WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

Roster

Frisbnik (I Liga)

Name Events Games Passes Goals Tot.
Julia Bujar3318062169231
Grzegorz Ciszewski3218822965294
Jakub Froehlich241347575150
Jan Gliwa32177172237409
Adrian Gucwa15754757104
Jan Kopiczko34194197214411
Dawid Michalski231192396119
Bartosz Mikołajec3217229365358
Jakub Paszek211073892130
Magdalena Stępień73431013
Remigiusz Szymura35192376189565
Krzysztof Wątroba33185172320492
Martyna Widawska84822527
Mateusz Widawski2011037144181
Aleksandra Wieczorek147852631
Justyna Wiercioch53233437
Natalia Wolas2212182937
3902146174218473589