WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Finały    Kolejka 1    Kolejka 2    Kolejka 3    Kolejka 4    Kolejka 5    Kolejka 6    Kolejka 7    Wszystkie

Mixed

Liga
07.02.2016 15:00 Boisko 1 Ultimatum - RJP Emeryci 9 - 17  Karta meczu
07.02.2016 15:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Tłuste Dyski 15 - 11  Karta meczu
07.02.2016 15:00 Boisko 3 RJP Renciści - muJAHedini dysku 4 - 15  Karta meczu
07.02.2016 15:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Flyons 10 - 9  Karta meczu
07.02.2016 15:30 Boisko 2 4hands - CB Ksydomsok 15 - 10  Karta meczu
07.02.2016 15:30 Boisko 3 Zawierucha - ZIPy 16 - 8  Karta meczu
07.02.2016 16:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - RJP Emeryci 7 - 6  Karta meczu
07.02.2016 16:00 Boisko 2 Ultimatum - Pickup 9 - 4  Karta meczu
07.02.2016 16:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - RJP Renciści 18 - 3  Karta meczu
07.02.2016 16:30 Boisko 1 RJP Emeryci - BC Kosmodysk 10 - 9  Karta meczu
07.02.2016 16:30 Boisko 2 Uwaga Pies - CB Ksydomsok 18 - 4
07.02.2016 16:30 Boisko 3 ZIPy - 4hands 11 - 10  Karta meczu
07.02.2016 17:00 Boisko 1 RJP Renciści - Flyons 4 - 17  Karta meczu
07.02.2016 17:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ultimatum 11 - 9  Karta meczu
07.02.2016 17:00 Boisko 3 Tłuste Dyski - Zawierucha 15 - 7  Karta meczu
07.02.2016 17:30 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash 17 - 20  Karta meczu
07.02.2016 17:30 Boisko 2 Uwaga Pies - 4hands 8 - 6  Karta meczu
07.02.2016 17:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 14 - 10  Karta meczu
07.02.2016 18:00 Boisko 1 Flyons - Zawierucha 7 - 12  Karta meczu
07.02.2016 18:00 Boisko 2 Pickup - 4hands 9 - 19  Karta meczu
07.02.2016 18:00 Boisko 3 RJP Renciści - Ultimatum 6 - 14  Karta meczu
07.02.2016 18:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP Emeryci 15 - 16  Karta meczu
07.02.2016 18:30 Boisko 2 Uwaga Pies - BC Kosmodysk 10 - 18  Karta meczu
07.02.2016 18:30 Boisko 3 Tłuste Dyski - CB Ksydomsok 15 - 7  Karta meczu
07.02.2016 19:00 Boisko 1 RJP Emeryci - Zawierucha 16 - 11  Karta meczu
07.02.2016 19:00 Boisko 2 4hands - Flyons 12 - 11  Karta meczu
07.02.2016 19:00 Boisko 3 ZIPy - Grandmaster Flash 11 - 16  Karta meczu
07.02.2016 19:30 Boisko 1 Flyons - Pickup 11 - 7  Karta meczu
07.02.2016 19:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - muJAHedini dysku 4 - 18  Karta meczu
07.02.2016 19:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski 9 - 8  Karta meczu
07.02.2016 20:00 Boisko 1 ZIPy - muJAHedini dysku 7 - 12  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 22.11.2019 07:56