WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

Flowers (Women's)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Anna Bogusz2616129114143
Aleksandra Czerwonko628122739
Paulina Dul43254330410740
Katarzyna Kiełbińska42031013
Zofia Knapik1997553590
Kornelia Makowska1387113142
Katarzyna Marek45250114225339
Monika Mikoś211217957136
Sylwia Muszyńska125620828
Aleksandra Nowak22131534194
Joanna Oremczuk6285813
Katarzyna Palma32122123
Elwira Piekart32199276119395
Sara Pietkiewicz1912189268357
Daria Ryczkowska1164395493
Karolina Ryniak9533185116
Pamela Salitra1585292453
Alicja Szuster15167
Magdalena Szwed3419655251306
Marta Uryniak241248867155
Natalia Wołowiec127412122
Klaudia Wrońska17112111214325
3942287143320963529