WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mistrzostwa Mixed

Grupa A
17.09.2016 09:50 Boisko 3 muJAHedini dysku - KWR Knury 11 - 12  Karta meczu
17.09.2016 09:50 Boisko 4 BC Kosmodysk - Flow AZS AWF 7 - 13  Karta meczu
17.09.2016 12:30 Boisko 1 Flow AZS AWF - KWR Knury 9 - 11  Karta meczu
17.09.2016 12:30 Boisko 2 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 13 - 9  Karta meczu
17.09.2016 15:30 Boisko 3 Flow AZS AWF - muJAHedini dysku 9 - 11  Karta meczu
17.09.2016 15:30 Boisko 4 KWR Knury - BC Kosmodysk 13 - 4  Karta meczu
Grupa B
17.09.2016 09:50 Boisko 1 KrakUF - Grandmaster Flash 11 - 13  Karta meczu
17.09.2016 09:50 Boisko 2 4hands - Uwaga Pies 13 - 9  Karta meczu
17.09.2016 12:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 7 - 9  Karta meczu
17.09.2016 12:30 Boisko 4 KrakUF - 4hands 6 - 13  Karta meczu
17.09.2016 15:30 Boisko 1 Uwaga Pies - KrakUF 9 - 11  Karta meczu
17.09.2016 15:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - 4hands 13 - 7  Karta meczu
Grupa C
17.09.2016 08:30 Boisko 1 RJP - Kato Vice 13 - 8  Karta meczu
17.09.2016 08:30 Boisko 2 Ultimatum - Grandmaster Fresh 13 - 2  Karta meczu
17.09.2016 11:10 Boisko 3 Grandmaster Fresh - Kato Vice 2 - 13  Karta meczu
17.09.2016 11:10 Boisko 4 RJP - Ultimatum 13 - 8  Karta meczu
17.09.2016 14:10 Boisko 1 Grandmaster Fresh - RJP 1 - 13  Karta meczu
17.09.2016 14:10 Boisko 2 Kato Vice - Ultimatum 10 - 11  Karta meczu
Grupa D
17.09.2016 08:30 Boisko 3 Zawierucha - Brave Beavers 13 - 5  Karta meczu
17.09.2016 08:30 Boisko 4 Nine Hills - Astro Disco 12 - 13  Karta meczu
17.09.2016 11:10 Boisko 1 Astro Disco - Brave Beavers 7 - 12  Karta meczu
17.09.2016 11:10 Boisko 2 Zawierucha - Nine Hills 11 - 8  Karta meczu
17.09.2016 14:10 Boisko 3 Astro Disco - Zawierucha 2 - 13  Karta meczu
17.09.2016 14:10 Boisko 4 Brave Beavers - Nine Hills 9 - 12  Karta meczu
Baraże
17.09.2016 17:30 Boisko 1 Uwaga Pies - RJP 4 - 13  Karta meczu
17.09.2016 17:30 Boisko 2 KrakUF - Ultimatum 11 - 6  Karta meczu
17.09.2016 17:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - Zawierucha 7 - 12  Karta meczu
17.09.2016 17:30 Boisko 4 Flow AZS AWF - Nine Hills 13 - 9  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 25.05.2019 04:14