WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

The Bridge (Men's)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Daniel Błach28150226212438
Jacek Czerwonka169011242154
Filip Dobranowski36203487205692
Michał Dul36235425181606
Adrian Dziubek641361854
Kacper Jordan846255479
Piotr Kopeć423122335
Mateusz Kosmalski25134114255369
Kacper Krasucki955186785
Aleksander Muszyński136052126
Michał Muszyński178014823171
Wojciech Pająk19895166117
Maciej Parys24128175141316
Wojciech Pietrzyk2614825666322
Bartłomiej Specjał41232333261594
Piotr Szauderna201109041131
Bartłomiej Szuster15819
Dariusz Urbanik35200315123438
Jakub Wróbel35206327109436
Andrzej Zaród636395796
Tomasz Zatoń38224365382747
4432495356723485915