Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
2
1
25
15
10
2
3
2
1
25
20
5
3
3
2
1
25
25
0
4
3
0
3
17
32
-15
O miejsca 1-8Pre-Quarter 5-12
Furious Goats - Uwaga Pies 9 - 6  Karta meczu
Cool Flights - FLOW Wratislavia 10 - 8  Karta meczu
Furious Goats - Cool Flights 11 - 3  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Uwaga Pies 11 - 5  Karta meczu
Uwaga Pies - Cool Flights 6 - 12  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Furious Goats 6 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
30
19
11
2
3
2
1
27
20
7
3
3
1
2
28
25
3
4
3
0
3
20
41
-21
O miejsca 1-8Pre-Quarter 5-12
Grandmaster Flash - Nine Hills 15 - 6  Karta meczu
Spirit on Lemon - Astro Disco 10 - 8  Karta meczu
Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 4 - 8  Karta meczu
Astro Disco - Nine Hills 14 - 7  Karta meczu
Nine Hills - Spirit on Lemon 7 - 12  Karta meczu
Astro Disco - Grandmaster Flash 6 - 8  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
30
1
29
2
2
1
1
10
20
-10
3
2
0
2
5
24
-19
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
2obvious - muJAHedini dysku 0 - 15  Karta meczu
KrakUF - 2obvious 9 - 5  Karta meczu
muJAHedini dysku - KrakUF 15 - 1  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 RJP
3
2
1
33
17
16
2
3
2
1
31
24
7
3
3
2
1
26
21
5
4
3
0
3
11
39
-28
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20O miejsca 17-21
RJP - AZS Politechnika Opolska 15 - 2  Karta meczu
Flight Club - Mashtalesh 8 - 10  Karta meczu
RJP - Flight Club 9 - 10  Karta meczu
Mashtalesh - AZS Politechnika Opolska 11 - 4  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - Flight Club 5 - 13  Karta meczu
Mashtalesh - RJP 5 - 9  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa E

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
29
4
25
2
2
1
1
8
22
-14
3
2
0
2
11
22
-11
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
Frisbnik - FriStaszki 7 - 8  Karta meczu
BC Kosmodysk - Frisbnik 14 - 4  Karta meczu
FriStaszki - BC Kosmodysk 0 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa F

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
27
10
17
2
2
1
1
19
17
2
3
 GUF
2
0
2
11
30
-19
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
Zawierucha - 4hands 4 - 12  Karta meczu
GUF - Zawierucha 5 - 15  Karta meczu
4hands - GUF 15 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Pre-Quarter 5-12

Baraże
Mecz 1 Nine Hills - muJAHedini dysku 4 - 15  Karta meczu
Mecz 2 Uwaga Pies - RJP 8 - 14  Karta meczu
Mecz 3 Cool Flights - BC Kosmodysk 14 - 12  Karta meczu
Mecz 4 Astro Disco - 4hands 8 - 7  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mixed, Pre-Quarter 13-20

Baraże
Mecz 1 Zawierucha - 2obvious 15 - 2  Karta meczu
Mecz 2 FriStaszki - Mashtalesh 9 - 12  Karta meczu
Mecz 3 Flight Club - Frisbnik 15 - 4  Karta meczu
Mecz 4 KrakUF - GUF 11 - 8  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 9-16Przegrany przechodzi do:O miejsca 17-21

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Furious Goats   
13-4 Furious Goats  
muJAHedini dysku   
 11-10 Furious Goats 
Grandmaster Flash   
15-7 Grandmaster Flash  
Cool Flights   
  9-10 Złoto Spirit on Lemon
Spirit on Lemon   
14-4 Spirit on Lemon  
RJP   
 12-10 Spirit on Lemon 
FLOW Wratislavia   
13-7 FLOW Wratislavia Srebro Furious Goats
Astro Disco   
  Grandmaster Flash 
  13-5 Brąz Grandmaster Flash
  FLOW Wratislavia 
    
   4. FLOW Wratislavia
 muJAHedini dysku  
 8-12 Cool Flights 
 Cool Flights  
  8-15 5. Astro Disco
 RJP  
 8-12 Astro Disco 
 Astro Disco  
   6. Cool Flights
    
  muJAHedini dysku 
  8-11 7. RJP
  RJP 
    
   8. muJAHedini dysku
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Nine Hills   
12-11 Nine Hills  
Flight Club   
 12-11 Nine Hills 
4hands   
12-8 4hands  
Mashtalesh   
  7-13 9. Zawierucha
Uwaga Pies   
5-11 KrakUF  
KrakUF   
 9-10 Zawierucha 
BC Kosmodysk   
9-12 Zawierucha 10. Nine Hills
Zawierucha   
  4hands 
  12-10 11. 4hands
  KrakUF 
    
   12. KrakUF
 Flight Club  
 10-11 Mashtalesh 
 Mashtalesh  
  8-15 13. Uwaga Pies
 Uwaga Pies  
 13-11 Uwaga Pies 
 BC Kosmodysk  
   14. Mashtalesh
    
  Flight Club 
  7-14 15. BC Kosmodysk
  BC Kosmodysk 
    
   16. Flight Club
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 17-21

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 GUF
4
3
1
48
23
25
2
4
3
1
46
24
22
3
4
3
1
34
27
7
4
4
1
3
23
48
-25
5
4
0
4
16
45
-29
AZS Politechnika Opolska - 2obvious 9 - 7  Karta meczu
GUF - FriStaszki 13 - 4  Karta meczu
2obvious - GUF 5 - 11  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - Frisbnik 4 - 15  Karta meczu
2obvious - FriStaszki 1 - 11  Karta meczu
Frisbnik - GUF 10 - 9  Karta meczu
GUF - AZS Politechnika Opolska 15 - 4  Karta meczu
Frisbnik - 2obvious 14 - 3  Karta meczu
FriStaszki - AZS Politechnika Opolska 11 - 6  Karta meczu

Rozpiska