WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kwalifikacje Centrum, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
2
1
54
48
6
2
3
2
1
51
50
1
3
3
1
2
47
47
0
4
 RJP
3
1
2
50
57
-7
O miejsca 1-4BarażeO miejsca 5-8
muJAHedini dysku - Flight Club 18 - 14  Karta meczu
RJP - Zdobywcy Oskarów 16 - 22  Karta meczu
RJP - Flight Club 12 - 17  Karta meczu
muJAHedini dysku - Zdobywcy Oskarów 18 - 12  Karta meczu
Zdobywcy Oskarów - Flight Club 17 - 16  Karta meczu
muJAHedini dysku - RJP 18 - 22  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
53
38
15
2
3
2
1
52
40
12
3
3
1
2
56
47
9
4
3
0
3
33
69
-36
O miejsca 1-4BarażeO miejsca 5-8
BC Kosmodysk - WTF Team 24 - 12  Karta meczu
Zawierucha - 4hands 17 - 20  Karta meczu
Zawierucha - WTF Team 25 - 11  Karta meczu
BC Kosmodysk - 4hands 13 - 12  Karta meczu
4hands - WTF Team 20 - 10  Karta meczu
BC Kosmodysk - Zawierucha 16 - 14  Karta meczu

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, Baraże

Baraże
Mecz 1 Flight Club - 4hands 19 - 18  Karta meczu
Mecz 2 Zdobywcy Oskarów - Zawierucha 16 - 17  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-4Przegrany przechodzi do:O miejsca 5-8

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, O miejsca 1-4

PółfinałyFinałyMiejsca
   
muJAHedini dysku  
25-7 muJAHedini dysku 
Flight Club  
 19-16 Złoto muJAHedini dysku
BC Kosmodysk  
19-17 BC Kosmodysk 
Zawierucha  
  Srebro BC Kosmodysk
   
 Flight Club 
 17-22 Brąz Zawierucha
 Zawierucha 
   
  4. Flight Club
   

Rozpiska

Kwalifikacje Centrum, O miejsca 5-8

PółfinałyFinałyMiejsca
   
RJP  
20-12 RJP 
Zdobywcy Oskarów  
 18-15 5. RJP
WTF Team  
6-25 4hands 
4hands  
  6. 4hands
   
 Zdobywcy Oskarów 
 21-10 7. Zdobywcy Oskarów
 WTF Team 
   
  8. WTF Team
   

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP5511162
Michał RogińskiZawierucha6312455
Andrzej HolnickiZawierucha6311243
Adam Małek4hands633841
Maciej DziedzickiZdobywcy Oskarów6251237
Aleksandra GajewskaZdobywcy Oskarów6181836
Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku5261036
Grażyna Chlebicka4hands6231134
Jan MadejBC Kosmodysk529534
Wojciech RytelFlight Club625833
Statystyki