WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kolejka 2, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
38
12
26
2
3
2
1
34
16
18
3
3
1
2
20
31
-11
4
3
0
3
7
40
-33
O miejsca 1-4O miejsca 5-8O 9. miejsce
FLOW Wratislavia - 2obvious 9 - 8  Karta meczu
Frisbnik - pickup 10 - 6  Karta meczu
Frisbnik - FLOW Wratislavia 4 - 12  Karta meczu
pickup - 2obvious 1 - 13  Karta meczu
FLOW Wratislavia - pickup 17 - 0  Karta meczu
2obvious - Frisbnik 13 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 2, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
20
11
9
2
2
1
1
24
11
13
3
2
0
2
7
29
-22
O miejsca 1-4O miejsca 5-8Baraż
KrakUF - Whisky Dysky 6 - 9  Karta meczu
Whisky Dysky - Ultra Filet 11 - 5  Karta meczu
Ultra Filet - KrakUF 2 - 18  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 2, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
37
5
32
2
2
1
1
15
23
-8
3
2
0
2
10
34
-24
O miejsca 1-4O miejsca 5-8Baraż
Spirit on Lemon - Freezebeatz 16 - 2  Karta meczu
Freezebeatz - Zakalec 13 - 7  Karta meczu
Zakalec - Spirit on Lemon 3 - 21  Karta meczu

Rozpiska

Kolejka 2, Baraż

Baraże
Mecz 1 Ultra Filet - Zakalec 4 - 12
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 5-8Przegrany przechodzi do:O 9. miejsce

Rozpiska

Kolejka 2, O miejsca 1-4

PółfinałyFinałyMiejsca
   
FLOW Wratislavia  
15-5 FLOW Wratislavia 
Whisky Dysky  
 8-11 Złoto Spirit on Lemon
2obvious  
5-11 Spirit on Lemon 
Spirit on Lemon  
  Srebro FLOW Wratislavia
   
 Whisky Dysky 
 5-7 Brąz 2obvious
 2obvious 
   
  4. Whisky Dysky
   

Rozpiska

Kolejka 2, O miejsca 5-8

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Zakalec  
8-14 Frisbnik 
Frisbnik  
 7-9 5. KrakUF
KrakUF  
11-5 KrakUF 
Freezebeatz  
  6. Frisbnik
   
 Zakalec 
 8-137. Freezebeatz
 Freezebeatz 
   
  8. Zakalec
   

Rozpiska

Kolejka 2, O 9. miejsce

FinałyMiejsca
  
Ultra Filet 
5-69. pickup
pickup 
  
  
 10. Ultra Filet
  

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon4151732
Maciej ParysFLOW Wratislavia542226
Bartłomiej SpecjałFLOW Wratislavia5151025
Jacek CzarneckiKrakUF418422
Dariusz UrbanikFLOW Wratislavia520121
Remigiusz SzymuraFrisbnik510818
KajtekSpirit on Lemon441216
Barbara KacprzakFLOW Wratislavia551015
Michał PustołkaFrisbnik58715
Anna Zygmunt2obvious531013
Statystyki