WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mistrzostwa Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
36
24
12
2
3
2
1
35
30
5
3
3
1
2
31
29
2
4
3
0
3
20
39
-19
O miejsca 1-8Baraże
muJAHedini dysku - KWR Knury 11 - 12  Karta meczu
BC Kosmodysk - Flow AZS AWF 7 - 13  Karta meczu
Flow AZS AWF - KWR Knury 9 - 11  Karta meczu
muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 13 - 9  Karta meczu
Flow AZS AWF - muJAHedini dysku 9 - 11  Karta meczu
KWR Knury - BC Kosmodysk 13 - 4  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
35
25
10
2
3
2
1
33
28
5
3
3
1
2
28
35
-7
4
3
0
3
25
33
-8
O miejsca 1-8Baraże
KrakUF - Grandmaster Flash 11 - 13  Karta meczu
4hands - Uwaga Pies 13 - 9  Karta meczu
Uwaga Pies - Grandmaster Flash 7 - 9  Karta meczu
KrakUF - 4hands 6 - 13  Karta meczu
Uwaga Pies - KrakUF 9 - 11  Karta meczu
Grandmaster Flash - 4hands 13 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 RJP
3
3
0
39
17
22
2
3
2
1
32
25
7
3
3
1
2
31
26
5
4
3
0
3
5
39
-34
BarażeO miejsca 9-16
RJP - Kato Vice 13 - 8  Karta meczu
Ultimatum - Grandmaster Fresh 13 - 2  Karta meczu
Grandmaster Fresh - Kato Vice 2 - 13  Karta meczu
RJP - Ultimatum 13 - 8  Karta meczu
Grandmaster Fresh - RJP 1 - 13  Karta meczu
Kato Vice - Ultimatum 10 - 11  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
37
15
22
2
3
1
2
32
33
-1
3
3
1
2
26
32
-6
4
3
1
2
22
37
-15
BarażeO miejsca 9-16
Zawierucha - Brave Beavers 13 - 5  Karta meczu
Nine Hills - Astro Disco 12 - 13  Karta meczu
Astro Disco - Brave Beavers 7 - 12  Karta meczu
Zawierucha - Nine Hills 11 - 8  Karta meczu
Astro Disco - Zawierucha 2 - 13  Karta meczu
Brave Beavers - Nine Hills 9 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Baraże

Baraże
Mecz 1 Uwaga Pies - RJP 4 - 13  Karta meczu
Mecz 2 BC Kosmodysk - Zawierucha 7 - 12  Karta meczu
Mecz 3 Flow AZS AWF - Nine Hills 13 - 9  Karta meczu
Mecz 4 KrakUF - Ultimatum 11 - 6  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
KWR Knury   
13-9 KWR Knury  
RJP   
 10-8 KWR Knury 
4hands   
10-12 Flow AZS AWF  
Flow AZS AWF   
  10-15 Złoto Grandmaster Flash
Grandmaster Flash   
13-5 Grandmaster Flash  
Zawierucha   
 10-7 Grandmaster Flash 
muJAHedini dysku   
13-7 muJAHedini dysku Srebro KWR Knury
KrakUF   
  Flow AZS AWF 
  10-8 Brąz Flow AZS AWF
  muJAHedini dysku 
    
   4. muJAHedini dysku
 RJP  
 12-10 RJP 
 4hands  
  13-6 5. RJP
 Zawierucha  
 12-10 Zawierucha 
 KrakUF  
   6. Zawierucha
    
  4hands 
  13-9 7. 4hands
  KrakUF 
    
   8. KrakUF
    

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Nine Hills   
6-10 Kato Vice  
Kato Vice   
 13-8 Kato Vice 
Uwaga Pies   
13-6 Uwaga Pies  
Astro Disco   
  11-12 9. BC Kosmodysk
Ultimatum   
8-12 Brave Beavers  
Brave Beavers   
 4-13 BC Kosmodysk 
BC Kosmodysk   
13-6 BC Kosmodysk 10. Kato Vice
Grandmaster Fresh   
  Uwaga Pies 
  13-7 11. Uwaga Pies
  Brave Beavers 
    
   12. Brave Beavers
 Nine Hills  
 11-7 Nine Hills 
 Astro Disco  
  7-8 13. Ultimatum
 Ultimatum  
 13-3 Ultimatum 
 Grandmaster Fresh  
   14. Nine Hills
    
  Astro Disco 
  13-8 15. Astro Disco
  Grandmaster Fresh 
    
   16. Grandmaster Fresh
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP731738
Monika ZaczkowskaRJP7131528
Filip DobranowskiKWR Knury621728
Mateusz GibkiBrave Beavers615924
Łukasz DobranowskiKWR Knury618624
Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk771623
Michał SzparagowskiAstro Disco613821
Adrian SosnaRJP731720
Michał SchillerBrave Beavers681220
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku616420
Statystyki