English Polski
Zaloguj się

#96 Mateusz Niedziela

Turniej: Halowe Mistrzostwa Polski 2020
Kategoria: III Liga
Zespół: Flow Junior

Zdjęcie
Pseudonim:Niedziela

Halowe Mistrzostwa Polski 2020:

MeczeAsystyPunktySumaŚr. asystŚr. punktówŚr. w sumieZwycięstwa% zwyc.
5 20 9 29 4.00 1.80 5.80 4 80.0%

Historia:

Rodzaj turnieju Kategoria Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
outdoor mixed 4 0 1 0 1 0.00 0.25 0.25 2 50.0%
outdoor U20 mixed 14 16 5 0 21 1.14 0.36 1.50 12 85.7%
indoor open 4 9 4 0 13 2.25 1.00 3.25 3 75.0%
indoor mixed 23 41 21 0 62 1.78 0.91 2.70 14 60.9%
indoor U20 mixed 14 25 7 0 32 1.79 0.50 2.29 13 92.9%
Suma 59 91 38 0 129 1.54 0.64 2.19 44 74.6%
Turniej Kategoria Zespół Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
Młodzieżowe HMP 2020 U20 Mixed Flow Junior White 5 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00 5 100.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 III Liga Flow Junior 5 20 9 0 29 4.00 1.80 5.80 4 80.0%
WLU* 2019/20 Open The Bridge 4 9 4 0 13 2.25 1.00 3.25 3 75.0%
Młodzieżowe MP 2019 U20 Mixed Flow Junior White 5 6 2 0 8 1.20 0.40 1.60 5 100.0%
Młodzieżowe HMP 2019 U20 Mixed Flow Junior White 5 15 4 0 19 3.00 0.80 3.80 4 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 III Liga Flow Junior White 7 14 10 0 24 2.00 1.43 3.43 4 57.1%
Młodzieżowe MP 2018 U20 Mixed Flow Junior 4 9 3 0 12 2.25 0.75 3.00 3 75.0%
Młodzieżowe HMP 2018 Mixed KS AZS AWF FLOW JUNIOR WHITE 4 10 3 0 13 2.50 0.75 3.25 4 100.0%
Młodzieżowe MP 2017 U20 Mixed KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 5 1 0 0 1 0.20 0.00 0.20 4 80.0%
Poligon 2017 Kolejka 2 Flow Junior 4 0 1 0 1 0.00 0.25 0.25 2 50.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 II Liga HMP KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 6 2 0 0 2 0.33 0.00 0.33 4 66.7%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 Kwalifikacje Południe KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 5 5 2 0 7 1.00 0.40 1.40 2 40.0%

Halowe Mistrzostwa Polski 2020 zdarzenia w meczach:

29.02.2020  Dysko Polot - Flow Junior   11 - 23
4.484 - 3Wojciech PająkMateusz Niedziela
10.016 - 5Katarzyna ŚwięckaMateusz Niedziela
13.217 - 7Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
13.577 - 8Mateusz Niedziela Aleksandra Czerwonko
20.459 - 13Mateusz Niedziela Katarzyna Kiełbińska
29.02.2020  Flow Junior - Kato Vice   14 - 13
5.343 - 3Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
20.457 - 9Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
29.2112 - 12Wojciech PająkMateusz Niedziela
30.0513 - 12Mateusz Niedziela Andrzej Zaród
31.4614 - 13Tymon WłodarczykMateusz Niedziela
29.02.2020  Flow Junior - mJAH II   16 - 15
4.573 - 3Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
16.239 - 11Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
22.5612 - 13Mateusz Niedziela Tymon Włodarczyk
01.03.2020  Zawierucha 2 - Flow Junior   18 - 15
5.013 - 2Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
7.064 - 4Jakub BołbaMateusz Niedziela
19.209 - 7Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
24.2912 - 9Wojciech PająkMateusz Niedziela
25.1813 - 10Jakub BołbaMateusz Niedziela
32.0517 - 13Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
33.1217 - 14Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
37.2517 - 15Mateusz Niedziela Aleksandra Czerwonko
01.03.2020  Wrocław Południe - Flow Junior   12 - 17
1.100 - 1Wojciech PająkMateusz Niedziela
6.131 - 3Tymon WłodarczykMateusz Niedziela
7.042 - 4Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
8.382 - 5Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
12.343 - 7Mateusz Niedziela Katarzyna Widźgowska
13.124 - 8Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
14.344 - 9Mateusz Niedziela Wojciech Pająk
23.335 - 14Mateusz Niedziela Tymon Włodarczyk