WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Men's, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
13
26
2
3
2
1
32
19
13
3
3
1
2
22
32
-10
4
3
0
3
10
39
-29
O miejsca 1-4BarażeO miejsca 5-8
Partisans Olsztyn - Mojra 3 - 13  Karta meczu
Old Man's Game - PERUN 5 - 13  Karta meczu
PERUN - Partisans Olsztyn 13 - 1  Karta meczu
Mojra - Old Man's Game 13 - 4  Karta meczu
Mojra - PERUN 13 - 6  Karta meczu
Partisans Olsztyn - Old Man's Game 6 - 13  Karta meczu

Rozpiska

Men's, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
21
18
2
3
2
1
34
21
13
3
3
1
2
24
32
-8
4
3
0
3
16
39
-23
O miejsca 1-4BarażeO miejsca 5-8
Uprising - KS AZS AWF Girls Stay Home 8 - 13  Karta meczu
Ultimatum Gdańsk - Discover 6 - 13  Karta meczu
Discover - Uprising 6 - 13  Karta meczu
KS AZS AWF Girls Stay Home - Ultimatum Gdańsk 13 - 8  Karta meczu
KS AZS AWF Girls Stay Home - Discover 13 - 5  Karta meczu
Uprising - Ultimatum Gdańsk 13 - 2  Karta meczu

Rozpiska

Men's, Baraże

Baraże
Mecz 1 PERUN - Discover 13 - 11  Karta meczu
Mecz 2 Uprising - Old Man's Game 13 - 5  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-4Przegrany przechodzi do:O miejsca 5-8

Rozpiska

Men's, O miejsca 1-4

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Mojra  
13-10 Mojra 
Uprising  
 10-13 Złoto KS AZS AWF Girls Stay Home
KS AZS AWF Girls Stay Home  
13-6 KS AZS AWF Girls Stay Home 
PERUN  
  Srebro Mojra
   
 Uprising 
 13-4 Brąz Uprising
 PERUN 
   
  4. PERUN
   

Rozpiska

Men's, O miejsca 5-8

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Partisans Olsztyn  
5-13 Discover 
Discover  
 13-10 5. Discover
Ultimatum Gdańsk  
13-8 Ultimatum Gdańsk 
Old Man's Game  
  6. Ultimatum Gdańsk
   
 Partisans Olsztyn 
 7-13 7. Old Man's Game
 Old Man's Game 
   
  8. Partisans Olsztyn
   

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Kamil FilipUprising614822
Michał RudyMojra581119
Wojciech KalbarczykOld Man's Game610919
David Bwire EkonjoKS AZS AWF Girls Stay Home541418
Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Gdańsk571118
Tomasz ZatońKS AZS AWF Girls Stay Home512618
Witold ZaborowskiUprising611516
Rafał ZgrzywaDiscover651116
Maciej GrabowskiMojra58816
Maciej ParysKS AZS AWF Girls Stay Home56915
Statystyki