WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

Roster

2obvious (II Liga)

Name Events Games Passes Goals Tot.
Anna Balon105453540
Bartłomiej Bizoń1910411996215
Patrycja Cholewa261532291113
Sebastian Dębiński95293443
Dominik Dobranowski3219126492356
Anna Filipowska-Kot105411213
Marcelina Folek1066134558
Aleksandra Greń210134
Grzegorz Jamiński44250494161655
Jakub Klajmon1576114859
Kamil Klajmon20973285117
Maciej Kołodziejczyk2715329085375
Aleksandra Piankowska2516228183211
Piotr Pieniążek30184179122301
Alan Piksa29152124131255
Bartłomiej Skowronek52553035
Michał Tymaczkowski740414889
Anna Zygmunt51304116232348
3712127175415333287