WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
54
34
20
2
3
2
1
46
44
2
3
3
1
2
41
45
-4
4
3
0
3
35
53
-18
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
muJAHedini dysku - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 16 - 14  Karta meczu
KATO VICE - Uwaga Pies 17 - 11  Karta meczu
muJAHedini dysku - KATO VICE 18 - 10  Karta meczu
Uwaga Pies - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 14 - 16  Karta meczu
Uwaga Pies - muJAHedini dysku 10 - 20  Karta meczu
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KATO VICE 16 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
50
31
19
2
3
2
1
45
42
3
3
3
1
2
43
55
-12
4
 RJP
3
0
3
42
52
-10
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
Zawierucha - Albatros Ultimate Szczecin 17 - 16  Karta meczu
Grandmaster Flash - RJP 15 - 13  Karta meczu
Zawierucha - Grandmaster Flash 10 - 11  Karta meczu
RJP - Albatros Ultimate Szczecin 14 - 19  Karta meczu
RJP - Zawierucha 15 - 18  Karta meczu
Albatros Ultimate Szczecin - Grandmaster Flash 8 - 24  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
48
33
15
2
3
2
1
46
37
9
3
3
1
2
37
40
-3
4
3
0
3
36
57
-21
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - Nine Hills Chełmno 18 - 10  Karta meczu
BC Kosmodysk - Frisbnik 8 - 13  Karta meczu
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - BC Kosmodysk 13 - 11  Karta meczu
Frisbnik - Nine Hills Chełmno 21 - 12  Karta meczu
Frisbnik - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 12 - 17  Karta meczu
Nine Hills Chełmno - BC Kosmodysk 14 - 18  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
2
1
49
41
8
2
3
2
1
48
46
2
3
3
2
1
46
45
1
4
3
0
3
37
48
-11
O miejsca 1-8BarażeO miejsca 9-16
Cypher Warszawa - KrakUF 12 - 15  Karta meczu
4hands - Ultimatum Sztorm 15 - 8  Karta meczu
Cypher Warszawa - 4hands 21 - 13  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - KrakUF 16 - 17  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - Cypher Warszawa 13 - 16  Karta meczu
KrakUF - 4hands 16 - 18  Karta meczu

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, Baraże

Baraże
Mecz 1 Frisbnik - Albatros Ultimate Szczecin 17 - 10  Karta meczu
Mecz 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 16 - 13  Karta meczu
Mecz 3 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 4hands 13 - 11  Karta meczu
Mecz 4 KrakUF - KATO VICE 10 - 11  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
muJAHedini dysku   
18-13 muJAHedini dysku  
Frisbnik   
 17-8 muJAHedini dysku 
Cypher Warszawa   
12-13 Zawierucha  
Zawierucha   
  11-9 Złoto muJAHedini dysku
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate   
14-10 Klub Sportowy KWR Knury Ultimate  
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW   
 17-15 Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 
Grandmaster Flash   
11-15 KATO VICE Srebro Klub Sportowy KWR Knury Ultimate
KATO VICE   
  Zawierucha 
  14-15 Brąz KATO VICE
  KATO VICE 
    
   4. Zawierucha
 Frisbnik  
 14-20 Cypher Warszawa 
 Cypher Warszawa  
  18-19 5. Grandmaster Flash
 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW  
 13-16 Grandmaster Flash 
 Grandmaster Flash  
   6. Cypher Warszawa
    
  Frisbnik 
  14-11 7. Frisbnik
  KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 
    
   8. KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
    

Rozpiska

Halowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Albatros Ultimate Szczecin   
20-13 Albatros Ultimate Szczecin  
Uwaga Pies   
 15-12 Albatros Ultimate Szczecin 
BC Kosmodysk   
14-6 BC Kosmodysk  
Ultimatum Sztorm   
  15-17 9. RJP
4hands   
15-13 4hands  
Nine Hills Chełmno   
 15-21 RJP 
KrakUF   
16-20 RJP 10. Albatros Ultimate Szczecin
RJP   
  BC Kosmodysk 
  14-15 11. 4hands
  4hands 
    
   12. BC Kosmodysk
 Uwaga Pies  
 14-20 Ultimatum Sztorm 
 Ultimatum Sztorm  
  15-9 13. Ultimatum Sztorm
 Nine Hills Chełmno  
 12-16 KrakUF 
 KrakUF  
   14. KrakUF
    
  Uwaga Pies 
  23-13 15. Uwaga Pies
  Nine Hills Chełmno 
    
   16. Nine Hills Chełmno
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP6401151
Filip DobranowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate6331245
Roman LisenkovCypher Warszawa6192443
Jan MusiałKrakUF7221638
Hanna WoroniukAlbatros Ultimate Szczecin7152136
Monika ZaczkowskaRJP6152035
Michał RudyBC Kosmodysk7221234
Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku6122032
Marcin SosnaFrisbnik726632
Marcin Goss4hands727532
Statystyki