WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

Flowers (Women's)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Anna Bogusz2817132121153
Aleksandra Czerwonko838173047
Paulina Dul45264347425772
Katarzyna Kiełbińska63071623
Zofia Knapik221127240112
Kornelia Makowska16102124153
Katarzyna Marek47260122232354
Monika Mikoś231319258150
Sylwia Muszyńska146627936
Aleksandra Nowak241415644100
Joanna Oremczuk8388816
Katarzyna Palma42622426
Elwira Piekart34209284125409
Sara Pietkiewicz21131101284385
Daria Ryczkowska13744463107
Karolina Ryniak10583492126
Pamela Salitra18100362864
Alicja Szuster31521012
Magdalena Szwed3620655254309
Marta Uryniak251299369162
Natalia Wołowiec127412122
Klaudia Wrońska19122121224345
4362497156522183783