WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kwalifikacje Centrum, Centrum - Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
36
17
19
2
3
2
1
26
18
8
3
3
1
2
12
30
-18
4
3
0
3
16
25
-9
Centrum - O miejsca 1-4Centrum - O miejsca 5-8
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash 6 - 11  Karta meczu
Tłuste Dyski - Zawierucha 3 - 10  Karta meczu
Grandmaster Flash - Zawierucha 10 - 8  Karta meczu
BC Kosmodysk - Tłuste Dyski 5 - 6  Karta meczu
Grandmaster Flash - Tłuste Dyski 15 - 3  Karta meczu
Zawierucha - BC Kosmodysk 8 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, Centrum - Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
41
10
31
2
 RJP
3
2
1
18
26
-8
3
3
1
2
22
21
1
4
3
0
3
12
36
-24
Centrum - O miejsca 1-4Centrum - O miejsca 5-8
4hands - RJP 5 - 6  Karta meczu
Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku 2 - 15  Karta meczu
RJP - muJAHedini dysku 3 - 15  Karta meczu
4hands - Zdobywcy Oskarów 12 - 4  Karta meczu
muJAHedini dysku - 4hands 11 - 5  Karta meczu
RJP - Zdobywcy Oskarów 9 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, Centrum - O miejsca 1-4

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Grandmaster Flash  
15-5 Grandmaster Flash 
RJP  
 15-6 Złoto Grandmaster Flash
Zawierucha  
8-15 muJAHedini dysku 
muJAHedini dysku  
  Srebro muJAHedini dysku
   
 RJP 
 13-11 Brąz RJP
 Zawierucha 
   
  4. Zawierucha
   

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, Centrum - O miejsca 5-8

PółfinałyFinałyMiejsca
   
Tłuste Dyski  
10-7 Tłuste Dyski 
Zdobywcy Oskarów  
 6-13 5. 4hands
BC Kosmodysk  
9-11 4hands 
4hands  
  6. Tłuste Dyski
   
 Zdobywcy Oskarów 
 7-13 7. BC Kosmodysk
 BC Kosmodysk 
   
  8. Zdobywcy Oskarów
   

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash515419
Łukasz MichalikmuJAHedini dysku57916
Adam TomczykRJP515116
Jakub KucharczykRJP541115
Szymon CiupakZdobywcy Oskarów57815
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku512315
Paweł KozieradzkiTłuste Dyski513215
Mirosław MaliszewskiZdobywcy Oskarów58614
Artur SierajGrandmaster Flash58614
Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash510414
Statystyki