Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
45
4
41
2
3
2
1
31
24
7
3
3
1
2
24
33
-9
4
3
0
3
8
47
-39
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
4hands - Furious Goats 1 - 15  Karta meczu
Mashtalesh - Odpalamy WD 1 - 17  Karta meczu
Furious Goats - Mashtalesh 15 - 1  Karta meczu
Odpalamy WD - 4hands 12 - 8  Karta meczu
Furious Goats - Odpalamy WD 15 - 2  Karta meczu
4hands - Mashtalesh 15 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
38
22
16
2
3
2
1
40
16
24
3
3
1
2
23
36
-13
4
3
0
3
14
41
-27
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Nine Hills - Astro Disco 8 - 12  Karta meczu
Freezebeatz Silesia - Uwaga Pies 1 - 15  Karta meczu
Astro Disco - Freezebeatz Silesia 15 - 4  Karta meczu
Uwaga Pies - Nine Hills 15 - 4  Karta meczu
Astro Disco - Uwaga Pies 11 - 10  Karta meczu
Nine Hills - Freezebeatz Silesia 11 - 9  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
43
17
26
2
3
2
1
42
15
27
3
3
1
2
16
37
-21
4
3
0
3
10
42
-32
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
KrakUF - Grandmaster Flash 1 - 15  Karta meczu
FriStaszki - Cool Flights 2 - 15  Karta meczu
Grandmaster Flash - FriStaszki 15 - 1  Karta meczu
Cool Flights - KrakUF 15 - 3  Karta meczu
Grandmaster Flash - Cool Flights 12 - 13  Karta meczu
KrakUF - FriStaszki 12 - 7  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
41
16
25
2
3
2
1
37
21
16
3
3
1
2
32
35
-3
4
3
0
3
7
45
-38
O miejsca 1-8O miejsca 9-16
Zdobywcy Oskarów - Spirit on Lemon 7 - 15  Karta meczu
BC Kosmorasz - Warsaw Phoenix 0 - 15  Karta meczu
Spirit on Lemon - BC Kosmorasz 15 - 1  Karta meczu
Warsaw Phoenix - Zdobywcy Oskarów 14 - 10  Karta meczu
Spirit on Lemon - Warsaw Phoenix 11 - 8  Karta meczu
Zdobywcy Oskarów - BC Kosmorasz 15 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Furious Goats   
17-10 Furious Goats  
Warsaw Phoenix   
 15-8 Furious Goats 
Cool Flights   
17-11 Cool Flights  
Uwaga Pies   
  15-11 Złoto Furious Goats
Spirit on Lemon   
17-7 Spirit on Lemon  
Odpalamy WD   
 9-15 Grandmaster Flash 
Astro Disco   
8-15 Grandmaster Flash Srebro Grandmaster Flash
Grandmaster Flash   
  Cool Flights 
  10-15 Brąz Spirit on Lemon
  Spirit on Lemon 
    
   4. Cool Flights
 Warsaw Phoenix  
 15-8 Warsaw Phoenix 
 Uwaga Pies  
  15-10 5. Warsaw Phoenix
 Odpalamy WD  
 11-15 Astro Disco 
 Astro Disco  
   6. Astro Disco
    
  Uwaga Pies 
  15-9 7. Uwaga Pies
  Odpalamy WD 
    
   8. Odpalamy WD
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
4hands   
17-8 4hands  
BC Kosmorasz   
 15-16 KrakUF 
KrakUF   
16-12 KrakUF  
Freezebeatz Silesia   
  11-15 9. Nine Hills
Zdobywcy Oskarów   
17-3 Zdobywcy Oskarów  
Mashtalesh   
 12-15 Nine Hills 
Nine Hills   
15-4 Nine Hills 10. KrakUF
FriStaszki   
  4hands 
  10-15 11. Zdobywcy Oskarów
  Zdobywcy Oskarów 
    
   12. 4hands
 BC Kosmorasz  
 15-16 Freezebeatz Silesia 
 Freezebeatz Silesia  
  14-11 13. Freezebeatz Silesia
 Mashtalesh  
 10-15 FriStaszki 
 FriStaszki  
   14. FriStaszki
    
  BC Kosmorasz 
  15-3 15. BC Kosmorasz
  Mashtalesh 
    
   16. Mashtalesh
    

Rozpiska