WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

1. Faza
26.11.2011 08:15 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Ratler 8 - 16  Karta meczu
26.11.2011 08:45 Boisko 1 RJP Renciści - BC Kosmodysk 11 - 12  Karta meczu
26.11.2011 09:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP Emeryci 12 - 11  Karta meczu
26.11.2011 09:45 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - RJP Renciści 21 - 1  Karta meczu
26.11.2011 10:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 13 - 4  Karta meczu
26.11.2011 10:45 Boisko 1 RJP Emeryci - RJP Renciści 16 - 6  Karta meczu
26.11.2011 11:15 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - Grandmaster Flash Ratler 8 - 21  Karta meczu
26.11.2011 11:45 Boisko 1 Flight Club - muJAHedini dysku 6 - 21  Karta meczu
26.11.2011 12:15 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 17 - 7  Karta meczu
26.11.2011 12:45 Boisko 1 Zawierucha - Ultimate Frisbee Ostrówek 21 - 7  Karta meczu
26.11.2011 13:15 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Flight Club 20 - 6  Karta meczu
26.11.2011 13:45 Boisko 1 4hands - Zawierucha 8 - 20  Karta meczu
26.11.2011 14:15 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - Grandmaster Flash Pudel 5 - 18  Karta meczu
26.11.2011 14:45 Boisko 1 Flight Club - 4hands 15 - 10  Karta meczu
26.11.2011 15:15 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Zawierucha 20 - 9  Karta meczu
17.12.2011 08:15 Boisko 1 Zawierucha - BC Kosmodysk 7 - 8  Karta meczu
17.12.2011 08:45 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Pudel 10 - 16  Karta meczu
17.12.2011 09:15 Boisko 1 Flight Club - BC Kosmodysk 9 - 8  Karta meczu
17.12.2011 09:45 Boisko 1 RJP Emeryci - Zawierucha 16 - 12  Karta meczu
17.12.2011 10:15 Boisko 1 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash Pudel 10 - 16  Karta meczu
17.12.2011 10:45 Boisko 1 Zawierucha - Flight Club 13 - 12  Karta meczu
17.12.2011 11:15 Boisko 1 4hands - RJP Emeryci 9 - 21  Karta meczu
17.12.2011 11:45 Boisko 1 Flight Club - Ultimate Frisbee Ostrówek 14 - 8  Karta meczu
17.12.2011 12:15 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Grandmaster Flash Ratler 12 - 11  Karta meczu
17.12.2011 12:45 Boisko 1 muJAHedini dysku - Ultimate Frisbee Ostrówek 21 - 5  Karta meczu
17.12.2011 13:15 Boisko 1 RJP Renciści - 4hands 13 - 10  Karta meczu
17.12.2011 13:45 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - muJAHedini dysku 12 - 10  Karta meczu
17.12.2011 14:15 Boisko 1 RJP Renciści - Ultimate Frisbee Ostrówek 18 - 10  Karta meczu
17.12.2011 14:45 Boisko 1 4hands - Grandmaster Flash Ratler 6 - 21  Karta meczu
17.12.2011 15:15 Boisko 1 RJP Renciści - muJAHedini dysku 7 - 21  Karta meczu
21.01.2012 08:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Pudel 8 - 20  Karta meczu
21.01.2012 08:45 Boisko 1 Zawierucha - RJP Renciści 10 - 19  Karta meczu
21.01.2012 09:15 Boisko 1 4hands - Grandmaster Flash Pudel 7 - 21  Karta meczu
21.01.2012 09:45 Boisko 1 Zawierucha - muJAHedini dysku 7 - 16  Karta meczu
21.01.2012 10:15 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - RJP Renciści 21 - 8  Karta meczu
21.01.2012 10:45 Boisko 1 muJAHedini dysku - 4hands 16 - 6  Karta meczu
21.01.2012 11:15 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - Zawierucha 21 - 6  Karta meczu
21.01.2012 11:45 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - 4hands 13 - 9  Karta meczu
21.01.2012 12:15 Boisko 1 RJP Renciści - Flight Club 11 - 19  Karta meczu
21.01.2012 12:45 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - RJP Emeryci 4 - 19  Karta meczu
21.01.2012 13:15 Boisko 1 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash Ratler 9 - 11  Karta meczu
21.01.2012 13:45 Boisko 1 Flight Club - RJP Emeryci 18 - 7  Karta meczu
21.01.2012 14:15 Boisko 1 BC Kosmodysk - Ultimate Frisbee Ostrówek 17 - 4  Karta meczu
21.01.2012 14:45 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - Flight Club 19 - 13  Karta meczu
21.01.2012 15:15 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP Emeryci 21 - 11  Karta meczu
2. Faza G1
05.02.2012 09:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash Pudel 6 - 18  Karta meczu
05.02.2012 09:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flight Club 11 - 8  Karta meczu
05.02.2012 10:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - BC Kosmodysk 10 - 11  Karta meczu
05.02.2012 10:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Pudel 6 - 21  Karta meczu
05.02.2012 11:00 Boisko 1 Flight Club - Grandmaster Flash Ratler 9 - 16  Karta meczu
05.02.2012 11:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 11 - 12  Karta meczu
05.02.2012 12:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Flight Club 18 - 9  Karta meczu
05.02.2012 12:30 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - muJAHedini dysku 14 - 16  Karta meczu
05.02.2012 13:00 Boisko 1 Flight Club - BC Kosmodysk 10 - 9  Karta meczu
05.02.2012 13:30 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Grandmaster Flash Ratler 21 - 14  Karta meczu
2. Faza D1
04.02.2012 14:30 Boisko 1 4hands - RJP Emeryci 12 - 13  Karta meczu
04.02.2012 15:00 Boisko 1 Zawierucha - Ultimate Frisbee Ostrówek 18 - 6  Karta meczu
04.02.2012 15:30 Boisko 1 RJP Renciści - 4hands 14 - 11  Karta meczu
04.02.2012 16:00 Boisko 1 RJP Emeryci - Ultimate Frisbee Ostrówek 20 - 5  Karta meczu
04.02.2012 16:30 Boisko 1 RJP Renciści - Zawierucha 10 - 9  Karta meczu
04.02.2012 17:00 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - 4hands 9 - 15  Karta meczu
04.02.2012 17:30 Boisko 1 Zawierucha - RJP Emeryci 9 - 19  Karta meczu
04.02.2012 18:00 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - RJP Renciści 5 - 16  Karta meczu
04.02.2012 18:30 Boisko 1 4hands - Zawierucha 14 - 10  Karta meczu
04.02.2012 19:00 Boisko 1 RJP Emeryci - RJP Renciści 13 - 12  Karta meczu
2. Faza G2
26.02.2012 09:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 6 - 15  Karta meczu
26.02.2012 09:30 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Pudel 3 - 19  Karta meczu
26.02.2012 10:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Ratler 11 - 17  Karta meczu
26.02.2012 10:30 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - BC Kosmodysk 14 - 9  Karta meczu
26.02.2012 11:00 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Ratler 15 - 18  Karta meczu
26.02.2012 11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - muJAHedini dysku 14 - 12  Karta meczu
26.02.2012 12:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - BC Kosmodysk 15 - 7  Karta meczu
26.02.2012 12:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP Emeryci 13 - 9  Karta meczu
26.02.2012 13:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - Grandmaster Flash Pudel 16 - 19  Karta meczu
26.02.2012 13:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP Emeryci 10 - 9  Karta meczu
2. Faza D2
25.02.2012 14:30 Boisko 1 RJP Renciści - Ultimate Frisbee Ostrówek 19 - 5  Karta meczu
25.02.2012 15:00 Boisko 1 4hands - Zawierucha 8 - 15  Karta meczu
25.02.2012 15:30 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - Flight Club 4 - 12  Karta meczu
25.02.2012 16:00 Boisko 1 Zawierucha - RJP Renciści 11 - 12  Karta meczu
25.02.2012 16:30 Boisko 1 4hands - Flight Club 3 - 15  Karta meczu
25.02.2012 17:00 Boisko 1 Zawierucha - Ultimate Frisbee Ostrówek 14 - 4  Karta meczu
25.02.2012 17:30 Boisko 1 Flight Club - RJP Renciści 13 - 9  Karta meczu
25.02.2012 18:00 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - 4hands 10 - 9  Karta meczu
25.02.2012 18:30 Boisko 1 Flight Club - Zawierucha 12 - 10  Karta meczu
25.02.2012 19:00 Boisko 1 RJP Renciści - 4hands 13 - 11  Karta meczu
O miejsca 1-4
10.03.2012 17:05 Boisko 1 Grandmaster Flash Ratler - muJAHedini dysku 19 - 12  Karta meczu
10.03.2012 17:40 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - BC Kosmodysk 19 - 10  Karta meczu
O miejsca 1-4 Finały
10.03.2012 20:25 Boisko 1 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 12 - 21  Karta meczu
10.03.2012 21:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Pudel - Grandmaster Flash Ratler 21 - 19  Karta meczu
O miejsca 5-7
10.03.2012 16:30 Boisko 1 RJP Renciści - RJP Emeryci 13 - 18  Karta meczu
10.03.2012 18:40 Boisko 1 RJP Emeryci - Flight Club 8 - 12  Karta meczu
10.03.2012 19:40 Boisko 1 Flight Club - RJP Renciści 10 - 15  Karta meczu
O miejsca 8-10
10.03.2012 16:00 Boisko 1 4hands - Zawierucha 11 - 17  Karta meczu
10.03.2012 18:10 Boisko 1 Ultimate Frisbee Ostrówek - 4hands 10 - 19  Karta meczu
10.03.2012 19:10 Boisko 1 Zawierucha - Ultimate Frisbee Ostrówek 21 - 4  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 24.08.2019 01:00