin - Astro Disco 16 - 12  Karta meczu
71 Wratislavia - 2obvious 16 - 11  Karta meczu

Rozpiska

II Liga HMP, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
71 Wratislavia   
12-9 71 Wratislavia  
Wrocław Południe   
 11-10 71 Wratislavia 
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW   
15-8 KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW  
2obvious   
  21-15 Złoto 71 Wratislavia
#967 Szczecin   
11-17 RJP II  
RJP II   
 12-13 Astro Disco 
Brave Beavers   
8-10 Astro Disco Srebro Astro Disco
Astro Disco   
  KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 
  12-10 Brąz KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW
  RJP II 
    
   4. RJP II
 Wrocław Południe  
 13-10 Wrocław Południe 
 2obvious  
  7-22 5. #967 Szczecin
 #967 Szczecin  
 9-7 #967 Szczecin 
 Brave Beavers  
   6. Wrocław Południe
    
  2obvious 
  16-9 7. 2obvious
  Brave Beavers 
    
   8. Brave Beavers
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Tymon Serocki#967 Szczecin6302353
Grzegorz Jamiński2obvious635944
Piotr ŚwierkotRJP II626834
Klaudia Wrońska71 Wratislavia622729
Maciej Zięba71 Wratislavia619928
Michał MuszyńskiWrocław Południe621728
Daniel BłachKS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW618927
Michał Dul71 Wratislavia623225
Christopher ĆwiklińskiAstro Disco615924
Tomasz StaszkiewiczWrocław Południe618624
Statystyki