WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

The Bridge (Men's)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Daniel Błach30159240227467
Jacek Czerwonka189911542157
Filip Dobranowski38212502212714
Michał Dul38244445191636
Adrian Dziubek745372057
Kacper Jordan1055306494
Piotr Kopeć632182543
Mateusz Kosmalski27143127271398
Kacper Krasucki1164207191
Aleksander Muszyński146452227
Michał Muszyński198916324187
Wojciech Pająk221036087147
Maciej Parys25132183143326
Wojciech Pietrzyk2815726468332
Bartłomiej Specjał43240344264608
Piotr Szauderna221199541136
Bartłomiej Szuster41912517
Dariusz Urbanik37209323130453
Jakub Wróbel37215333111444
Andrzej Zaród8454672118
Tomasz Zatoń39228368389757
4832673373024796209