WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Finały    Kolejka 1    Kolejka 2    Kolejka 3    Kolejka 4    Kolejka 5    Kolejka 6    Kolejka 7    Wszystkie

Mixed

Liga
10.02.2019 11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Pogoń Pyton 21 - 5  Karta meczu
10.02.2019 11:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Dysko Polot 5 - 18  Karta meczu
10.02.2019 11:30 Boisko 3 Mad Hatters - 4hands 15 - 11  Karta meczu
10.02.2019 12:00 Boisko 1 M&M - RJP 16 - 6  Karta meczu
10.02.2019 12:00 Boisko 2 RJP II - 042 21 - 4  Karta meczu
10.02.2019 12:00 Boisko 3 Ohana - ZWR Kocury 6 - 14  Karta meczu
10.02.2019 12:30 Boisko 1 Young Brave Beavers - ZWR Kocięta 12 - 10  Karta meczu
10.02.2019 12:30 Boisko 2 mJAH - Brave Beavers 14 - 12  Karta meczu
10.02.2019 12:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Mad Hatters 13 - 8  Karta meczu
10.02.2019 13:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Szczupaki 14 - 11  Karta meczu
10.02.2019 13:00 Boisko 2 Ultimatum - Pogoń Pyton 21 - 12  Karta meczu
10.02.2019 13:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - 4hands 19 - 4  Karta meczu
10.02.2019 13:30 Boisko 1 Dysko Polot - ZWR Kocury 7 - 20  Karta meczu
10.02.2019 13:30 Boisko 2 042 - Brave Beavers 2 - 20  Karta meczu
10.02.2019 13:30 Boisko 3 M&M - Young Brave Beavers 19 - 7  Karta meczu
10.02.2019 14:00 Boisko 1 Ohana - Pogoń Pyton 14 - 7  Karta meczu
10.02.2019 14:00 Boisko 2 RJP - Szczupaki 10 - 7  Karta meczu
10.02.2019 14:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - 71 Wratislavia 13 - 12  Karta meczu
10.02.2019 14:30 Boisko 1 RJP II - mJAH 10 - 9  Karta meczu
10.02.2019 14:30 Boisko 2 Mad Hatters - ZWR Kocięta 16 - 12  Karta meczu
10.02.2019 14:30 Boisko 3 Ultimatum - Grandmaster Flash 6 - 18  Karta meczu
10.02.2019 15:00 Boisko 1 Brave Beavers - M&M 18 - 7  Karta meczu
10.02.2019 15:00 Boisko 2 4hands - Ohana 14 - 8  Karta meczu
10.02.2019 15:00 Boisko 3 Young Brave Beavers - 042 12 - 11  Karta meczu
10.02.2019 15:30 Boisko 1 RJP II - Szczupaki 11 - 12  Karta meczu
10.02.2019 15:30 Boisko 2 ZWR Kocury - 71 Wratislavia 14 - 12  Karta meczu
10.02.2019 15:30 Boisko 3 Dysko Polot - RJP 11 - 8  Karta meczu
10.02.2019 16:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Ultimatum 9 - 7  Karta meczu
10.02.2019 16:00 Boisko 2 4hands - ZWR Kocięta 18 - 9  Karta meczu
10.02.2019 16:00 Boisko 3 Ohana - Grandmaster Flash 4 - 18  Karta meczu
10.02.2019 16:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - 042 11 - 8  Karta meczu
10.02.2019 16:30 Boisko 2 71 Wratislavia - M&M 11 - 12  Karta meczu
10.02.2019 16:30 Boisko 3 mJAH - Szczupaki 17 - 11  Karta meczu
10.02.2019 17:00 Boisko 1 ZWR Kocury - Mad Hatters 14 - 9  Karta meczu
10.02.2019 17:00 Boisko 2 Brave Beavers - RJP II 11 - 9  Karta meczu
10.02.2019 17:00 Boisko 3 Dysko Polot - Ultimatum 8 - 12  Karta meczu
10.02.2019 17:30 Boisko 1 Young Brave Beavers - RJP 14 - 12  Karta meczu
10.02.2019 17:30 Boisko 2 M&M - mJAH 9 - 21  Karta meczu
10.02.2019 17:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - ZWR Kocięta 7 - 14  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 19.07.2019 16:43