WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

Ultimatum (Mistrzostwa Polski Mixed)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Kamila Bąk14103173754
Oliwia Deorocka2619011936155
Marek Dubrawa19128201737
Maciej Fickowski1811081788
Michał Gorzkowski3620222240262
Julia Hardy38232131264395
Kamil Kiljan1712947114161
Jakub Klimek1713741153194
Katarzyna Komorowska117173239
Martyna Lis63472633
Kamil Merchelski1711153159212
Bartłomiej Skopiński21169181233414
Bartłomiej Smolarek3122518194275
Bartłomiej Szostek1158173956
Arkadiusz Szukała19114115102217
Piotr Wrzaszcz30204433113546
Honorata Ząbek2315247104151
Agata Żuk3222638156194
3862595175717263483