WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
51
17
34
2
3
2
1
42
29
13
3
3
1
2
30
31
-1
4
3
0
3
17
63
-46
O miejsca 1-8Baraże
Grandmaster Flash - Uwaga Pies 22 - 2  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Astro Disco 4 - 12  Karta meczu
Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia 12 - 7  Karta meczu
Astro Disco - Uwaga Pies 22 - 8  Karta meczu
Astro Disco - Grandmaster Flash 8 - 17  Karta meczu
Uwaga Pies - FLOW Wratislavia 7 - 19  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
43
26
17
2
3
2
1
38
31
7
3
3
1
2
33
38
-5
4
3
0
3
28
47
-19
O miejsca 1-8Baraże
Spirit on Lemon - KrakUF 13 - 9  Karta meczu
Furious Goats - muJAHedini dysku 8 - 16  Karta meczu
Spirit on Lemon - Furious Goats 17 - 9  Karta meczu
muJAHedini dysku - KrakUF 14 - 10  Karta meczu
muJAHedini dysku - Spirit on Lemon 8 - 13  Karta meczu
KrakUF - Furious Goats 14 - 11  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
55
28
27
2
3
2
1
53
31
22
3
3
1
2
36
59
-23
4
3
0
3
28
54
-26
BarażeO miejsca 9-16
BC Kosmodysk - 2obvious 20 - 7  Karta meczu
Flight Club - Freezebeatz 23 - 10  Karta meczu
BC Kosmodysk - Flight Club 11 - 13  Karta meczu
Freezebeatz - 2obvious 15 - 14  Karta meczu
Freezebeatz - BC Kosmodysk 11 - 22  Karta meczu
2obvious - Flight Club 7 - 19  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
59
40
19
2
3
2
1
44
41
3
3
 RJP
3
1
2
46
54
-8
4
 GUF
3
0
3
40
54
-14
BarażeO miejsca 9-16
Zawierucha - 4hands 15 - 13  Karta meczu
GUF - RJP 15 - 18  Karta meczu
Zawierucha - GUF 19 - 11  Karta meczu
RJP - 4hands 12 - 14  Karta meczu
RJP - Zawierucha 16 - 25  Karta meczu
4hands - GUF 17 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Baraże

Baraże
Mecz 1 Furious Goats - Flight Club 10 - 18  Karta meczu
Mecz 2 Uwaga Pies - Zawierucha 13 - 21  Karta meczu
Mecz 3 FLOW Wratislavia - 4hands 15 - 7  Karta meczu
Mecz 4 KrakUF - BC Kosmodysk 9 - 11  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Grandmaster Flash   
19-12 Grandmaster Flash  
Flight Club   
 20-11 Grandmaster Flash 
muJAHedini dysku   
10-9 muJAHedini dysku  
FLOW Wratislavia   
  16-15 Złoto Grandmaster Flash
Spirit on Lemon   
16-11 Spirit on Lemon  
Zawierucha   
 14-13 Spirit on Lemon 
Astro Disco   
16-15 Astro Disco Srebro Spirit on Lemon
BC Kosmodysk   
  muJAHedini dysku 
  16-13 Brąz muJAHedini dysku
  Astro Disco 
    
   4. Astro Disco
 Flight Club  
 9-13 FLOW Wratislavia 
 FLOW Wratislavia  
  12-16 5. Zawierucha
 Zawierucha  
 19-13 Zawierucha 
 BC Kosmodysk  
   6. FLOW Wratislavia
    
  Flight Club 
  10-17 7. BC Kosmodysk
  BC Kosmodysk 
    
   8. Flight Club
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
4hands   
18-7 4hands  
Freezebeatz   
 21-12 4hands 
Furious Goats   
21-8 Furious Goats  
GUF   
  9-15 9. KrakUF
KrakUF   
14-13 KrakUF  
RJP   
 16-15 KrakUF 
Uwaga Pies   
15-7 Uwaga Pies 10. 4hands
2obvious   
  Furious Goats 
  17-15 11. Furious Goats
  Uwaga Pies 
    
   12. Uwaga Pies
 Freezebeatz  
 17-15 Freezebeatz 
 GUF  
  14-17 13. RJP
 RJP  
 21-8 RJP 
 2obvious  
   14. Freezebeatz
    
  GUF 
  13-18 15. 2obvious
  2obvious 
    
   16. GUF
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP6352156
Jakub KucharczykFlight Club7193251
Tomasz KocZawierucha7381351
Artur GrzybowskiKrakUF7272249
Michał RogińskiZawierucha7222547
Andrzej HolnickiZawierucha7271744
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco638543
Lucyna GwarekZawierucha7123042
Łukasz Skibiński-JóźwiakFurious Goats738341
Piotr Polatowski4hands7201838
Statystyki