WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kolejka 5, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
44
10
34
2
3
2
1
23
19
4
3
3
1
2
12
29
-17
4
3
0
3
12
33
-21
O miejsca 1-4O miejsca 5-8O 9. miejsce
Ultra Filet - Kinbsirf 3 - 9  Karta meczu
Flow AZS AWF - Gunslingers 12 - 5  Karta meczu
Kinbsirf - Gunslingers 1 - 11  Karta meczu
Ultra Filet - Flow AZS AWF 3 - 17  Karta meczu
Flow AZS AWF - Kinbsirf 15 - 2  Karta meczu
Gunslingers - Ultra Filet 7 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 5, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
25
11
14
2
2
1
1
23
12
11
3
2
0
2
8
33
-25
O miejsca 1-4O miejsca 5-8Baraż
KrakUF - Freezebeatz 8 - 7  Karta meczu
Freezebeatz - AZS Politechnika Opolska 16 - 4  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - KrakUF 4 - 17  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 5, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
28
9
19
2
2
1
1
20
15
5
3
2
0
2
8
32
-24
O miejsca 1-4O miejsca 5-8Baraż
2obvious - Frisbnik 10 - 6  Karta meczu
Frisbnik - Gotta Go 14 - 5  Karta meczu
Gotta Go - 2obvious 3 - 18  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 5, Baraż

Baraże
Mecz 1 AZS Politechnika Opolska - Gotta Go 13 - 8
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 5-8Przegrany przechodzi do:O 9. miejsce

Rozpiska

Kolejka 5, O miejsca 1-4

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Flow AZS AWF  
4-5 2obvious 
2obvious  
 7-10 Złoto KrakUF
Gunslingers  
5-14 KrakUF 
KrakUF  
  Srebro 2obvious
   
 Flow AZS AWF 
 9-5 Brąz Flow AZS AWF
 Gunslingers 
   
  4. Gunslingers
   

Rozpiska

Kolejka 5, O miejsca 5-8

PółfinałyFinałyMiejsca
   
AZS Politechnika Opolska  
7-17 Kinbsirf 
Kinbsirf  
 3-12 5. Freezebeatz
Freezebeatz  
9-7 Freezebeatz 
Frisbnik  
  6. Kinbsirf
   
 AZS Politechnika Opolska 
 2-19 7. Frisbnik
 Frisbnik 
   
  8. AZS Politechnika Opolska
   

Rozpiska

Kolejka 5, O 9. miejsce

FinałyMiejsca
  
Gotta Go 
7-59. Gotta Go
Ultra Filet 
  
  
 10. Ultra Filet
  

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Marcin BielewskiFlow AZS AWF526531
Sergey AnufrievFlow AZS AWF5121729
Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF552328
Remigiusz SzymuraFrisbnik413821
Michał PustołkaFrisbnik413518
Marta KwapieńFreezebeatz451116
Jan MusiałKrakUF451015
Jacek CzarneckiKrakUF414115
Anna Zygmunt2obvious401313
Katarzyna Marek2obvious46713
Statystyki