English Polski
Zaloguj się

Finały    Kolejka 1    Kolejka 2    Kolejka 3    Kolejka 4    Kolejka 5    Kolejka 6    Kolejka 7    Kolejka 8    Wszystkie

Mixed

Liga
02.02.2020 11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Mad Hatters 21 - 7  Karta meczu
02.02.2020 11:30 Boisko 2 mJAH Dzień - Sky This 21 - 6  Karta meczu
02.02.2020 11:30 Boisko 3 ZWR Tyglew - mJAH Noc 11 - 7  Karta meczu
02.02.2020 12:00 Boisko 1 RJP III - Uwaga Pies 14 - 13  Karta meczu
02.02.2020 12:00 Boisko 2 Dysko Polot - 4hands Małysz 14 - 11  Karta meczu
02.02.2020 12:00 Boisko 3 4hands Adam - BC Kosmodysk 11 - 17  Karta meczu
02.02.2020 12:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - Czarna Kompania 8 - 16  Karta meczu
02.02.2020 12:30 Boisko 2 Ultimatum - RJP II 16 - 15  Karta meczu
02.02.2020 12:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - Szczupaki Olsztyn 6 - 18  Karta meczu
02.02.2020 13:00 Boisko 1 RJP - ZWR Legrys 16 - 21  Karta meczu
02.02.2020 13:00 Boisko 2 Mad Hatters - 71 Wratislavia 13 - 14  Karta meczu
02.02.2020 13:00 Boisko 3 4hands Adam - Sky This 17 - 7  Karta meczu
02.02.2020 13:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - ZWR Tyglew 11 - 13  Karta meczu
02.02.2020 13:30 Boisko 2 mJAH Noc - 042 10 - 11  Karta meczu
02.02.2020 13:30 Boisko 3 mJAH Dzień - BC Kosmodysk 13 - 11  Karta meczu
02.02.2020 14:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - Uwaga Pies 7 - 20  Karta meczu
02.02.2020 14:00 Boisko 2 71 Wratislavia - Ultimatum 11 - 14  Karta meczu
02.02.2020 14:00 Boisko 3 Sky This - RJP III 5 - 21  Karta meczu
02.02.2020 14:30 Boisko 1 RJP II - 4hands Małysz 12 - 13  Karta meczu
02.02.2020 14:30 Boisko 2 042 - Szczupaki Olsztyn 6 - 11  Karta meczu
02.02.2020 14:30 Boisko 3 4hands Adam - Dysko Polot 21 - 8  Karta meczu
02.02.2020 15:00 Boisko 1 mJAH Dzień - CB Ksydomsok 17 - 5  Karta meczu
02.02.2020 15:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Czarna Kompania 10 - 11  Karta meczu
02.02.2020 15:00 Boisko 3 RJP - BC Kosmodysk 10 - 16  Karta meczu
02.02.2020 15:30 Boisko 1 mJAH Noc - RJP III 10 - 15  Karta meczu
02.02.2020 15:30 Boisko 2 ZWR Tyglew - Pogoń Pyton 12 - 8  Karta meczu
02.02.2020 15:30 Boisko 3 Uwaga Pies - RJP II 14 - 9  Karta meczu
02.02.2020 16:00 Boisko 1 Dysko Polot - ZWR Legrys 8 - 21  Karta meczu
02.02.2020 16:00 Boisko 2 mJAH Dzień - Ultimatum 10 - 16  Karta meczu
02.02.2020 16:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Mad Hatters 11 - 10  Karta meczu
02.02.2020 16:30 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Sky This 18 - 6  Karta meczu
02.02.2020 16:30 Boisko 2 042 - Uwaga Pies 2 - 16  Karta meczu
02.02.2020 16:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Grandmaster Flash 18 - 15  Karta meczu
02.02.2020 17:00 Boisko 1 RJP - Ultimatum 12 - 8  Karta meczu
02.02.2020 17:00 Boisko 2 4hands Małysz - BC Kosmodysk 10 - 17  Karta meczu
02.02.2020 17:00 Boisko 3 mJAH Noc - CB Ksydomsok 7 - 8  Karta meczu
02.02.2020 17:30 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - 4hands Adam 7 - 13  Karta meczu
02.02.2020 17:30 Boisko 2 RJP III - Mad Hatters 14 - 11  Karta meczu
02.02.2020 17:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - ZWR Legrys 9 - 21  Karta meczu
02.02.2020 18:00 Boisko 1 71 Wratislavia - RJP 12 - 18  Karta meczu
02.02.2020 18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 10 - 11  Karta meczu
02.02.2020 18:00 Boisko 3 Sky This - CB Ksydomsok 13 - 14  Karta meczu
02.02.2020 18:30 Boisko 1 mJAH Noc - 4hands Małysz 7 - 8  Karta meczu
02.02.2020 18:30 Boisko 2 Czarna Kompania - ZWR Legrys 7 - 17  Karta meczu
02.02.2020 18:30 Boisko 3 042 - Dysko Polot 9 - 15  Karta meczu
02.02.2020 19:00 Boisko 1 RJP II - ZWR Tyglew 21 - 11  Karta meczu
02.02.2020 19:00 Boisko 2 mJAH Dzień - 4hands Adam 9 - 18  Karta meczu
02.02.2020 19:00 Boisko 3 Sky This - BC Kosmodysk 2 - 20  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 21.06.2021 18:53