WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

#7 Dagny Gorostiza

Zespół: Grandmaster Flash

Zdjęcie

WLU* 2018/19:

MeczeAsystyPunktySumaŚr. asystŚr. punktówŚr. w sumieZwycięstwa% zwyc.
19 28 13 41 1.47 0.68 2.16 15 78.9%

Historia:

Rodzaj turnieju Kategoria Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
outdoor women's 15 15 7 0 22 1.00 0.47 1.47 5 33.3%
outdoor mixed 42 7 11 0 18 0.17 0.26 0.43 28 66.7%
indoor women's 35 63 30 0 93 1.80 0.86 2.66 16 45.7%
indoor mixed 94 67 94 0 161 0.71 1.00 1.71 58 61.7%
beach mixed 22 4 6 0 10 0.18 0.27 0.45 15 68.2%
Suma 208 156 148 0 304 0.75 0.71 1.46 122 58.7%
Turniej Kategoria Zespół Mecze Asysty Punkty Cal. Suma Śr. asyst Śr. punktów Śr. w sumie Zwycięstwa % zwyc.
Mistrzostwa Polski Mixed 2019 I Liga Zawierucha 5 3 0 0 3 0.60 0.00 0.60 3 60.0%
Mistrzostwa Polski OW 2019 Women's Lost'n'found 5 10 3 0 13 2.00 0.60 2.60 2 40.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 I Liga Grandmaster Flash 5 6 1 0 7 1.20 0.20 1.40 1 20.0%
WLU* 2018/19 Mixed Grandmaster Flash 19 28 13 0 41 1.47 0.68 2.16 15 78.9%
WLU* 2018/19 Women Gran Maestras de la Luz 8 27 5 0 32 3.38 0.63 4.00 7 87.5%
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Mistrzostwa Polski Mixed Grandmaster Flash 7 1 0 0 1 0.14 0.00 0.14 4 57.1%
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Kwalifikacje Centrum Grandmaster Flash 4 2 2 0 4 0.50 0.50 1.00 3 75.0%
IV Plażowe Mistrzostwa Polski Plażowe Mistrzostwa Polski Grandmaster Flash 7 3 0 0 3 0.43 0.00 0.43 6 85.7%
Mistrzostwa Polski OW 2018 Women's Lost'n'Found 4 4 0 0 4 1.00 0.00 1.00 0 0.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski Grandmaster Flash 6 1 8 0 9 0.17 1.33 1.50 2 33.3%
WLU* 2017/18 Women Arcymistrzynie Światła 9 18 10 0 28 2.00 1.11 3.11 6 66.7%
WLU* 2017/18 Mixed Grandmaster Flash 17 10 21 0 31 0.59 1.24 1.82 14 82.4%
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Mistrzostwa Mixed Grandmaster Flash 6 1 4 0 5 0.17 0.67 0.83 6 100.0%
III Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Mixed 7 1 5 0 6 0.14 0.71 0.86 5 71.4%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 Halowe Mistrzostwa Polski Grandmaster Flash 6 0 3 0 3 0.00 0.50 0.50 5 83.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 Kwalifikacje Centrum Grandmaster Flash 4 1 10 0 11 0.25 2.50 2.75 3 75.0%
WLU* 2016/17 Women Donuts Opony 8 16 4 0 20 2.00 0.50 2.50 1 12.5%
WLU* 2016/17 Mixed Grandmaster Flash 14 13 18 0 31 0.93 1.29 2.21 9 64.3%
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 II Liga Grandmaster Fresh 4 1 4 0 5 0.25 1.00 1.25 1 25.0%
WLU* 2015 Women Donuts 10 2 11 0 13 0.20 1.10 1.30 2 20.0%
WLU* 2015 Mixed Tłuste Dyski 11 5 14 0 19 0.45 1.27 1.73 8 72.7%
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 Mistrzostwa Mixed Tłuste Dyski 7 0 3 0 3 0.00 0.43 0.43 3 42.9%
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 Kwalifikacje Centrum Tłuste Dyski 3 0 2 0 2 0.00 0.67 0.67 1 33.3%
Mistrzostwa Polski OW 2015 Women Donuts 6 1 4 0 5 0.17 0.67 0.83 3 50.0%
I Plażowe Mistrzostwa Polski Mixed Tłuste Dyski 8 0 1 0 1 0.00 0.13 0.13 4 50.0%
Warszawska Liga Ultimate 2015 Mixed Tłuste Dyski 10 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00 8 80.0%
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 II Liga Chude Dyski 8 2 2 0 4 0.25 0.25 0.50 0 0.0%

WLU* 2018/19 zdarzenia w meczach:

02.12.2018  Grandmaster Flash - ZWR Kocięta   16 - 19
9.348 - 8Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska
14.049 - 11Anna TymickaDagny Gorostiza
21.3613 - 15Dagny Gorostiza Karol Wójcik
02.12.2018  RJP - Grandmaster Flash   5 - 16
6.131 - 6Dagny Gorostiza Anna Tymicka
13.551 - 10Mikołaj SmogórDagny Gorostiza
02.12.2018  Grandmaster Flash - M&M   10 - 8
5.363 - 3Dagny Gorostiza Artur Sieraj
6.214 - 3Adam GrzelakDagny Gorostiza
02.12.2018  Grandmaster Flash - Mad Hatters   18 - 8
9.035 - 3Maciej ZabostDagny Gorostiza
14.5610 - 5Maciej ZabostDagny Gorostiza
06.01.2019  042 - Grandmaster Flash   8 - 20
6.572 - 3Mikołaj SmogórDagny Gorostiza
7.382 - 4Piotr KliśDagny Gorostiza
15.055 - 9Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska
15.495 - 10Dagny Gorostiza Zofia Zakroczymska
20.467 - 15Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska
06.01.2019  mJAH - Grandmaster Flash   16 - 17
15.329 - 11Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska
27.01.2019  Brave Beavers - Grandmaster Flash   10 - 12
3.582 - 2Tadeusz PętlakDagny Gorostiza
27.01.2019  Grandmaster Flash - Dysko Polot   18 - 12
4.565 - 1Dagny Gorostiza Aleksandra Gawlikowska
5.306 - 1Dagny Gorostiza Tadeusz Pętlak
7.488 - 1Anna TymickaDagny Gorostiza
10.439 - 3Maciej ZabostDagny Gorostiza
12.5611 - 5Dagny Gorostiza Karol Wójcik
21.3516 - 10Dagny Gorostiza Anna Tymicka
27.01.2019  ZWR Kocury - Grandmaster Flash   16 - 10
2.311 - 1Dagny Gorostiza Aleksandra Gawlikowska
8.486 - 3Dagny Gorostiza Anna Tymicka
18.3712 - 7Dagny Gorostiza Maciej Zabost
25.0316 - 10 Dagny Gorostiza
10.02.2019  Grandmaster Flash - Pogoń Pyton   21 - 5
9.5310 - 2Dagny Gorostiza Karolina Tymicka
16.5517 - 3Piotr KliśDagny Gorostiza
10.02.2019  Grandmaster Flash - 4hands   19 - 4
1.131 - 0Dagny Gorostiza Mikołaj Maślanka
5.425 - 0Dagny Gorostiza Karolina Tymicka
10.418 - 1Dagny Gorostiza Karolina Tymicka
10.02.2019  Ultimatum - Grandmaster Flash   6 - 18
6.021 - 6Dagny Gorostiza Anna Tymicka
9.201 - 8Dagny Gorostiza Anna Tymicka
16.523 - 13Dagny Gorostiza Tadeusz Pętlak
10.02.2019  Ohana - Grandmaster Flash   4 - 18
1.460 - 2Dagny Gorostiza Anna Tymicka
6.221 - 5Dagny Gorostiza Mikołaj Maślanka
8.331 - 8Dagny Gorostiza Mikołaj Maślanka
11.231 - 9Dagny Gorostiza Mikołaj Maślanka
15.313 - 13Mikołaj MaślankaDagny Gorostiza
23.054 - 17Dagny Gorostiza Tadeusz Pętlak
23.444 - 18Dagny Gorostiza Tadeusz Pętlak