WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

RJP (Mistrzostwa Mixed)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Małgorzata Dalidonis19132133183316
Wojciech Kalbarczyk48361385313698
Paweł Kierzniewski36269156260416
Tomasz Kublin36241220201421
Wiktor Łodyga16114124150274
Monika Maniewska2418066133199
Zofia Nawrocka3121564297361
Patrycja Paczyńska-Jasińska5134691585676
Bartłomiej Płatkowski17123284573
Piotr Świerkot5339413193221641
Adam Tomczyk5643718705462416
Karolina Tomczyk40317158114272
Monika Zaczkowska33223350528878
4603352496436778641