WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mistrzostwa Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
24
15
2
3
2
1
34
27
7
3
3
1
2
31
30
1
4
3
0
3
16
39
-23
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 6  Karta meczu
KrakUF - Frisbnik 8 - 13  Karta meczu
Grandmaster Flash - KrakUF 13 - 10  Karta meczu
Frisbnik - Brave Beavers 13 - 6  Karta meczu
Frisbnik - Grandmaster Flash 8 - 13  Karta meczu
Brave Beavers - KrakUF 4 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
20
19
2
3
2
1
31
36
-5
3
 RJP
3
1
2
30
35
-5
4
3
0
3
29
38
-9
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
KWR Knury - KATO VICE 13 - 6  Karta meczu
RJP - Ultimatum Gdańsk 13 - 9  Karta meczu
KWR Knury - RJP 13 - 5  Karta meczu
Ultimatum Gdańsk - KATO VICE 11 - 12  Karta meczu
Ultimatum Gdańsk - KWR Knury 9 - 13  Karta meczu
KATO VICE - RJP 13 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
16
23
2
3
2
1
32
30
2
3
3
1
2
26
36
-10
4
3
0
3
24
39
-15
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Uwaga Pies 13 - 3  Karta meczu
4hands - KS Nine Hills Chełmno 13 - 7  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 4hands 13 - 6  Karta meczu
KS Nine Hills Chełmno - Uwaga Pies 10 - 13  Karta meczu
KS Nine Hills Chełmno - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 7 - 13  Karta meczu
Uwaga Pies - 4hands 10 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
40
17
23
2
3
2
1
33
23
10
3
3
1
2
28
27
1
4
3
0
3
6
40
-34
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
muJAHedini dysku - Mad Hatters MOSiR Płock 14 - 1  Karta meczu
Zawierucha - BC Kosmodysk 11 - 8  Karta meczu
muJAHedini dysku - Zawierucha 13 - 9  Karta meczu
BC Kosmodysk - Mad Hatters MOSiR Płock 13 - 3  Karta meczu
BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 7 - 13  Karta meczu
Mad Hatters MOSiR Płock - Zawierucha 2 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Baraże

Baraże
Mecz 1 4hands - RJP 12 - 13  Karta meczu
Mecz 2 KATO VICE - Uwaga Pies 11 - 9  Karta meczu
Mecz 3 Frisbnik - BC Kosmodysk 8 - 13  Karta meczu
Mecz 4 Zawierucha - KrakUF 13 - 2  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Grandmaster Flash   
13-8 Grandmaster Flash  
RJP   
 12-10 Grandmaster Flash 
muJAHedini dysku   
13-3 muJAHedini dysku  
KATO VICE   
  12-8 Złoto Grandmaster Flash
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW   
11-10 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW  
BC Kosmodysk   
 9-10 KWR Knury  
KWR Knury    
12-9 KWR Knury  Srebro KWR Knury
Zawierucha   
  muJAHedini dysku 
  13-12 Brąz muJAHedini dysku
  KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 
    
   4. KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
 RJP  
 13-9 RJP 
 KATO VICE  
  10-11 5. Zawierucha
 BC Kosmodysk  
 10-11 Zawierucha 
 Zawierucha  
   6. RJP
    
  KATO VICE 
  12-13 7. BC Kosmodysk
  BC Kosmodysk 
    
   8. KATO VICE
    

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
4hands   
13-5 4hands  
Brave Beavers   
 13-9 4hands 
Uwaga Pies   
13-2 Uwaga Pies  
Mad Hatters MOSiR Płock   
  13-11 9. 4hands
Frisbnik   
6-12 KS Nine Hills Chełmno  
KS Nine Hills Chełmno   
 7-13 KrakUF 
KrakUF   
13-6 KrakUF 10. KrakUF
Ultimatum Gdańsk   
  Uwaga Pies 
  13-10 11. Uwaga Pies
  KS Nine Hills Chełmno 
    
   12. KS Nine Hills Chełmno
 Brave Beavers  
 13-5 Brave Beavers 
 Mad Hatters MOSiR Płock  
  9-13 13. Frisbnik
 Frisbnik  
 13-9 Frisbnik 
 Ultimatum Gdańsk  
   14. Brave Beavers
    
  Mad Hatters MOSiR Płock 
  2-13 15. Ultimatum Gdańsk
  Ultimatum Gdańsk 
    
   16. Mad Hatters MOSiR Płock
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP733437
Michał RudyBC Kosmodysk7201333
Jan GliwaFrisbnik7101626
Kamil FilipKS Nine Hills Chełmno6141226
Tomasz Romanowski4hands732225
Jan MusiałKrakUF7131124
Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Gdańsk6141024
Kacper Podgajny4hands723124
Krzysztof ZającZawierucha712223
Krzysztof WątrobaFrisbnik7111223
Statystyki