WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Skład

Flow AZS AWF (Halowe Mistrzostwa Polski)

Imię i nazwisko Turnieje Mecze Asysty Punkty Suma
Sergey Anufriev12682985114
Marcin Bielewski2313036280442
Katarzyna Dobranowska201112292114
Filip Dobranowski38212502212714
Łukasz Dobranowski3519740695501
Magdalena Faliszewska3619898217315
Barbara Kacprzak221258790177
Rafał Kałużny16979382175
Wojciech Pietrzyk2815726468332
Martyna Pochodyła1582104757
Monika Sadowska191178268150
Bartłomiej Specjał43240344264608
Aleksandra Szyrwiel2713560211271
Dariusz Urbanik37209323130453
Tomasz Zatoń39228368389757
4102306305021305180