WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Baraże 15-18
21.06.2015 09:00 Boisko 1 Flyons - Wamako Forest 7 - 10  Karta meczu
21.06.2015 09:00 Boisko 2 Seagulls - Ultimatum Szkwał 12 - 1  Karta meczu
O miejsca 1-8
21.06.2015 09:50 Boisko 1 Flow AZS AWF - Astro Disco 13 - 7  Karta meczu
21.06.2015 09:50 Boisko 2 Egeszsegedre - Zawierucha 9 - 8  Karta meczu
21.06.2015 09:50 Boisko 3 KWR Knury - Tłuste Dyski 10 - 3  Karta meczu
21.06.2015 09:50 Boisko 4 RJP - Nine Hills 9 - 8  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
21.06.2015 11:30 Boisko 1 Astro Disco - Zawierucha 9 - 11  Karta meczu
21.06.2015 11:30 Boisko 2 Nine Hills - Tłuste Dyski 12 - 8  Karta meczu
21.06.2015 11:30 Boisko 3 Flow AZS AWF - Egeszsegedre 11 - 7  Karta meczu
21.06.2015 11:30 Boisko 4 RJP - KWR Knury 8 - 11  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
21.06.2015 13:10 Boisko 2 Astro Disco - Tłuste Dyski 5 - 9  Karta meczu
21.06.2015 14:00 Boisko 1 Zawierucha - Nine Hills 9 - 11  Karta meczu
21.06.2015 14:00 Boisko 4 Egeszsegedre - RJP 8 - 10  Karta meczu
21.06.2015 14:50 Boisko 1 Flow AZS AWF - KWR Knury 12 - 7  Karta meczu
O miejsca 9-16
21.06.2015 10:40 Boisko 1 4hands - Wamako Forest 9 - 7  Karta meczu
21.06.2015 10:40 Boisko 2 KrakUF - Cutovice 7 - 8  Karta meczu
21.06.2015 10:40 Boisko 3 Ultimatum Sztorm - Seagulls 9 - 4  Karta meczu
21.06.2015 10:40 Boisko 4 Albatros - Wamako Lake 8 - 7  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
21.06.2015 12:20 Boisko 2 Wamako Forest - Seagulls 4 - 13  Karta meczu
21.06.2015 12:20 Boisko 3 KrakUF - Wamako Lake 13 - 3  Karta meczu
21.06.2015 12:20 Boisko 4 4hands - Ultimatum Sztorm 8 - 9  Karta meczu
21.06.2015 13:10 Boisko 1 Cutovice - Albatros 9 - 8  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
21.06.2015 13:10 Boisko 3 Seagulls - KrakUF 3 - 13  Karta meczu
21.06.2015 13:10 Boisko 4 Wamako Forest - Wamako Lake 4 - 13  Karta meczu
21.06.2015 14:00 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - Cutovice 6 - 9  Karta meczu
21.06.2015 14:00 Boisko 3 4hands - Albatros 11 - 10  Karta meczu
O miejsca 17-18
21.06.2015 12:20 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Flyons 4 - 12  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.11.2019 12:56