Mixed, Grupa A
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 56 | 33 | 23 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 52 | 50 | 2 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 63 | 51 | 12 | |
4 | 4 | 1 | 3 | 42 | 49 | -7 | |
5 | 4 | 0 | 4 | 35 | 65 | -30 |
O miejsca 1-4 | Ćwierćfinały | O miejsca 7-10 |
Freezebeatz | - | Astro Disco | 7 | - | 12 | |||
Mental Discorders | - | Uwaga Pies | 12 | - | 10 | |||
Grandmaster Flash | - | Astro Disco | 10 | - | 10 | |||
Freezebeatz | - | Mental Discorders | 9 | - | 14 | |||
Uwaga Pies | - | Grandmaster Flash | 13 | - | 23 | |||
Astro Disco | - | Mental Discorders | 18 | - | 10 | |||
Freezebeatz | - | Uwaga Pies | 14 | - | 6 | |||
Grandmaster Flash | - | Mental Discorders | 13 | - | 16 | |||
Astro Disco | - | Uwaga Pies | 16 | - | 6 | |||
Grandmaster Flash | - | Freezebeatz | 17 | - | 12 |
Mixed, Grupa B
# | Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Pkt. zdobyte | Pkt. stracone | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 55 | 39 | 16 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 49 | 40 | 9 | |
3 | 4 | 3 | 1 | 50 | 40 | 10 | |
4 | 4 | 1 | 3 | 55 | 52 | 3 | |
5 | 4 | 0 | 4 | 33 | 71 | -38 |
O miejsca 1-4 | Ćwierćfinały | O miejsca 7-10 |
Furious Goats | - | Zawierucha | 16 | - | 7 | |||
Spirit on Lemon | - | Dazed and Confused | 14 | - | 9 | |||
FLOW Wratislavia | - | Furious Goats | 7 | - | 12 | |||
Spirit on Lemon | - | Zawierucha | 15 | - | 9 | |||
FLOW Wratislavia | - | Dazed and Confused | 15 | - | 13 | |||
Furious Goats | - | Spirit on Lemon | 10 | - | 16 | |||
Dazed and Confused | - | Zawierucha | 23 | - | 12 | |||
FLOW Wratislavia | - | Spirit on Lemon | 11 | - | 10 | |||
Furious Goats | - | Dazed and Confused | 11 | - | 10 | |||
Zawierucha | - | FLOW Wratislavia | 5 | - | 17 |
Mixed, Ćwierćfinały
Baraże | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | FLOW Wratislavia | - | Mental Discorders | 11 | - | 7 | ||||
Mecz 2 | Furious Goats | - | Grandmaster Flash | 12 | - | 7 |
Zwycięzca przechodzi do: | O miejsca 1-4 | Przegrany przechodzi do: | O miejsca 5-6 |
Mixed, O miejsca 1-4
Półfinały | Finały | Miejsca |
Astro Disco | ||
14-11 | Astro Disco | |
Furious Goats | ||
Mecz 1 | 1. Spirit on Lemon | |
Spirit on Lemon | ||
11-10 | Spirit on Lemon | |
FLOW Wratislavia | ||
2. Astro Disco | ||
Furious Goats | ||
Mecz 2 | 3. Furious Goats | |
FLOW Wratislavia | ||
4. FLOW Wratislavia | ||
Mixed, O miejsca 5-6
Mental Discorders | |
Mecz 1 | 5. Grandmaster Flash |
Grandmaster Flash | |
6. Mental Discorders | |
Mixed, O miejsca 7-10
Półfinały | Finały | Miejsca |
Freezebeatz | ||
Mecz 1 | Freezebeatz | |
Zawierucha | ||
13-20 | 7. Dazed and Confused | |
Uwaga Pies | ||
Mecz 2 | Dazed and Confused | |
Dazed and Confused | ||
8. Freezebeatz | ||
Zawierucha | ||
13-9 | 9. Zawierucha | |
Uwaga Pies | ||
10. Uwaga Pies | ||