WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mistrzostwa Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
40
19
21
2
3
2
1
38
25
13
3
3
1
2
29
35
-6
4
3
0
3
17
45
-28
O miejsca 1-8Baraże
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 15 - 7  Karta meczu
Flow AZS AWF - 4hands 15 - 8  Karta meczu
Grandmaster Flash - Flow AZS AWF 10 - 8  Karta meczu
4hands - BC Kosmodysk 5 - 15  Karta meczu
4hands - Grandmaster Flash 4 - 15  Karta meczu
BC Kosmodysk - Flow AZS AWF 7 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
25
20
2
3
2
1
40
29
11
3
3
1
2
30
38
-8
4
3
0
3
22
45
-23
O miejsca 1-8Baraże
Spirit on Lemon - Uwaga Pies 15 - 6  Karta meczu
muJAHedini dysku - Astro Disco 15 - 7  Karta meczu
Spirit on Lemon - muJAHedini dysku 11 - 15  Karta meczu
Astro Disco - Uwaga Pies 15 - 9  Karta meczu
Astro Disco - Spirit on Lemon 8 - 14  Karta meczu
Uwaga Pies - muJAHedini dysku 7 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
15
30
2
3
2
1
36
22
14
3
 RJP
3
1
2
26
41
-15
4
3
0
3
16
45
-29
BarażeO miejsca 9-16
RJP - WAMAKO 15 - 11  Karta meczu
Tłuste Dyski - Nine Hills 6 - 15  Karta meczu
RJP - Tłuste Dyski 5 - 15  Karta meczu
Nine Hills - WAMAKO 15 - 3  Karta meczu
Nine Hills - RJP 15 - 6  Karta meczu
WAMAKO - Tłuste Dyski 2 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
41
22
19
2
3
2
1
38
27
11
3
3
1
2
21
40
-19
4
3
0
3
30
41
-11
BarażeO miejsca 9-16
2obvious - Seagulls 15 - 5  Karta meczu
KrakUF - Albatros 15 - 9  Karta meczu
2obvious - KrakUF 9 - 12  Karta meczu
Albatros - Seagulls 11 - 12  Karta meczu
Albatros - 2obvious 10 - 14  Karta meczu
Seagulls - KrakUF 4 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, Baraże

Baraże
Mecz 1 Uwaga Pies - Nine Hills 13 - 14  Karta meczu
Mecz 2 4hands - KrakUF 15 - 11  Karta meczu
Mecz 3 BC Kosmodysk - 2obvious 14 - 7  Karta meczu
Mecz 4 Astro Disco - Tłuste Dyski 11 - 15  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Grandmaster Flash   
15-5 Grandmaster Flash  
Nine Hills   
 12-11 Grandmaster Flash 
Spirit on Lemon   
15-5 Spirit on Lemon  
BC Kosmodysk   
  17-7 Złoto Grandmaster Flash
muJAHedini dysku   
15-7 muJAHedini dysku  
4hands   
 15-7 muJAHedini dysku 
Flow AZS AWF   
13-9 Flow AZS AWF Srebro muJAHedini dysku
Tłuste Dyski   
  Spirit on Lemon 
  15-12 Brąz Spirit on Lemon
  Flow AZS AWF 
    
   4. Flow AZS AWF
 Nine Hills  
 11-13 BC Kosmodysk 
 BC Kosmodysk  
  14-13 5. BC Kosmodysk
 4hands  
 15-11 4hands 
 Tłuste Dyski  
   6. 4hands
    
  Nine Hills 
  15-9 7. Nine Hills
  Tłuste Dyski 
    
   8. Tłuste Dyski
    

Rozpiska

Mistrzostwa Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
2obvious   
10-11 RJP  
RJP   
 8-9 Uwaga Pies 
Uwaga Pies   
15-5 Uwaga Pies  
Albatros   
  14-11 9. Uwaga Pies
Astro Disco   
13-9 Astro Disco  
Seagulls   
 3-15 KrakUF 
KrakUF   
15-8 KrakUF 10. KrakUF
WAMAKO   
  RJP 
  15-6 11. RJP
  Astro Disco 
    
   12. Astro Disco
 2obvious  
 15-7 2obvious 
 Albatros  
  15-6 13. 2obvious
 Seagulls  
 15-11 Seagulls 
 WAMAKO  
   14. Seagulls
    
  Albatros 
  11-9 15. Albatros
  WAMAKO 
    
   16. WAMAKO
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Patryk TomiakUwaga Pies736137
Grzegorz Jamiński2obvious723730
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku6171128
Mikołaj Folaron-PamułaNine Hills781927
Adam TomczykRJP625227
Bartłomiej ŻyłaSpirit on Lemon618725
Dorota StanisławskaSpirit on Lemon642024
Wojciech WilkBC Kosmodysk791423
Michał RudyBC Kosmodysk7121022
Paweł KozieradzkiTłuste Dyski716622
Statystyki