WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
42
15
27
2
3
2
1
32
25
7
3
 RJP
3
1
2
23
32
-9
4
3
0
3
14
39
-25
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Spirit on Lemon - RJP 13 - 6  Karta meczu
Uwaga Pies - FriStaszki 13 - 5  Karta meczu
FriStaszki - Spirit on Lemon 1 - 15  Karta meczu
RJP - Uwaga Pies 6 - 11  Karta meczu
Spirit on Lemon - Uwaga Pies 14 - 8  Karta meczu
FriStaszki - RJP 8 - 11  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
43
15
28
2
3
2
1
33
23
10
3
3
1
2
18
38
-20
4
 GUF
3
0
3
22
40
-18
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Grandmaster Flash - GUF 14 - 7  Karta meczu
Astro Disco - BC Kosmodysk 15 - 2  Karta meczu
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash 3 - 15  Karta meczu
GUF - Astro Disco 7 - 13  Karta meczu
Grandmaster Flash - Astro Disco 14 - 5  Karta meczu
BC Kosmodysk - GUF 13 - 8  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
39
23
16
2
3
2
1
31
25
6
3
3
1
2
24
35
-11
4
3
0
3
25
36
-11
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Furious Goats - muJAHedini dysku 12 - 9  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Freezebeatz 13 - 4  Karta meczu
Freezebeatz - Furious Goats 7 - 13  Karta meczu
muJAHedini dysku - FLOW Wratislavia 7 - 11  Karta meczu
Furious Goats - FLOW Wratislavia 14 - 7  Karta meczu
Freezebeatz - muJAHedini dysku 13 - 9  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
41
15
26
2
3
2
1
31
24
7
3
3
1
2
22
33
-11
4
3
0
3
16
38
-22
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Cool Flights - Flight Club 13 - 4  Karta meczu
Nine Hills - 4hands 13 - 4  Karta meczu
4hands - Cool Flights 8 - 13  Karta meczu
Flight Club - Nine Hills 5 - 15  Karta meczu
Cool Flights - Nine Hills 15 - 3  Karta meczu
4hands - Flight Club 10 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Spirit on Lemon   
9-7 Spirit on Lemon  
Astro Disco   
 8-11 Furious Goats 
Furious Goats   
14-4 Furious Goats  
Nine Hills   
  14-9 Złoto Furious Goats
Grandmaster Flash   
14-6 Grandmaster Flash  
Uwaga Pies   
 15-6 Grandmaster Flash 
Cool Flights   
13-4 Cool Flights Srebro Grandmaster Flash
FLOW Wratislavia   
  Spirit on Lemon 
  17-8 Brąz Spirit on Lemon
  Cool Flights 
    
   4. Cool Flights
 Astro Disco  
 15-2 Astro Disco 
 Nine Hills  
  13-11 5. Astro Disco
 Uwaga Pies  
 6-9 FLOW Wratislavia 
 FLOW Wratislavia  
   6. FLOW Wratislavia
    
  Nine Hills 
  11-15 7. Uwaga Pies
  Uwaga Pies 
    
   8. Nine Hills
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
RJP   
15-8 RJP  
GUF   
 6-9 Freezebeatz 
Freezebeatz   
14-6 Freezebeatz  
Flight Club   
  13-14 9. muJAHedini dysku
BC Kosmodysk   
7-10 FriStaszki  
FriStaszki   
 8-15 muJAHedini dysku 
4hands   
9-15 muJAHedini dysku 10. Freezebeatz
muJAHedini dysku   
  RJP 
  17-10 11. RJP
  FriStaszki 
    
   12. FriStaszki
 GUF  
 13-7 GUF 
 Flight Club  
  9-16 13. 4hands
 BC Kosmodysk  
 5-10 4hands 
 4hands  
   14. GUF
    
  Flight Club 
  9-15 15. BC Kosmodysk
  BC Kosmodysk 
    
   16. Flight Club
    

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco629433
Bartłomiej ŻyłaSpirit on Lemon6211132
Piotr ŚwierkotRJP6191231
Marcin KonopaCool Flights6181129
Łukasz Adamski4hands621627
Adam TomczykRJP625227
Karol KleinGUF6161026
Quentin Dupré la TourAstro Disco6111324
Daniel GóreckiNine Hills615722
Maciej DanielewskimuJAHedini dysku691221
Statystyki