WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Finały    Kolejka 1    Kolejka 2    Kolejka 3    Kolejka 4    Kolejka 5    Kolejka 6    Kolejka 7    Wszystkie

Mixed

Liga
21.01.2018 15:00 Boisko 1 Szczupaki - Reach for the Sky 17 - 11  Karta meczu
21.01.2018 15:00 Boisko 2 Nine Hills - Chewra Badgers 7 - 15  Karta meczu
21.01.2018 15:00 Boisko 3 muJAHedini dysku - Ultimatum 12 - 9  Karta meczu
21.01.2018 15:30 Boisko 1 Mad Hatters - Grandmaster Flash 6 - 15  Karta meczu
21.01.2018 15:30 Boisko 2 RJP II - Cool Kids of Disc 9 - 15  Karta meczu
21.01.2018 15:30 Boisko 3 Flow - RJP 4 - 14  Karta meczu
21.01.2018 16:00 Boisko 1 Bednarska - Chewra Badgers 14 - 13  Karta meczu
21.01.2018 16:00 Boisko 2 Zawierucha - 4hands 20 - 6  Karta meczu
21.01.2018 16:00 Boisko 3 Ultimatum - BC Kosmodysk 7 - 8  Karta meczu
21.01.2018 16:30 Boisko 1 Nine Hills - Cool Kids of Disc 10 - 12  Karta meczu
21.01.2018 16:30 Boisko 2 Flow - Grandmaster Flash 7 - 16  Karta meczu
21.01.2018 16:30 Boisko 3 muJAHedini dysku - Szczupaki 22 - 11  Karta meczu
21.01.2018 17:00 Boisko 1 Zawierucha - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 12 - 6  Karta meczu
21.01.2018 17:00 Boisko 2 RJP II - BC Kosmodysk 6 - 12  Karta meczu
21.01.2018 17:00 Boisko 3 Chewra Badgers - Reach for the Sky 17 - 10  Karta meczu
21.01.2018 17:30 Boisko 1 Ultimatum - RJP 9 - 17  Karta meczu
21.01.2018 17:30 Boisko 2 Flow - Szczupaki 14 - 8  Karta meczu
21.01.2018 17:30 Boisko 3 Mad Hatters - Nine Hills 7 - 12  Karta meczu
21.01.2018 18:00 Boisko 1 4hands - Bednarska 4 - 20  Karta meczu
21.01.2018 18:00 Boisko 2 Cool Kids of Disc - muJAHedini dysku 12 - 13  Karta meczu
21.01.2018 18:00 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - RJP II 12 - 13  Karta meczu
21.01.2018 18:30 Boisko 1 Szczupaki - BC Kosmodysk 5 - 14  Karta meczu
21.01.2018 18:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Chewra Badgers 9 - 12  Karta meczu
21.01.2018 18:30 Boisko 3 Reach for the Sky - RJP 6 - 19  Karta meczu
21.01.2018 19:00 Boisko 1 Cool Kids of Disc - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 19 - 8  Karta meczu
21.01.2018 19:00 Boisko 2 Flow - Nine Hills 7 - 5  Karta meczu
21.01.2018 19:00 Boisko 3 Ultimatum - 4hands 14 - 8  Karta meczu
21.01.2018 19:30 Boisko 1 Mad Hatters - RJP II 12 - 13  Karta meczu
21.01.2018 19:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Bednarska 12 - 16  Karta meczu
21.01.2018 19:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Zawierucha 9 - 11  Karta meczu
21.01.2018 20:00 Boisko 2 Reach for the Sky - muJAHedini dysku 8 - 19  Karta meczu
21.01.2018 20:00 Boisko 3 4hands - Chewra Badgers 6 - 21  Karta meczu
21.01.2018 20:30 Boisko 2 Mad Hatters - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 11 - 10  Karta meczu
21.01.2018 20:30 Boisko 3 Zawierucha - Bednarska 11 - 12  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.07.2019 21:27