WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

II Liga, Grupa X

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
62
33
29
2
4
3
1
57
35
22
3
4
2
2
45
38
7
4
4
1
3
44
35
9
5
4
0
4
13
80
-67
O miejsca 17-20BarażeO miejsca 21-25
Albatros - Ultimatum 14 - 8  Karta meczu
Gunslingers - Flow Junior AZS AWF 10 - 9  Karta meczu
Ultimatum - Flow Junior AZS AWF 11 - 9  Karta meczu
Chude Dyski - Gunslingers 4 - 25  Karta meczu
Flow Junior AZS AWF - Chude Dyski 17 - 3  Karta meczu
Albatros - Gunslingers 11 - 14  Karta meczu
Ultimatum - Chude Dyski 17 - 2  Karta meczu
Flow Junior AZS AWF - Albatros 9 - 11  Karta meczu
Gunslingers - Ultimatum 13 - 9  Karta meczu
Chude Dyski - Albatros 4 - 21  Karta meczu

Rozpiska

II Liga, Grupa Y

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
30
15
2
3
2
1
42
34
8
3
3
1
2
33
50
-17
4
3
0
3
34
40
-6
O miejsca 17-20BarażeO miejsca 21-25
Flow 2 AZS AWF - Freezebeatz 10 - 13  Karta meczu
Cutovice - Flyons 20 - 7  Karta meczu
Freezebeatz - Flyons 17 - 11  Karta meczu
Flow 2 AZS AWF - Cutovice 11 - 12  Karta meczu
Flyons - Flow 2 AZS AWF 15 - 13  Karta meczu
Freezebeatz - Cutovice 12 - 13  Karta meczu

Rozpiska

II Liga, Baraże

Baraże
Mecz 1 Ultimatum - Freezebeatz 8 - 14  Karta meczu
Mecz 2 Albatros - Flyons 21 - 13  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 17-20Przegrany przechodzi do:O miejsca 21-25

Rozpiska

II Liga, O miejsca 17-20

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Freezebeatz  
14-11 Freezebeatz 
Gunslingers  
 12-16 Złoto Cutovice
Albatros  
13-16 Cutovice 
Cutovice  
  Srebro Freezebeatz
   
 Gunslingers 
 16-10 Brąz Gunslingers
 Albatros 
   
  4. Albatros
   

Rozpiska

II Liga, O miejsca 21-25

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
4
4
0
76
41
35
2
4
3
1
61
37
24
3
4
2
2
71
49
22
4
4
1
3
50
52
-2
5
4
0
4
12
91
-79
Flow Junior AZS AWF - Ultimatum 11 - 12  Karta meczu
Flyons - Chude Dyski 25 - 7  Karta meczu
Flyons - Flow Junior AZS AWF 21 - 9  Karta meczu
Flow 2 AZS AWF - Chude Dyski 23 - 3  Karta meczu
Ultimatum - Flow 2 AZS AWF 12 - 15  Karta meczu
Chude Dyski - Flow Junior AZS AWF 2 - 18  Karta meczu
Chude Dyski - Ultimatum 0 - 25  Karta meczu
Flow 2 AZS AWF - Flyons 21 - 14  Karta meczu
Ultimatum - Flyons 12 - 11  Karta meczu
Flow Junior AZS AWF - Flow 2 AZS AWF 12 - 17  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Paweł MilanowiczAlbatros7361652
Michał ZalewskiFlyons835944
Rafał KałużnyFlow 2 AZS AWF7291443
Piotr PrzybyłaUltimatum9321143
Kamil KrupińskiFlow 2 AZS AWF7251540
Marcel ByndasFlow Junior AZS AWF8291039
Filip ŻokFreezebeatz6102838
Łukasz SzczembaraCutovice531637
Marcin KandzioraFreezebeatz637037
Lucas RawersAlbatros7181735
Statystyki