WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
5
5
0
64
13
51
2
5
4
1
54
30
24
3
5
3
2
39
40
-1
4
5
2
3
39
42
-3
5
5
1
4
29
48
-19
6
5
0
5
11
63
-52
O miejsca 1-8O miejsca 9-16Baraże 15-18
Flow AZS AWF - 4hands 13 - 3  Karta meczu
Egeszsegedre - Seagulls 13 - 2  Karta meczu
Albatros - Ultimatum Szkwał 13 - 3  Karta meczu
Flow AZS AWF - Egeszsegedre 12 - 7  Karta meczu
Albatros - 4hands 6 - 7  Karta meczu
Seagulls - Ultimatum Szkwał 12 - 2  Karta meczu
Albatros - Flow AZS AWF 3 - 13  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - Egeszsegedre 2 - 13  Karta meczu
4hands - Seagulls 10 - 6  Karta meczu
Flow AZS AWF - Ultimatum Szkwał 13 - 0  Karta meczu
Seagulls - Albatros 9 - 10  Karta meczu
4hands - Egeszsegedre 7 - 11  Karta meczu
Seagulls - Flow AZS AWF 0 - 13  Karta meczu
Ultimatum Szkwał - 4hands 4 - 12  Karta meczu
Egeszsegedre - Albatros 10 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
5
4
1
44
32
12
2
 RJP
5
4
1
53
32
21
3
5
3
2
48
39
9
4
5
2
3
41
43
-2
5
5
1
4
19
49
-30
6
5
1
4
38
48
-10
O miejsca 1-8O miejsca 9-16Baraże 15-18O miejsca 9-16
Zawierucha - RJP 7 - 6  Karta meczu
KrakUF - Flyons 11 - 5  Karta meczu
Astro Disco - Wamako Lake 10 - 9  Karta meczu
Zawierucha - KrakUF 9 - 8  Karta meczu
Astro Disco - RJP 9 - 11  Karta meczu
Flyons - Wamako Lake 9 - 5  Karta meczu
Astro Disco - Zawierucha 5 - 9  Karta meczu
Wamako Lake - KrakUF 5 - 7  Karta meczu
RJP - Flyons 10 - 1  Karta meczu
Zawierucha - Wamako Lake 9 - 10  Karta meczu
Flyons - Astro Disco 1 - 13  Karta meczu
RJP - KrakUF 13 - 6  Karta meczu
Flyons - Zawierucha 3 - 10  Karta meczu
Wamako Lake - RJP 9 - 13  Karta meczu
KrakUF - Astro Disco 9 - 11  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
5
5
0
56
22
34
2
5
4
1
48
34
14
3
5
3
2
46
34
12
4
5
2
3
36
31
5
5
5
1
4
35
41
-6
6
5
0
5
6
65
-59
O miejsca 1-8O miejsca 9-16Baraże 15-18
Tłuste Dyski - Cutovice 9 - 5  Karta meczu
Nine Hills - Ultimatum Sztorm 10 - 7  Karta meczu
KWR Knury - Wamako Forest 13 - 1  Karta meczu
Tłuste Dyski - Nine Hills 8 - 10  Karta meczu
KWR Knury - Cutovice 13 - 6  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - Wamako Forest 13 - 0  Karta meczu
KWR Knury - Tłuste Dyski 12 - 6  Karta meczu
Wamako Forest - Nine Hills 1 - 13  Karta meczu
Cutovice - Ultimatum Sztorm 5 - 7  Karta meczu
Tłuste Dyski - Wamako Forest 13 - 1  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - KWR Knury 3 - 6  Karta meczu
Cutovice - Nine Hills 6 - 9  Karta meczu
Ultimatum Sztorm - Tłuste Dyski 6 - 10  Karta meczu
Wamako Forest - Cutovice 3 - 13  Karta meczu
Nine Hills - KWR Knury 6 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Baraże 15-18

Baraże
Mecz 1 Seagulls - Ultimatum Szkwał 12 - 1  Karta meczu
Mecz 2 Flyons - Wamako Forest 7 - 10  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 9-16Przegrany przechodzi do:O miejsca 17-18

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Flow AZS AWF   
13-7 Flow AZS AWF  
Astro Disco   
 11-7 Flow AZS AWF 
Egeszsegedre   
9-8 Egeszsegedre  
Zawierucha   
  12-7 Złoto Flow AZS AWF
RJP   
9-8 RJP  
Nine Hills   
 8-11 KWR Knury 
KWR Knury   
10-3 KWR Knury Srebro KWR Knury
Tłuste Dyski   
  Egeszsegedre 
  8-10 Brąz RJP
  RJP 
    
   4. Egeszsegedre
 Astro Disco  
 9-11 Zawierucha 
 Zawierucha  
  9-11 5. Nine Hills
 Nine Hills  
 12-8 Nine Hills 
 Tłuste Dyski  
   6. Zawierucha
    
  Astro Disco 
  5-9 7. Tłuste Dyski
  Tłuste Dyski 
    
   8. Astro Disco
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
4hands   
9-7 4hands  
Wamako Forest   
 8-9 Ultimatum Sztorm 
Ultimatum Sztorm   
9-4 Ultimatum Sztorm  
Seagulls   
  6-9 9. Cutovice
KrakUF   
7-8 Cutovice  
Cutovice   
 9-8 Cutovice 
Albatros   
8-7 Albatros 10. Ultimatum Sztorm
Wamako Lake   
  4hands 
  11-10 11. 4hands
  Albatros 
    
   12. Albatros
 Wamako Forest  
 4-13 Seagulls 
 Seagulls  
  3-13 13. KrakUF
 KrakUF  
 13-3 KrakUF 
 Wamako Lake  
   14. Seagulls
    
  Wamako Forest 
  4-13 15. Wamako Lake
  Wamako Lake 
    
   16. Wamako Forest
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 17-18

FinałyMiejsca
  
Ultimatum Szkwał 
4-12 17. Flyons
Flyons 
  
  
 18. Ultimatum Szkwał
  

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP8381048
Kacper Podgajny4hands8241539
Emanuel KołataNine Hills8141832
Filip DobranowskiKWR Knury8181432
Wojciech PietrzykKWR Knury829332
Jan MusiałKrakUF8141529
Kamil FilipNine Hills8161127
Paweł MilanowiczFlow AZS AWF8141226
Aleksandra KocbuchEgeszsegedre881725
Krzysztof KupczykSeagulls9111425
Statystyki